Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bölümleri listesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Bu maddede Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bölümleri yer almaktadır.[1]

Genel bakış[değiştir | kaynağı değiştir]

SezonBölüm
sayısı
Orijinal yayın tarihi
Başlangıç tarihiBitiş tarihi
1408 Eylül 2015 (2015-09-08)14 Haziran 2016 (2016-06-14)
2314 Ekim 2016 (2016-10-04)30 Mayıs 2017 (2017-05-30)
33619 Eylül 2017 (2017-09-19)12 Haziran 2018 (2018-06-12)
43225 Eylül 2018 (2018-09-25)28 Mayıs 2019 (2019-05-28)
52624 Eylül 201928 Nisan 2020
6TBA6 Ekim 2020TBA

Bölümler[değiştir | kaynağı değiştir]

Sezon 1 (2015–16)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihiTürkiye seyircisi
(milyon)
11TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener8 Eylül 20155,69
Hızır Çakırbeyli;güvenilir,iş yapılır bir mafya babasıdır. Ünal Kaplan'ın liderliğindeki ticaret masasının 12 üyesinden biridir. Ünal Kaplan'ın gerçekleştirdiği bazı faaliyetler devletin dikkatini çeker. Onun koltuğuna kendi istedikleri kişiyi geçirmek isteyen devlet,bunun için en uygun kişinin Hızır Çakırbeyli olduğunu düşünür. Bu Hızır'a en büyük olma teklifidir. Hızır'ın iki seçeneği vardır:Ya masaya ihanet,ya da mahkumiyet. Tüm bunların yanında,Hızır'ın özel hayatı da karmaşıktır. Eşi ve iki çocuğu olmasına rağmen,Nazlı isimli bir mühendise aşık olmuştur. Ve Nazlı hamiledir. Eşi Meryem Çakırbeyli ise bu çocuğun doğmaması konusunda kararlıdır.
22TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener15 Eylül 20155,10
Ünal Kaplan,Hızır Çakırbeyli'ye büyük bir oyun oynamıştır. Yakın dostum dediği Selim bile Hızır'ın arkasından iş çevirmiştir. Masada Hızır'ın devlet ajanı olduğu iddialarının sonucunda Hızır masanın verdiği görevi gerçekleştirmek zorunda kalmıştır. Masa Nevzat Çankırı'nın ölmesini istemektedir. Hızır istemese bile bu görevi üstlenmiştir. Bunlar olurken;Nazlı,Meryem'in kendisini işten attırması üzerine çocuğu aldırmaktan vazgeçer. Bu da Meryem'i yeni bir plan yapmak zorunda bırakır.
33TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Eylül 20155,78
Hızır Çakırbeyli,masanın verdiği görevi gerçekleştirmek yerine devletle iş birliği yapmaya karar verir. Nevzat Çankırı öldü gibi gösterildikten sonra Hızır onu yeğeni Alparslan'ın yardımıyla saklar. Ama Alparslan Ünal'ın kızı Özlem Kaplan'la sevgilidir. Hızır,Ünal'ın ailesinde en yakın olduğu kişinin Alparslan olduğunun farkında değildir. Devletle iş birliğine giren Hızır'ın,Ünal'ın koltuğunu ele geçirmek için masa üyelerinin desteğine ihtiyacı vardır. Bunun için ilk olarak dostları Tipi,Selim ve Ahmet'le dostluklarını pekiştirecektir. Kadınlar arasındaki savaşın da devam ettiği bugünlerde Meryem planını uygulamaya koymuştur ve Nazlı'nın doğmamış çocuğu tehlikededir. Meryem,Hızır'ın sevgisini kimseyle paylaşmama konusunda kararlıdır.
44TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Eylül 20157,25
Hızır Çakırbeyli,Nevzat Çankırı'yı öldürme suçundan tutuklanır. Ev ahalisi için bu oldukça kötü bir durumdur. Aileyi yönetme ve masada Hızır'ın yerine oturma görevi İlyas'a aittir. Hızır'ı hapiste çok sevdiği dostu Şahin Ağa karşılar. Devlet görevlisini öldürdü diye bilindiğinden içeride öldürülme tehlikesi bulunmaktadır. Aynı şey dışarıda da geçerlidir. İlyas'ın hayatının tehlikede olduğunu bilen Ünal Kaplan onun çizeceği yolu merak etmektedir. İlyas,kendisini verilen bu büyük yetkiyi kullanıp gücünün nelere yettiğini kanıtlamada geç kalmayacaktır. Nazlı'nın başına gelen olaylar ise,durumu Meryem'in aleyhine döndürür. Hızır'ın teyze kızı Hatice,Nazlı'yı koruması altına alır. Planı gerçekleşmeyen Meryem oldukça sinirlidir.
55TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener6 Ekim 20158,16
Hızır Çakırbeyli,bir devlet görevlisini öldürdüğü zannedildiğinden herkes tarafından tehlikeli bir adam olarak görülmektedir. Hızır başka bir koğuşa alınmıştır. Burada hayatı tehlikede olan Hızır'ı yıkan asıl haber Nazlı'nın çocuğu düşürdüğünü söylemesi olur. Fakat bu çocuğunu korumak isteyen Nazlı'nın yalanıdır. Nazlı'nın tahmin ettiği gibi olur ve çocuğun düştüğünü sanan Meryem de biraz daha sakinleşir. Bu sırada abisinin yerine oturan İlyas,kendisine komplo kuracak iki masa üyesini öldürmüştür. Büyük düşmanı Mahmut ile karşı karşıya gelmesine sebep olacak olaylarda,İlyas'ın vereceği duygusal kararlar herkesi etkileyecektir.
66TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener13 Ekim 20157,79
Hızır Çakırbeyli iki ay hapiste kalmıştır ve sonrasında Şahin Ağa,Fahri ve diğer dostlarıyla birlikte tahliye edilmiştir. Masayı ele geçirmek için planlarını uygulayan Hızır ilk olarak abisi öldürülen Refik'i kendi tarafına çekecektir. Bu sırada İlyas'ın Mahmut'u vurduğunun öğrenilmesi sonucunda Şahin Ağa'nın liderliğinde bir mahkeme kurulmasına karar verilir. Ünal Kaplan'ın böyle bir mahkemeye itirazı vardır. Ona göre bir karar alınacaksa kendi masasında alınmalıdır. Hızır tam da içeriden kurtulmuşken,hem İlyas'ın hayatı tehlikededir hem de çocukları Nazlı olayını öğrenmiştir. Hızır dışarıya çıkmasına rağmen bir türlü huzura kavuşamamıştır.
77TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener20 Ekim 20157,96
Şahin Ağa'nın mahkemesinden çıkan karar belli olmuştur. İlyas'ın silahına el konulurken,Mahmut'a infaz kararı çıkmıştır. Hızır'ın bu zorlu günlerinde onu mutlu etmek isteyen Nazlı çocuğun düşmediğini söyler. Ama bunun Meryem'in kulağına gitmesi yine ortalığı karıştıracaktır. Hızır,Fahri'yi İlyas'ı korumakla görevlendirir. Silahı belinde olmayan İlyas abileri öldürülen masa üyelerinin hedefindedir. Abilerinin intikamını isteyen üyelere destek veren Ünal Kaplan ise İlyas'ın ölümünün oylanacağı bir oylama başlatır.
88TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener27 Ekim 20159,55
İlyas Çakırbeyli,Mahmut'un hain pususu sayesinde vurulmuştur. Ölüm bu kez çok yakındır. Hiçbir yakınını kaybetmeye niyeti olmayan Çakırbeyli ailesi için zorlu günler başlar. Aynı zamanda İlyas'ın vurulması masayı da etkileyecektir. Ünal Kaplan ve Özer,masaya Hızır'ın gelmemesi gerektiğini düşünürler. Bu durumda masaya gelecek tek kişi Hızır'ın yıllardır bu işlerden uzak tuttuğu yeğeni Alparslan'dır. Amcalarının yerine masaya Alparslan oturur. Fakat yine de masada kan akması önlenemeyecektir.
99TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener3 Kasım 20158,69
Alparslan Çakırbeyli,babası ve amcalarının izinden gitmeyi seçmiştir. Masada Cemal'i öldürmesinin üstüne Ünal Kaplan,artık daha sert bir lider olmaya ve kendi başına karar alıp uygulamaya karar verir. Hızır yeğenin bu hareketiyle gurur duymuştur. Ama Çakırbeyli ailesi karışmıştır. Hayriye Ana ve Meryem üst üste tartışmalar yaşarken Nazlı aileye giderek yaklaşmaktadır. Aile içi sorunlar devam ederken masa sorunlarına siniri bozulmuş olan Ünal Kaplan,ticaretin devamı için Çakırbeyliler'in yok edilmesine karar verir. Bu duruma Ünal ve Özer'in planı,Hızır'ı öldürmek olacaktır.
1010TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener10 Kasım 20158,89
Özer,Ünal Kaplan'ın emriyle Hızır'ın önüne kendini öldürmesi için mermi koymuştur. Ama Alparslan ve Özlem'in saldırıya uğraması yine gidişatı değiştirecektir. Hızır'ın ailesiyle arası her geçen gün açılırken;Meryem'in görevlendirdiği ve öldürttüğü adamı Dursun'un karısı Nurten'in ortaya çıkışı da herkesi tedirgin edecektir. Kızının hayatının Alparslan yüzünden tehlikede olduğunu bilen Ünal Kaplan hayattaki tek zaafı olan kızını korumak istemektedir. Bunun için herkesi şaşırtan bir hamle yapacaktır.
1111TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener17 Kasım 20158,03
Nevzat Çankırı,amacına ulaşmıştır. Devletin desteğini alan Hızır Çakırbeyli,Ünal Kaplan'ın koltuğunu elde etmiştir. Ünal ona yalnızca bu jesti yapmamış,Savaş'ı da öldürmüştür. Hızır artık en büyük olmuştur ama bunun karşılığında bedel ödeyen Alparslan olacaktır. Yeni bir hayatı olan Alparslan artık sevgilisinden de ayrılmak zorunda bırakılmıştır. Bu sırada kendisine yapılan saldırıdan Meryem'in sorumlu olduğunu öğrenen Nazlı yüzleşme peşindedir. Ama bu yüzleşme kolay olmayacaktır.
1212TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener24 Kasım 20158,35
Meryem Çakırbeyli yaptığı hamleyle Nazlı'nın ve çocuğunun hayatını tehlikeye atmıştır. Yaptığı hamleyle aileyi yeniden karıştıracaktır. Bu sırada Ünal Kaplan masanın dinlendiğini farkeder ve harekete geçer. Bu Hızır'ın telaşlanmasına sebep olacaktır. Hızır artık bir karar almak zorundadır ve önündeki en muhtemel seçenek devlet ve Nevzat'la yollarını ayırmaktır. Ünal Kaplan'ın planı tıkır tıkır işlemektedir. Ünal,Nevzat'ın arkasındaki büyük gücün kim olduğunu çok yakında öğreneceğini düşünmektedir.
1313TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener1 Aralık 20158,45
Kızının kaçırıldığını öğrenen Ünal Kaplan harekete geçmek zorunda kalır. Masa acil toplantıya giderken,Nevzat Çankırı masaya ziyarette bulunacaktır. Hızır kendi masasında devlet tarafından tehdit edilecektir. Masanın yeni lideri olan Hızır boş koltukları masadakilerin dostlarıyla doldurmaya karar verir. Tipi'nin dostu Ateş,Selim'in dostu İlker,Ünal ve Özer'in dostu Yılmaz,Ahmet'in dostu Suphi,Refik'in dostu Toprak masanın yeni üyeleri olur. Bu sırada Çakırbeyli ailesinin hanesi bir kez daha emniyet tarafından çalınacaktır. Ama emniyet bu defa Hızır için gelmemiştir.
1414TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener8 Aralık 20158,73
Meryem'in tutuklanması aileyi derinden sarsar. Nazlı,bu yaptığıyla beraber aileden tamamen uzaklamıştır. Üstelik bu sefer Hızır da oldukça öfkelidir. Meryem kendisini savunmak yerine vicdanına yenik düşerek cezaevini tercih edecektir. Bu sırada dışarıda Hızır,hem Nevzat'la hem de masaya alınmayanlarla mücadele içindedir. Hızır bu büyük savaşta hem ailesini hem dostlarını korumak zorundadır. Meryem'in tutuklanmasından da anlaşıldığı gibi sadece masa üyeleri değil aileleri de tehlikededir.
1515TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener15 Aralık 20159,43
Meryem Çakırbeyli,hapiste Deniz Seki ile karşılaşmıştır. Verdiği zorlu kararlarla tutukluluk günleri devam etmektedir. Dışarıda Çakırbeyli ailesinin zorlu günleri devam ederken Zeyno,babasına tavrını net bir biçimde koyar. Öte yandan Nazlı artık bu olaylardan sıkılmış Hızır'dan bir tercih yapmasını beklemektedir. Hızır bir yandan karısını nasıl kurtarabileceğini düşünürken girdiği savaşı da unutmamalıdır. Masa yeni düşmanları Sibiryalı Kartal'la karşı karşıya kalmıştır.
1616TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Aralık 20158,37
Hızır Çakırbeyli,Sibiryalı'nın paralarına el koyarak gücünü göstermiştir. Bu arada tüm Çakırbeyli hanesini mutlu edecek gelişmeler yaşanır. Meryem dışarı çıkmış ve özgürlüğüne kavuşmuştur. Artık aile için mutlu günler başlar. Nazlı içinse tam tersi günler. Giderek yalnızlaşan Nazlı'nın tek umudu yakında doğacak oğludur. Bu sırada Sibiryalı kendisinden alınan paraların iadesini ister. Ünal Kaplan ve bazı masa üyeleri bu isteği şiddetle reddetmektedir. Hızır'ın aldığı kararlarda Şahin Ağa'nın büyük bir etkisi olduğunu düşünen Ünal Kaplan bir fikir geliştirir. Ünal,herkesin öldü sandığı Mahmut'u gizli tetikçisi haine getirir. Yaşayan "ölü" tetikçi Mahmut'un ilk hedefi Şahin Ağa olacaktır.
1717TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Aralık 20159,11
Şahin Ağa,Mahmut tarafından haince sırtından vurulmuştur. Hızır yakın dostu ve akıl hocasının intikamı peşindedir. Her ne kadar bu Mahmut'un işi olsa bile Mahmut'un yaşadığını bilmeyen Hızır ve dostları,Sibiryalı Kartal'dan şüphelenecektir. Bu sırada Çakırbeyli hanesinde Meryem ve diğer kadınlar artık Nazlı meselesini bir sona bağlamaya ve Hızır'ı beklemden hamle yapmaya karar verirler. Selim'in yeni veliahtı olarak İlyas'ı seçtiğini öğrenen Mahmut,bu defa kendi abisini öldürmek üzere harekete geçecektir.
