Kullanıcı:Sakhalinio/Hizmetlilik değerlendirmesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz gibi 1 yıldan biraz uzun süre önce 25 Nisan 2015 tarihinde hizmetli olarak görev almaya başladım. Bu tarihten beride zaman zaman sekteye uğrasada bu görevimi yapmaya çalışmaktayım. Sizlerden bu geçen 1 yıl içerisindeki yaptıklarımla alakalı değerlendirme yaparak yorum, yada destek karşı oyu vererek beni değerlendirmenizi rica ediyorum. Eğer ifa ettiğim hizmetlilik görevinin büyük bir kesim tarafından yanlış yaptığım kanısı oluşursa Meta'ya istifamı sunacağım. Sadece sizlerden ricam bu değerlendirmeler yapılırken tartışma ortamına girmeden yorumlarınızı yapmanızdır. Sadece destek karşı şablonlarınıda kullanarak ilgili sayfada belirtebilirsiniz. Selamlarımla, iyi vikiler, SakhalinioBuyrun beniiiim? 10:48, 30 Mayıs 2016 (UTC)

 • Destek Destek Zaman zaman yardımına ihtiyaç duyduğum birisi, insanlarla iletişimi iyi, yardımcı olmaktan kaçmayan birisi olduğunu belirtmek isterim. Aktif 5 hizmetli kişiyi oldukça başarılı buluyorum. Hizmetli yetkilerinin geri alınması hakkında ciddi tartışmalar olmuş, böyle bir ortamda Sakhalinho'nun böyle bir değerlendirme istemesi topluluk adını mutluluk verici. Tek bir isteğim var hizmetlilerden: Sonuca varılamayacak tartışmaları kendilerinin sonlandırması. Kingbjelica (mesaj) 11:13, 30 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek Sakhalinio'nun bu zamana değin Vikipedi içinde olumsuz ya da yıkıcı değişikliklerine, katkılarına rast gelmedim. Yakın zamanlarda aramızda sıkça yer alamasa da, görevini yerine getirmeye çalıştığını gördüm. Geçen 13 ayın ardından kendisini değerlendirmemize olanak tanıyıp, buradan çıkacak sonuca göre hizmetliliğe tamam mı, devam mı diyecek oluşu ayrıca takdire değer. Şahsen, hizmetliliğe devam etmesinden yanayım. Bdscvr (mesaj) 12:33, 30 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek Hizmetlilik göreviniz sırasında vikipedianın işleyişine yaptığınız olumsuz bir hareketinizi görmedim. Devriyelik görevimi sürdürürken bazı maddelerde yapılan değişiklik savaşlarında yardımcı oldunuz. Aktif olarakta madde kontrolü ve düzenleme yapmaktasınız. Görevinize devam etmenizi dilerim.Selamlar...Muratero 19:36, 30 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek Bugüne kadar alışmadığımız türde bir değerlendirme isteği olmuş. Umarız bu uygulama başka hizmetliler tarafından da yapılır ve geleneksel hale gelir. İnceleme Elemanı (mesaj) 14:48, 31 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek Bu cesur ve benzeri görülmemiş adımından dolayı kutlarım Sakhalinio. Nazik tavırların ve yoğun çalışmaların ile projeye çok şey kattın. Kolaylık dilerim. --bermanya 16:34, 31 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek vikipediye ilk başladığım zamandan beri bana yardımcı oluyor. Hizmetlilik görevine de baktığımda tek bir aksi hareketini göremedim. Kullanıcı oldukça nazik ve yardımsever bir kullanıcı. Olumsuz yorum yapmak için ise bir neden görememekteyim Face-smile.svg--İnternionileti 17:54, 31 Mayıs 2016 (UTC)
