Kullanıcı mesaj:Çado bjk

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Lütfen ansiklopedik içerik ekleyiniz[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen sadece ansiklopedik içerik ekleyiniz.
Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Büyük olasılıkla yaptığınız değişiklik silindi, silinmek üzere işaretlendi, ya da geri alındı. Lütfen sadece ansiklopedik bilgi / içerik eklemeye özen gösteriniz (bakınız:Vikipedi ne değildir?). Bu konuda kayda değerlik ölçütleri sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Ansiklopedik bilgi içermeyen sayfalar eklemeyi tekrarlamanız durumunda katkılarınız silinecek ya da geri alınacaktır. Bilgi edinmeniz rica olunur. Teşekkürler, iyi değişiklikler!
Utku Tanrıveremesaj 18:25, 18 Mayıs 2012 (UTC)


Hizmetten çıkış[kaynağı değiştir]

Hizmetten çıkış bölümüne hizmetten çıkması beklenilen yılı ekliyoruz. Kolay gelsin. MEOGLOBALBana mesaj atın 21:49, 18 Mayıs 2012 (UTC)


Akıllı ..[kaynağı değiştir]

Lütfen deneme tahtasına bu tarz yorumlar yazmayınız. Kolay gelsin.MEOGLOBALBana mesaj atın 22:28, 18 Mayıs 2012 (UTC)

Stop hand nuvola.svg
Az önce bir Vikipedi sayfasına zarar verdiniz, lütfen bu tutumunuza son verin! Vandalizm olarak adlandırdığımız bu kötü davranışa Vikipedi'de izin verilmez. Gerçekten bir katkı yapmak istiyorsanız Vikipedi'ye hoş geldiniz; fakat bu tavrınızın sürmesi durumunda, başka bir uyarı almaksızın engelleneceksiniz. Değişiklikleriniz yapıcı olduğu sürece Vikipedi'ye katkıda bulunmaya devam edebilirsiniz. Çünkü burası pek çok gönüllünün katkısıyla oluşan, herkesin katkıda bulunabildiği özgür bir ansiklopedidir. Başkalarının emeğine zarar vermek yerine, ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olunuz. İyi çalışmalar!..Utku Tanrıveremesaj 22:47, 18 Mayıs 2012 (UTC)
Nuvola apps important.svg
SON UYARI !
Bu size yapılan son uyarıdır. Vikipedi sayfalarına zarar vermeye devam etmeniz durumunda engelleneceksiniz.
Eğer engellenmek istemiyorsanız, başkalarının emeğine zarar veren bu tutumunuzdan vazgeçiniz.
inc.еle. vposta 19:51, 28 Ağustos 2012 (UTC)
Stop hand nuvola.svg
Vikipedi kurallarına aykırı hareketleriniz nedeniyle, değişiklik yapmanıza bir süre için izin verilmiyor. Eğer yararlı katkılarda bulunmak isterseniz, engellenme sürenizin sonunda tekrar geri gelebilirsiniz. kibele 21:15, 29 Ağustos 2012 (UTC)