1818TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener12 Ocak 20168,93
Selim,kendi kardeşi Mahmut tarafından bıçaklanmıştır. Artık Mahmut'un yaşadığını bilmeyen kalmamıştır. Hızır,bir an önce İlyas'ı ve Şahin Ağa'yı vurup kendi abisini bıçaklayan bu haini bulma peşindedir. Mahmut'un hala yaşıyor olmasından sorumlu olan İlker ve Yaren için de zor günler başlar. Yaren,Nazlı'yı da olayların içine kattığından Meryem tarafından ziyaret edileceklerdir. İlker ise diken üstündedir. Çünkü bugünlerin yaşanmasında onun da payı vardır ve cezasını ya Hızır Çakırbeyli ya da Ünal Kaplan kesecektir.
1919TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener19 Ocak 201610,28
Meryem Çakırbeyli,Nazlı'yı hastaneye getirmiş ve çocuğu kucağına almıştır. Hızır bu zorlu dönemlerde oğlu sayesinde biraz olsun rahatlamıştır. Bu sırada Ünal Kaplan ve Sibiryalı arasındaki büyük savaş giderek şahsileştiğinden,Ünal kızını yurtdışına yollamaya karar verir. Ama Özlem,Alparslan ile son bir gece geçirip vedalaşmak ister. Yapılan bu hatanın bedeli çok ağır ve üzücü olacaktır. Sibiryalı'nın yaptığı hamleyle Ünal Kaplan masada büyük bir karar alacaktır.
2020TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener26 Ocak 201610,40
Özlem'in ölümüyle birlikte Alparslan hayatının en büyük acılarından birini yaşarken Ünal Kaplan hayattaki tek zaafını kaybetmiştir. Ünal'a göre intikam Alparslan'ın hakkıdır. Bu yüzden Ünal masadan kalkar ve yerine veliaht seçtiği Alparslan'ı oturtur. Alparslan'ın bunu kabul etmesi Hızır ve İlyas'ı sinirlendirecektir. Bu sırada ailenin kadınları Nazlı'ya ziyaret gider ve bu durumu öldüren Meryem ilk defa boşanma olayını dile getirir. Bu aileyi fazlasıyla karıştırmaya yetecektir. Hızır,Alparslan ve Özer;Özlem'in katili Sibiryalı ile yüzleşecektir.
2121TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener2 Şubat 20169,11
Ünal Kaplan'ın veliahtını Alparslan seçmesi tüm dengeleri değiştirmiştir. Çakırbeyliler,Sibiryalı'nın planına kendi planlarıyla karşılık vererek güçlerini göstermiştir. Sibiryalı,yaptığı planların bozulması yüzünden üstlerini sinirlendirecektir. Masa artık Sibiryalı'yı bitirmek gerektiğini düşünürken,Hızır'ın özel hayatı yine kafasını karıştırmıştır. Artık çocuğu doğmuş olan Nazlı ona ısrar ederken,Meryem de boşanma konusundaki ciddiyetini belli edecektir. Hızır artık bir seçim yapmalıdır.
2222TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener9 Şubat 20169,29
Alparslan Çakırbeyli,Sibiryalı Kartal'ı yaptığı planlarla ele geçirmiştir. Ünal Kaplan'ın kızını öldüren adamdan alacağı intikam çok ağır olacaktır. Masada artık üç Çakırbeyli vardır. Hızır'ın yanında,Selim'in veliahtı İlyas ve Ünal'ın veliahtı Alparslan da vardır. Alparslan'ın yaptığı planlar ise bazı güçlerin hedefinde olmasını sağlayacaktır. Hızır hiçbir yakınını kaybetmemek istese de Alparslan'ın tehlikede olduğunu herkes bilmektedir.
2323TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener16 Şubat 20169,13
Meryem Çakırbeyli,Hızır'dan boşanma yolunda önemli bir adım atarak Avukat Özgür ile görüşmektedir. Ama bilmediği şey Avukat Özgür'ün Yaren ile arkadaş olduğudur. Bu da Nazlı'nın davayı öğrenmesini sebep olacak ve Nazlı aileyle yakınlaşmak için fırsat kollayacaktır. Bu sırada Ünal'ın öldürdüğü Sibiryalı'nın üstü olan Rus Baron Viktor harekete geçmiştir. İlk hedefleri olan Alparslan ellerinden kurtulsa da bu sefer Viktor'un daha ölümcül bir planı vardır.
2424TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener23 Şubat 20169,04
Hızır sevdiklerini koruyabilmek için masanın liderliğinden bile vazgeçmiştir. Ama bu bile yeterli olmaz ve Viktor'un bombalı saldırısından nasibini alan Hızır ve Meryem'in oğlu Ömer olacaktır. Bu Hızır ve Meryem'in arasını daha çok açacaktır. Ünal Kaplan,Rus Baron Viktor'la bir savaşın gerçekleşeceğini bilmektedir. Masa üyelerinden İlker hem Mahmut'u saklamakta hem de masa üyelerinin kafasını karıştırmaktadır. Ünal Kaplan'ın masasında farklı düşüncelerin arttığı bir dönemde Nevzat'ın üstü olan Davut Bey,planlarının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merakla beklemektedir.
2525TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener1 Mart 20169,23
Meryem'in boşanma konusunda ısrarları neticesinde Hızır bunu kabul etmiştir. Meryem evden tek başına ayrılmak zorunda kalmıştır. Bu sırada Hızır ve Nazlı'nın oğlu Yunus Selim'in sünnetinin olması Nazlı'yı yeniden aileyle yakınlaştıracaktır. Alparslan'ın ele geçirdiği Viktor'un Bombacı adlı adamı sayesinde Hızır,arabalarına bomba koyan kişiyi bulmaya çok yakındır. Viktor'un masadaki dostu İlker ise tüm planlarını uygular. Ünal Kaplan'ın Hızır'ın isteğiyle toplayacağı masada,İlker'in önderliğinde yaşananlar,Ünal Kaplan'ı çok sinirlendirecektir.
2626TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener8 Mart 20169,12
Rus baron Viktor,ülkeye giriş yapmıştır ve masadaki ortağı İlker de görevini tamamlamıştır. İlker,Refik,Suphi ve Toprak;Ünal Kaplan'ın masasından kalkarlar. Bu hamle büyük bir savaşı başlatacaktır. Ünal Kaplan ve Viktor arasındaki savaşta devlet,kendisinin olayların içinde bulunmasını ve yönlendirmek istediğinden Hızır ile ikinci kez masaya oturacaktır. Viktor'un Ünal Kaplan ve Yılmaz haricindeki tüm masa üyelerine teklifi açıktır. Hızır ve dostlarına birlik olmayı teklif eder. Tüm bunlar olurken Viktor önemli bir hamle yaparak Ünal Kaplan'ı ölümle burun buruna getirecektir.
2727TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener15 Mart 20169,10
Ünal Kaplan büyük bir tuzağa düşmüştür. Tartısına konulan bombadan onu kurtarabilecek tek kişi Hızır'ın adamı Servet Usta'dır. Ünal'ı öldürme girişimi sonrası iki masa arasında büyük bir savaş başlar. Devlet böyle bir savaşın olmasına karşıdır ve Hızır'dan Viktor'la anlaşmasını ister. Fakat Hızır bunu yapmayacaktır. Bunun sonucundan Viktor'un "Bülent" kod adlı adamı Mahmut,Nurten sayesinde Hızır'ın mahremine göz dikecektir. Yaptıklarıyla haddini aşan Mahmut'un asıl amacı abisi Selim'le yüzleşmektir.