 • Destek Destek Sakhalinio vikipedi'ye ilk geldiğimden bu yana tanıdığım ve aktif olan bi kullanıcı. Hizmetliliği ℅99 destekle almışdı yanlış hatırlamıyorsam, bu da topluluğun ona olan güveninin göstergesidir. Bu süreçte hep tarafsız ve doğru kararlar aldı veya almaya çalıştı. Hizmetli olmadan önce de sonra da vikipediye çok fazla katkıları oldu. Olaylara ve katılımcılara da hep olumlu yaklaştı. Bu tutumu ile seçildi. Bence hic şüphesiz görevine devam etmeli. Etmez ise projede eksikliği hissedilir. Bi de bu değerlendirmeyi açmasının sebebi her neyse de -- yukarda Bermanya da söylemiş -- cesaretli bir addım. İnsanlar haklarında diğerlerinin ne düşündüğünü duymaya cesaret, bazen de tahammül bile edemiyorlar. Bu cesurluğu için de tebrik ederim kendisini. İnşallah devam eder. Başarılar ve kolaylıklar dilerim. — OkanfanEvet benim? 06:45, 1 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek sevgili sakhalinio, yöneticiliğinizde başarılar diliyorum. bu yaptığınız gerçekten örnek alınması gereken büyük bir cesaret örneğidir. sevgiler.. --Dekolteli Kefen 12:53, 1 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek Bir hizmetli yardımı gereken yerlerde danıştığım zaman nezaketle yardımcı oldu. Ayrıca hizmetlilik değerlendirmesi istemesi de tarafımdan hanesine yazılmış bir artı. Teşekkürler ve kolay gelsin. :) –Kudyaz 22:19, 1 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek Kendisi lisans sınavından daha çok Vikipedi'yi önemsiyor.Ayrıca hizmetlilik başvurusunda ilk gerekçesiz karşı oyu vardı.YerelDahi evet? 14:29, 2 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek Sorumluluklarını iyi bir şekilde yerine getirdiğini düşünüyorum.--Śαвяí¢αи76ileti 18:42, 2 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek Marifet iltifata tabidir demişler. Yoksa tersi miydi:)--Potkal 08:11, 22 Haziran 2016 (UTC)
 • Destek Destek Duygulandım. -Mecnun (mesaj) 21:01, 21 Temmuz 2016 (UTC)
 • Destek Destek :))) --Bozok33 (mesaj) 15:00, 27 Eylül 2016 (UTC)
 • Destek Destek Genel olarak olumlu. Tarafsız ve önyargısız. Bunlar bir hizmetlide bulunması gereken en temel özellikler, ama girip çıktığım çeşitli Vikilerde gözlemleyebildiğim kadarıyla bir "lüks" gibi. Bu özelliğiniz için kutlarım sizi Sevgili Sakhalinio. Biraz daha çalışkan olun. Bir de benim soru ve ricalarıma daha hızlı geri dönüş yaparsanız notunuzu yükseltebilirim. :-) E4024 (mesaj) 09:38, 29 Eylül 2016 (UTC)
 • Karşı Karşı
 • Çekimser Çekimser

Hizmetlilik görevini hakkıyla yerine getiren, deneyimli ve tarafsız olduğunuzdan hiç bir şüphem yok. Fakat hizmetliliğin temel tanımı içerinde yer alan ..."gerektiğinde kullanıcıları uyarmak, onlara yol göstermek" konusunda bir eleştiride bulunmak istiyorum. En son bir konuda yardımınızı istemek için mesaj sayfanıza bir başlık açtım fakat hiçbir geri dönüş olmadı ne yazık ki. Daha öncede bir tartışma konusunda mesaj göndermiştim, ve yine bir değişiklik savaşı konusunda sizi o maddenin tartışma sayfasına çağırmıştım o zamanda aynı tutum söz konusu olmuştu. Elbette cevap vermek zorunda değilsiniz, tartışmaya dahil olmaya da zorlayamam hiç bir hizmetliyi, zamanınız kısıtlı olabilir vs.. Fakat en azından "Size cevap vermek istemiyorum", "vaktim kısıtlı", "benim mesaj sayfama bir daha yazmayın" gibi bir yanıt verilse ben buna sadece saygı duyarım ve yanıt verebildiği için teşekkür ederim. Bazen kullanıcılar tereddütte kalabiliyor veya bilgisi olmadığı bir konuda daha tecrübeli bir kullanıcıdan veya hizmetliden yardım isteme yoluna gidebiliyor. Çok uzattım sanırım, görevinizin ve etkinliğinizin devamını diliyorum. --Maurice Flesier message 11:40, 18 Ekim 2016 (UTC)