2828TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Mart 20168,76
Hızır Çakırbeyli,oğlu Yunus Selim'in "Bülent" kod adlı adam tarafından kaçırılması üzerine harekete geçer. Düşmanlarının tek tek öleceği bir plan tasarlamıştır. Fakat Selim bu planların bozulmasına sebep olacaktır çünkü Mahmut tarafından tehdit edilmiştir. Mahmut,kendisine bilgi sızdırmazsa,Yunus'u öldüreceğini söylemiştir. Selim'in gönülsüz olarak yaptığı bu davranış sonucunda Viktor bir plan hazırlayacak ve masa üyelerinin hepsine saldırılar gerçekleşecektir. Özer yetenekleri sayesinde bu saldırılardan kurtulsa da herkesin durumu aynı olmayacaktır. Tipi'nin bu saldırılarda yaralanırken,Ateş'e bir şey olmaması ondan şüphelenilmesine sebep olacaktır. Bu sırada Nevzat'ın üstündeki gücün peşinde olan Ünal,bu kişinin karşılıklı oturduğu Davut olduğunun farkında değildir. Davut böyle düşünse de,Ünal artık bazı şeylerin farkındadır.
2929TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Mart 20168,98
Masa üyeleri Ateş'in hain olduğuna karar vermiştir ve İlyas kafasına silah dayamıştır. Suçsuz Ateş'in ölümüne razı olmayan Selim gerçekleri açıklar. Selim'in masayı satması Hızır'ı yıkacaktır. Böylelikle Mahmut'un yaşadığını herkes öğrenmiştir ve bu huzursuz edici bir durumdur. Selim,ne pahasına olursa olsun Yunus'u bulmak için yola çıkmışken;Ünal Kaplan Davut ve Nevzat ile yapacağı görüşmede fikirlerini açıkça dile getirir. Ünal'a göre devlet artık kendilerine destek vermeli ve Viktor daha fazla kişiye zarar vermeden yok edilmelidir.
3030TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener05 Nisan 20168,55
Selim,Yunus'u bulup Hızır'a getirmiştir ancak bunun karşılığında canından olmuş ve son nefesini Hızır'ın kucağında vermiştir. Hızır dostunu kaybettiği için üzgündür. Selim'in cenazesinde Ahmet,kendisi ihanet ettiğini düşündüğü Suphi'ye cezasını verecektir. Cenazede kan akması ortamı gererken,Ünal bunun kendisinden habersiz yapılan Hızır'ın bir planı olduğunu düşünür. Bu da Ünal'ı yeni hamleler yaptırmak zorunda bırakır. Masa daha fazla kan akmadan,Viktor'la uzlaşma yoluna girmiştir. Bu sırada kendi abisini gözünü kırpmadan öldüren Mahmut'un yeni hedefi Meryem Çakırbeyli olacaktır.
3131TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener12 Nisan 20168,61
Mahmut,Meryem'e pusu kurmaya çalışsa da tuzağa düşen kendisi olmuştur. Hızır tarafından yakalandıktan sonra,İlyas büyük düşmanlığı bitiren hamleyi yapar ve Mahmut'u öldürür. Mahmut'un ölmesiyle herkes biraz olsun rahatlamıştır. Meryem'in Çakırbeyli hanesine dönüşü üstüne aile daha da mutlu olsa da Nazlı kızgın olacaktır. Mahmut belası sona ermişken Viktor hala kana doymamıştır. Ünal Kaplan'ın davetiyle İlker,Refik ve Toprak masaya geri dönmüşler,yanlarında Viktor ve Ender de gelmiştir. Masanın yeni üyeleriyle toplandığı daha ilk günde gerçekleşecek olan bir ölüm,bundan sonra kanın durmayacağının işaretidir.
3232TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener19 Nisan 20168,32
Ünal Kaplan,gücünü bir kez daha göstermiştir. Suphi'nin ölümünden sonra bu yapılanın karşılığı olarak Ahmet'i öldürmüştür. Hızır,Selim'den sonra bir dostunu daha kaybetmiştir. Ahmet'in ölümüyle masaya Moskof Özkan oturmuştur. Artık masada herkes,her şey tehlikelidir. Ünal,Özer'den habersiz Ahmet'i öldürtmüş,Özkan ve Viktor gibi adamlar masaya oturmuş,Tipi ve Ateş'de sevkiyat sorumlusu Hikmet'le sorun yaşamıştır. Masada her şey birbirine girmişken,Çakırbeyli hanesi için mutlu günler başlamıştır. Ancak bu mutluluk Nazlı yüzünden çok uzun sürmeyecektir.
3333TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener26 Nisan 20167,90
Nazlı'nın Çakırbeyliler'e elinde çocuğuyla gelmesi sonrasında ortalık karışmıştır. Ama bu defa büyük tepki kimsesinin beklemediği birinden gelecektir. Bu sırada Hızır arkasından çevrilen oyunlara çok sinirlendiğinden artık masada bazı kararların alınmasını istemektedir. Bu oyunun başrolu olan Ünal Kaplan için tehlike çanları çalmaktadır. Eskiden adamı olan Özer'in bile kendisinden uzaklaştığı bu zamanlarda masada Ünal'ın ölümü oylanacaktır. Fakat Ünal bunları hesap edebilecek kadar zekidir ve onun da büyük bir planı vardır.
3434TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener3 Mayıs 20166.64
Ünal Kaplan,masada Viktor'u öldürerek kendini kurtarmayı başarmıştır. Masa toplantısı böylelikle sona erse de Hızır ve ailesinin sorunları bitmeyecektir. Enişte,Civciv,Hatice ve Ayşen'in içinde olduğu arabanın kaza geçirmesi,üstelik Hatice ve Ayşen'in hamile olması yeni bir acıya sebep olacaktır. Hızır bunun bir tesadüf olmadığına ve kanaat getirir. Baş şüpheliler Özkan ve Tipi'nin öldürdüğü Hikmet'in kardeşi Fikret'tir. Tabi Ünal'ın da bu işte parmağının olma olasılığı vardır. Hızır dostlarına ve akrabalarına bu acıyı yaşatanı bulmak konusunda kararlıdır.
3535TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener10 Mayıs 20168.36
Ünal Kaplan'ın planladığı her şey yolunda gitmektedir ve bu planlardan en çok zarar gören Çakırbeyli ailesidir. Yeni doğacak bir bebek kaybedilse de diğer mucizevi olarak kurtulmuştur. Herkes en azından bunun sevincini yaşarken galeride bomba patlaması yeni bir üzüntüye neden olacaktır. Hızır,Ünal Kaplan'ı devirme yolunda hızla ilerlerken Özer de onun yanında olarak yardımcı olacaktır. Tipi,suçlu olarak gördüğü Fikret'i öldürmekte kararlıyken çoğu kişinin bilmediği 20 yıllık bir sevda her şeyi değiştirecektir.
3636TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener17 Mayıs 20167.64
Yirmi yıl önceki sevda Hızır ve Tipi'nin karşısına yeniden çıkmıştır. Emine ve Fikret'in aşkının yeniden gündem olması Tipi'yi fazlasıyla sinirlendirse de bu kimsenin değiştiremeyeceği bir gerçektir ve ikili birbirini hala sevmektedir. Hızır ise devletin de desteğiyle Özkan hakkında bilgilere ulaşır ve Ünal'ı çökertmek için bazı kozlar edinir. Hızır yaşananların hesabını soracağı günü beklemektedir. Bunlar olurken Nazlı,oğluyla beraber gitmeyi düşünmektedir. Bu da Meryem'in huzura kavuşmasını sağlayacaktır. Masada yapılan toplanıda Ünal Kaplan'ın olmayışı ve yerine veliahtı Alparslan'ı yollayışı ortalığı karıştırır. Bazı üyelerin hadsizce konuşmaları sonucu masada yine kan akacaktır.
3737TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener24 Mayıs 20167.50
Hızır Çakırbeyli,Özkan'ın arkasında Ünal Kaplan olduğunu bilmektedir. Bu yüzden Ünal masada Özkan'ın öldürüleceğini düşünürken Toprak'ın ölmesi ortalığı karıştırır. Özkan'ın gerçekleri açıklaması Ünal'ın koltuğunu tehlikeye atacaktır. Toprak'ın cenazesinde ise olaylar çıkacaktır. Toprak'ın yeğeni Hakan amcasına bunları yapanlardan intikam alma peşindedir. Hesaplaşmaların giderek kızıştığı bu dönemde Nazlı,oğlunu da alıp gitmeye karar vermiştir. Büyük bir hatanın eşiğinde olduğunu düşünmemekle birlikte bazı şeyleri hesap da edememiştir.
3838TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener31 Mayıs 20167.44
Hızır,Nazlı'dan oğlunu alıp kendi evine getirmiştir. Nazlı oğlunun da elinden alınması sonrası ne yapacağını bilmez bir haldedir. Bu sırada Ünal,Toprak'ın boşalan koltuğuna kimi oturtacağını düşünmektedir. Onun aklında Fikret vardır fakat başta Tipi olmak üzere masa üyeleri bunu kabul etmez. Özkan'ın masada kalabilmesi için Fikret'in yok edilmesi gerektiğini bilen Ünal bu yüzden bir saldırı yapacaktır. Ama saldırı hedefin vurulmasıyla değil,onun canından çok sevdiği birinin vurulmasıyla sonlanacaktır. Bu sırada Toprak'ın yeğeni Hakan;İlyas,Alparslan ve Reha'ya saldırı düzenleyerek,kan akıtılmasına sebep olacaktır. Süreçte en çok üzülen Şahin Ağa olacaktır.
3939TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener7 Haziran 20166.74
Emine'nin Hakan tarafından vurulması,Fikret ve Tipi arasındaki gerginliği arttıracaktır. Hızır,artık Özkan'ın eylemlerine son vermek gerektiğine inanmaktadır. Reha henüz iyileşmemişken Emine'nin ameliyata alınması sonucunda Hakan Çakırbeyliler tarafından yok edilecektir. Bu süreçte Alparslan,devletle yaptığı görüşmelerde yeni fırsatlarla karşılaşacaktır. Yunus Selim'e bakmakta olan Meryem yine vicdanına yenik düşmüş ve çocuğu annesine kavuşturma kararı almıştır. Bunlardan habersiz Hızır ise kendi planlarını uygular. Emine'yi vurdurtan Özkan'la,Fikret'i karşı karşıya getirecektir. Bu da Özkan için yolun sonu demektir.
4040"Sezon Finali"Onur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener14 Haziran 20166.43
Hızır Çakırbeyli,amacına ulaşmıştır. Özkan artık ellerindedir ve her şeyin sorumlusunun Ünal olduğunu herkes öğrenmiştir. Bu masada bir oylamaya sebep olacaktır. Hiç beklemediği kişiler bile artık Ünal'ın liderliğini istemediğini belirtmiş ve yeni lider Hızır Reis seçilmiştir. Artık masanın lideri olan Hızır herkesle dostluğunu kuvvetlendirmiştir. Ünal Kaplan'ın tarih olduğunu söyleyen Hızır tüm düşmanlarını,engelleri yok ederek hedeflediği yere en sonunda ulaşmıştır. Dostlarını kaybettiği bu zorlu süreç artık sona ermiştir. Ya da Hızır böyle sanmaktadır... Alparslan'ın devletle olan bir görüşmesi sırasında,gerçek kimliği ortaya çıkacaktır. Nevzat bile bu zamana kadar,Alparslan'ın Davut'un yeğeni olduğunu öğrenmemiştir. Görüşmede bu gerçek anlaşılacaktır. Öte yandan İlyas'ın yakındaki düğünü için kız isteme amacıyla tüm aile Aydın'a gidecektir. İstanbul'da yalnızca Hızır ve Meryem'in kalacak olması onlara baş başa zaman geçirme kararı aldırır. Hızır ve Meryem mutlu bir gece geçirmekteyken yine beklenmeyen bir olay gerçekleşir. Tüm düşmanlarını yok ettiğini sanan Hızır'ın en tehlikeli düşmanı hayattadır:Meryem'in öldürttüğü Dursun'un karısı Nurten. Ve Nurten aylardır beklediği intikamını alacaktır.

Sezon 2 (2016–17)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihiTürkiye seyircisi
(milyon)
411TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener4 Ekim 20168.34
Hızır Çakırbeyli ve Meryem Çakırbeyli,Nurten'in saldırısıyla vurulmuştur. Bu saldırıdan sonra Nurten Almanya'ya kaçsa da kaderinden kaçamamış ve Reha tarafından öldürülmüştür. Öte yandan tüm aile bu olayla sarsılsa da Çakırbeyli çifti iyileşmeyi başarır ve birbirine daha sıkı kenetlenir. Türkiye'de her şeyin karıştığı bir dönemde yurtdışındaki Ünal,Türkiye'de iç savaş çıkacağını söyler. Bu dedikleri yaşanan darbe girişimi sonrası doğrulanmış olur. Çakırbeyliler zorlu günleri geride bırakarak İlyas'ın düğününe hazırlık yapar. Düğündeki misafirler arasında Alparslan'ın annesi Handan ve teyzesi Ceylan'ın olması ortalığı gerer. Çünkü Ceylan,Hızır'ın eski sevgilisidir. Aile bunlarla uğraşırken,Esra'nın nikâh şahitliği için Türkiye'ye gelen Ünal yepyeni gerçeklerle gelmiştir. Alpaslan'ın dayısının Davut olduğunu biliyordur. Bunu Hızır öğrenirse Alparslan'a hain gözüyle bakacağının da farkındadır ve Hızır'ın kurallarına göre ihanet edene verilecek ceza ölümdür.
422TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener11 Ekim 20167.93
Hızır Çakırbeyli,Ünal'ın söylediklerinden sonra kendini ihanete uğramış hissedecektir. Alparslan'ın söylediği bu yalanı kolay kolay hazmedemeyecek de olsa kural bellidir:İhanet eden ölür. İlyas'ın düğünü sona erdikten sonra Hızır masaya Ünal Kaplan'ı davet edecektir. Ünal Kaplan da masaya geri dönüşünde ticarete katkı sağlamak için bazı fikirler geliştirmiştir. Masa çıkışında Hızır'ın İlyas'a emri kesindir. İlyas,kendi yeğenini öldürmekle karşı karşıya olsa da bunu yapamayacaktır. İlyas,Alparslan'a gitme şansı sunsa da Alparslan'ın isteği kaçmak değil,amcasıyla yüzleşmektir.
433TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener18 Ekim 20168.25
Hızır,kendisine ihanet ettiğini düşündüğü Alparslan'la yüzleşmiştir. Alparslan öleceğini bile bile gitmiştir ve sonuç olarak göğsüne giren kurşunla beraber yere yıkılmıştır. Hayriye Ana artık evlat acısı yaşamak istememektedir ve yalnızca o değil tüm aile sarsılmıştır. Handan ve Ceylan böylelikle Çakırbeyliler'e karşı öfke duyacaklardır. Nevzat,Çakırbeyli hanesinin kapısına dayanacak ve Yunus Selim'i götürecektir. Meryem yaşananların hesabını sormak üzere Ceylan'a gidecek ve oldukça ağır konuşacaktır. Aile bu denli karışmışken İlyas ve Fahri ise hiç bilmedikleri bir düşman tarafından pusuya düşürülecektir.
444TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener25 Ekim 20169.21
İlyas'ın kaçırılmasıyla,yeni düşmanların kim olduğu ortaya çıkar. Gülmezler çetesi adlı gruba Baba Gülmez lakaplı Salih Gülmez ve 5 oğlu liderlik etmektedir. Gülmezler,tüm masa üyelerini ağır bir şekilde tehdit eder ve bununla da yetinmeden,haraç isterler. Bu yeni bela gerçekten korkutucudur çünkü masada herkesin ailesi,sevdikleri vardır ve onlar da hedeftedir. Çakırbeyli ailesi de hedefteki ailelerden biridir ama onları yıkan,Gülmezler olmayacaktır. Ayşen,kendisinden saklanan gerçekleri öğrenecek ve Civciv dönüşü olmayan bir hata yapacaktır. Hızır'ın devletle arası da bozulmuştur ve Hızır artık bazı insanları hayatından çıkarma kararı almıştır.
455TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener1 Kasım 20168.24
Handan,Çakırbeyli ailesinden intikamını bu şekilde almak istese de sonuçları ağır olmuştur. Civciv ve Ayşen artık aileden kopmuşlardır. Bu sırada Gülmezler'in büyük tehditi İlyas'ın aklında çıkmamıştır. Enver "yedinci gün" dediği gün gelmiştir ve İlyas'ın şüpheleri haklı çıkacaktır. Bu savaşla hiçbir bağlantısı olmayan Esra'nın babası Feridun Boran'ın ölmesi,İlyas'ı çıldırtacaktır. Çakırbeyliler her ne kadar Gülmezler'i tuzağa çekmeye çalışsalar da,Özkan ve yeğeni Taner'in onlarla iş birliği içinde olması bu amaçlarına ulaşmalarını engelleyecektir. Ama Hızır Reis'in her zaman bir planı vardır ve o Salih Gülmez'e cevabını vermeye hazırdır.
466TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener8 Kasım 20169.1
Hızır Çakırbeyli,Salih Gülmez'in en büyük oğlu Samet Gülmez'i öldürüp babasına atarak mesajını iletmiştir. Evladını kaybeden Salih Gülmez artık daha da öfkelidir. Herkes,masada bir hain olduğunun ve Gülmezler'le iş birliği yapıldığının farkındadır. Ünal Kaplan'ın yine büyük planları vardır. Gülmezler ise boş durmaz ve Ender'in yeğeni Gökhan'ı öldürürler. Fakat asıl hedef tabi ki Gökhan değil,Hızır Çakırbeyli ve Ünal Kaplan'dır. Bu cenazede silahların çekilmesine neden olacaktır. Daha verilen kayıpların etkisi geçmeden yeni bir kayıp verilecektir.
477TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener15 Kasım 20168.7
Cenazede silahların çekilmesi üstüne çatışma çıkmıştır. Özer,Ünal Kaplan'ın hayatını kurtarmayı başarmışsa da kimse Refik'i ölümden kurtaramamıştır. Refik'in de ölmesiyle Ünal uzun zamandır hazırladığı planlarını devreye sokar. Artık hainin kim olduğunu ortaya çıkarmaları gerekmektedir. Özkan,amacına ulaşmış ve masayı karıştırmıştır. Gülmezler ise devletle olan düşmanlıkları yüzünden bu kez hedefe Davut'u koymuşlardır. Ailenin bu zorlu günlerinde,Zeyno'nun Taner'le sevgili olması aileyi huzursuz eder. Meryem ve Ceylan'ın kendilerince yaptıkları hamleler,yeni bir kadın savaşını işaret etmektedir ve Hızır'ın bunlarla uğraşacak vakti yoktur.
488TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Kasım 20169.01
Hızır Çakırbeyli,Gülmezler'i avlamak için çıktığı yolda Fahri'yle birlikte pusuya düşmüştür. Salih,Hızır'a masadaki hainin Özer olduğunu söyleyerek kafasını karıştırırken;Davut uğradığı suikastten kıl payı kurtulmuştur. Bu girişim sonrası tüm masa üyeleri ve Salih Gülmez tutuklanacaktır. Davut kendisine yapılan suikastin arkasında,CIA'in olduğunu düşünmektedir. Fakat Özer devletlerin planladığı bir suikastin gerçekleşeceğini belirterek bu işin kendileriyle bağlantısı olmadığını söylemiştir. Suikastin faili Enver Gülmez'in yeni hedefi ise, bir kadındır. Hedef adım adım tuzağa çekilen Esra olacaktır.
499TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Kasım 20169.32
Enver Gülmez'in Esra'ya yaptığı saldırı Fahri sayesinde başarısız olduysa da İlyas'ı çıldırtmaya yetecektir. Masa üyelerinin serbest bırakılması sonrasında Gülmezler kaçsa da İlyas'ın gazabından kurtulamaz. Sevdiği kadına yapılanlardan sonra İlyas,Salih'in iki oğlunu daha öldürür. Salih'in hayatta kalan tek oğlu Enver ise Taner ile birlikte yeni planlar kurmaktadır. Zeyno'nun Taner ile olan yakınlığının neticesinde herkes giderek daha da huzursuzlaşmaktadır. Bu sırada hainin Özkan olduğunun anlaşılması soru işaretlerini sona erdirecektir. Çakırbeyli ailesi mutlu bir şekilde kahvaltı yapmaya niyetlenirler ama bu saadeti bozan bu defa Ceylan olacaktır.
5010TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener6 Aralık 201610.08
Ceylan,20 yıldır herkesten gizlediği oğlu Hızır Ali Çakırbeyli ile çıkagelmiştir. Evet,onun soyadı Çakırbeyli'dir ve Ceylan tarafından ailesiyle tanıştırılmıştır. Bundan sonrasında hangi yolda gideceği kendi seçimidir. Aile karışıkken Zeyno da yeni hatalar yapmak üzeredir. Artık onun için kimse önemli değildir. Hızır,kızının üzerinden Özkan'ı kandırmayı başarmış ve Özkan güç kaybetmiştir. Şimdi amaçları Özkan ve Gülmezler'i bitirmektir. Bütün bunlar olurken Ünal Kaplan,devletle bir anlaşma yapmak üzeredir. Üstelik pazarlık Özkan'ın dışında birinin daha üzerinedir. Bu isim Özer'den başkası değildir.
5111TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener13 Aralık 201611.01
Zeyno,Taner'in tuzağına düşmüş ve Özkan amacına ulaşmıştır. Ama bu durum uzun sürmeyecektir. Hızır Ali bir Çakırbeyli olduğunu kanıtlayacak hamlesini yapar. Taner için yolun sonu gelmiştir ve Hızır Ali kardeşini kurtarmıştır. Hızır oğlunun çok iyi yetiştirildiğinin farkındadır. Bu sırada Çakırbeyliler kurdukları tuzakla Enver Gülmez'i de yakalayacaklardır. Salih,son oğlunu kurtarma derdindedir. İçerdeki adamı Ercan sayesinde bir plan kurmuştur. Ona göre Hızır'ın artık son günüdür. Ama Hızır Reis'in planı Salih'inkinden çok daha büyüktür. Ne Enver'in ne de Salih'in ölümü kolay olmayacaktır.
5212TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Aralık 201610.05
Hızır Çakırbeyli,karşısına çıkan Gülmezler'i yok etmiştir ve sıra onların arkasındakilere gelmiştir. Özkan'ın daha fazla kaçacak deliği olmasa da,o saf değiştirmeyi deneyip masadaki diğer haini ifşa etmeyi deneyecektir. Çakırbeyli hanesinde yeni bir oğulun ortaya çıkması,Meryem'i sinirlendirdiğinden,Meryem Hızır'ı evden kovmuştur. Ama bu durum Meryem'in hasreti yüzünden çok uzun sürmeyecektir. Bu sırada Özkan'ın peşindeki Hızır ve adamları bir tuzağa düşer. Ama bu tuzağı kuranların bilmediği şey ava giderken avlandıklarıdır.
5313TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener27 Aralık 201610.46
Hızır Çakırbeyli,masadaki ikinci hainin kim olduğunu öğrenmiştir ve şimdi Özkan'ın dosyalarının peşindedir. Ailesiyle mutlu günleri yeniden başlayan Hızır,Esra'nın hamile olduğu müjdesini İlyas'a verdiğinde İlyas da oldukça sevinir. Bu sırada yurtdışından Ünal Kaplan'ın bahsettiği ajan Suzi gelir. Suzi kendisine verilen bir görev için gelmiştir. Suzi'nin geldiği gece aynı zamanda Özkan'ın son gecesi olacaktır. Özkan'ın ölümü üstüne masa toplanacak ve masada hain her kim olursa olsun ölmesine herkes onay verecektir. Bunun üstüne "İhanet eden ölür."diyen Hızır Reis hamlesini yapacaktır. Artık Özer için sakladığı mermiyi çıkarma zamandır. Hızır Reis sözünü tutacaktır.
5414TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener24 Ocak 20178.81
Hızır Çakırbeyli,kendisine verilen Ünal Kaplan'ı öldürme görevini yerine getirmemiş,bunun yerine Özer'i öldürmüştür. Özer'in ölümüyle Masa ve CIA arasında büyük bir savaş başlayacaktır. CIA'in masaya karşı yeni silahı ise Özer'in ortağı Ercüment olacaktır. Ercüment,kardeşi Mert ile birlikte Çakırbeyliler'in hayatına girmiştir. İlyas Çakırbeyli,Esra'nın çocuğunu aldırdığını öğrendikten sonra dostlarıyla birikte kafa dağıtmaya gidecektir. Alparslan,Fahri,Tipi,Ateş,Ender,Reha ve daha birçok kişiyle zorlu günlerini atlatmaya çalışan İlyas,Suzi ile tanışmıştır. Bu yeni bir aşkı ortaya çıkaracaktır.
5515TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener31 Ocak 20179.38
Hızır Çakırbeyli ve oğlu Hızır Ali,CIA tarafından kaçırılmış ve işkence görmektedir. Fakat bütün bunlara rağmen konuşmayacaklardır. Ünal Kaplan,Hızır olmadan savaşlarının olumsuz yönde etkileneceğini bildiğinden pazarlık peşindedir. Ercüment'in şartları bellidir. Kendisi masaya oturursa,Hızır bırakılacaktır. Tüm masa üyeleri,Hızır'ın buna kızacağını bilseler de onun hayatını kurtarmak için kabul eder. İlyas ve Alparslan hariç. Onlar böyle bir şeyin olmaması için Hızır'ın ölmeye bile razı olduğunu bilmektedir. Bu sırada İlyas ve Suzi arasındaki ilişkinin öğrenilmesi ailenin kadınlarını sarsacaktır. Tüm bunlar olurken,Davut yeğeninin kaçırılmasına göz yummayacak ve harekete geçecektir.
5616TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener7 Şubat 20179.79
Hızır Çakırbeyli ve oğlu,masadakilerin sayesinde kurtulmuştur. Ama Hızır oldukça öfkelidir. En büyük düşmanı Ercüment'in kendi masasında olması onu oldukça sinirlendirmektedir. Bunun için ilk olarak Ercüment'ten hesap sormaya gider. Daha sonrasında eski dostlarına aldıkları karar yüzünden ziyarette bulunur. Önce Tipi,Ateş ve Fikret'i;daha sonra Ender'le İlker'i tarar. Hızır'ın bu fevri hareketi dostlarını sinirlendirir ve düşmanlık aşamasına gelir. Hızır Ercüment gibi bir şerefsizle aynı masada oturmayacağını söyleyerek masadan kalkmıştır. Bunun üzerine Mert'in Servet'e karşı yaptığı hamle;İlyas ve Mert arasında düşmanlık başlatacaktır. Hala hedefte olan Çakırbeyliler'e kurulacak tuzak Alparslan ve Fahri üzerindedir. Hızır'ın bunu tahmin edememesinin bedeli ağır olacaktır.
5717TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener14 Şubat 201710.28
Alparslan ve Fahri'ye sıkılan kurşunların neticesinde Hızır,suçu Ercüment'i masaya oturtanlarda bulacaktır. Fahri vurulsa da iyileşmiştir. Hızır ile Tipi arasındaki kan davasının büyümesi üzerine silahını alan Tipi galeriye uğrayacaktır. Hızır'ın planı ise Servet ile ilgilidir. Servet'in açgözlülüğü sayesinde Mert tuzağa çekilecektir. Hızır,planlarını duygusallığı yüzünden İlyas'la bile paylaşmadığından İlyas öfkelidir. Ama bunun sebebi yakında anlaşılacaktır. Hızır,kurduğu planlar sonucunda elinde belgelerle gelir ve kendisine bunları yaşatan Ercüment'i öldürür. Masanın yeni üyeleri Avni ve Mert olacaktır. Ama Avni Fıstıkoğlu da dost değildir. Yakın zamanda yaptıkları bunun kanıtı olacaktır. İlyas ve Suzi'ye düzenlenecek saldırıdaki kurşunların hedeflerinden biri de Handan'dır.
5818TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener21 Şubat 20179.94
İlyas Çakırbeyli ve Suzi'ye yapılan saldırının neticesinde vurulan Handan olmuştur. İlyas,kendilerine yapılan saldırı için oldukça sinirlidir. Alparslan annesinin başına gelenler yüzünden oldukça öfkelidir. Artık plan yapacak bir hali yoktur. Kardeşi vurulan Davut,Nevzat ile birlikte araştırmalara başlar. Davut'un yaptığı araştırmanın sonuçları bellidir. Devletin içinde CIA ve Avni ile ortak çalışan bir istihbaratçı vardır:Serkan Koru. Davut aynı zamanda Çakırbeyli ailesinde Serkan adına muhbirlik yapan birilerinin olduğunu tespit eder. Hızır bu haini öğrendiğinde yıkılsa da yapılacak şey bellidir. Vehbi ve Enişte haini öldürmek için yola çıkar. Hızır'ın kuralları değişmemiştir:İhanet eden ölecektir.
5919TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener28 Şubat 20179.28
Hızır Çakırbeyli,kendisine ihanet eden Civciv ve Ayşen'e verilecek cezayı belirlemiştir. Civciv kendinden çok sevdiği insanı kendi elleriyle öldürmüş ve artık yaşamak istemediğini söylemiştir. Bunun üzerine Vehbi,Civciv'e karşı son vazifesini yerine getirir. Aileyi sarsan bu ölümler,Alparslan'ın öfkesini dindirmemiştir. Annesini kaybedeceğini anlayan Alparslan'ın fevri hareketleri herkesi tehlikeye atmaya başlar. Davut'un işini bitirmek isteyen CIA onu görevden alarak yerine Serkan Koru'yu getirecektir. Hızır,Serkan'ı gizlice takip ettiği bir sırada yakın bir dostunun onunla görüştüğünü farkeder. Bu yeni bir ihanetin habercisi olabilecek kadar tehlikeli bir durumdur.
6020TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener7 Mart 20179.09
Davut'un yerine istihbaratın başına Serkan Koru gelmiştir. Nevzat'ın onunla görüşmesi Hızır'ın aklına yeni bir ihanet ihtimalini getirse de böyle bir durum yoktur. Serkan,Çakırbeyliler'e büyük bir gözdağı verir. Artık kimse kafasına göre ticaret yapmayacak,Serkan'ın kurallarına uyacaktır. Hızır ve masadaki dostları karşısındaki düşmanın gücü onları çaresiz bırakacaktır. Handan için artık yaşama umudu kalmamıştır. Meryem ve Ceylan ötanaziyi tercih eder ve daha fazla acı çekmesini istemedikleri Handan'ın hayatına son verilir. Tabi Serkan bunu duymuştur. Sıradaki hamlesi,aileyi karıştırmak için bu olanları Alparslan'a anlatmak olacaktır. Alparslan gözü dönmüş bir şekilde,annesini öldürdüğünü düşündüğü Meryem'den hesap sormaya gidecektir.
6121TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener14 Mart 20179.64
Cenaze evinde ortalık karışmıştır. Meryem'den hesap sormaya gelen Alparslan,yaşanan olayların karşısında yengesine hak verecektir. Bunun üzerine Çakırbeyli hanesi yeniden toparlanmak için harekete geçecektir. Bu sırada İlyas,ailesini terketmediğinden dolayı Esra ile yollarını tamamen ayırmıştır. Suzi ile arası her ne kadar gittikçe iyi olsa da,CIA Suzi'nin dönüşünü istediğinden ikili belki de ayrılmak zorunda kalacaktır. Bu sırada Serkan,kendisine verilen görevi kötüye kullanarak örgütlere silah satmayı ister. Bu işi Tipi,Ateş,Fikret,Ender ve İlker ile yapacaktır. Hepsi kendilerinin devlet tarafından denendiğini düşünüp bu pazarlığı kabul eder. Hızır bir kez daha ihanete uğraşmışsa da Ünal Kaplan,ne örgütlere silah satılmasına ne de Hızır'a ihanet edilmesine izin vermeyerek planını kuracak ve masa üyelerini komik bir duruma düşürecektir.
6222TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener21 Mart 20179.37
Serkan Koru planları bozulduğu için oldukça sinirlidir. Örgüt üyelerinin birçoğunun ölmesi ve ölümle burun buruna gelmesi örgütü sinirlendirecektir. Yapılan planın Ünal Kaplan yüzünden bozulması onu hedef almalarına sebep olsa da Ünal bu savaşa tüm masasını katacaktır. Herkesin amacı artık aynıdır. Bir an önce hainleri bulup bedelini ödeteceklerdir. Suzi dahil bu amaç doğrultusunda Avni ve CIA ilişkilerini araştırmaktadır. Bu sırada masanın karşısına Örgütçü Cemil çıkacaktır. Simsar lakaplı bu adamla başlayan savaşta Çakırbeyliler büyük bir operasyon düzenleyecektir. İlyas,Alparslan,Nevzat,Fahri,Reha,Ender,İlker ve Mert'in düzenlediği operasyonda bu isimlerden birinin vurulması operasyonun başarısına gölge düşürecektir.
6323TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener28 Mart 20179.11
Ender'in vurulması Simsar Cemil'e yapılan operasyonun tam manasıyla başarılı olmasını engelleyecektir. Ender ölmemiştir ama vurulması bile herkesi sarsacaktır. Ünal,Avni'yi bir an önce bitirip eski gücüne kavuşma peşindeyken,Avni ve Cemil de Ünal ve Hızır'ı bitirme yolundadır. Ünal Kaplan herkesin tehlikeli bir kumarın farkındadır. Alparslan ve Ceylan CIA sorumlusu ile düzenledikleri görüşme sonucunda belli kararlar alırlar. İlyas ve ekibi,Simsar'a düzenledikleri yeni operasyonla onu zayıflatırken;yeni bir masa toplantısı yapılacaktır. Alparslan masada silahını üçüncü kez çıkaracaktır ve bu defa namlusunda Ünal olacaktır. Silahın doğrultulduğu kişi;Ünal'dır ve Alparslan'ın silahını doğrulttuğu hiçbir kişi hayatta değildir.
6424TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener4 Nisan 20179.38
Alparslan Çakırbeyli masada Ünal Kaplan'ın sonunu getirmiştir. Masa üyeleri Avni'nin öleceğini beklerken Ünal'ın başına gelenler Alparslan'ın CIA ile anlaştığını kanıtlar. Pusuda olan Serkan,Alparslan'ı öldürmez çünkü Ünal'ın işi çoktan bitmiştir. Ya da herkes öyle sanmaktadır... Daha sonrasında ortaya çıkacaklar da iç açıcı değildir. Masanın Yusuf Çakırbeyli ve Ünal Kaplan haricindeki üçüncü kurucusu Rüstem Fıstıkoğlu'nun hayatta olduğu kardeşi tarafından söylenir. Rüstem'in Türkiye'ye gelip liderliği almasındaki tek engel artık Suzi'dir. Çünkü Suzi artık CIA ajanı olmaktan çıkıp Çakırbeyliler'i koruyan bir ajan olmuştur. Bunda İlyas'la aşkının da payı vardır. CIA'in son hedefi Suzi,İlyas ile birlikteyken Simsar;ikilinin sonunu getirecek hamlesini yapacaktır.
6525TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener18 Nisan 20178.04
Hızır Çakırbeyli,İlyas ve Suzi'yi kendilerine yapılan operasyondan kurtarmıştır. Simsar artık Hızır tarafından kendi yanına çekilmiştir. Suzi'nin öldüğünün söylenmesiyle,Hızır'ın yalanlarına bir yenisi eklenir. Ünal Kaplan'ın Davut'ların evinde gizlice konaklaması,yani hayatta olması yalanların en büyüğüdür. Rüstem'i getirmek için yapılan oyunların açığa çıkmasından korkan Hızır bu oyunu sonlandırmak istese de Davut'un başka planları vardır. Bu sırada Ender,İlker'in hain olduğundan şüphelenip onu takibe başlamış ve haklı olduğunu görmüştür. Ama bilmediği şeyler vardır. Hızır,Ünal ve Davut'un oynadığı oyunlar sonunda etkisini göstermiş ve Rüstem Fıstıkoğlu,Türkiye'ye girmiştir.
6626TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener25 Nisan 20178.61
Beklenen gün gelmiştir. Rüstem ülkeye girerek büyük bir hata yapmıştır. Ünal ve Suzi'nin yaşadığı gerçeğini saklayan Hızır,sonunda amacına ulaşmıştır. Artık daha fazla uzatmadan bu işi bitirmeleri gerekmektedir. Hızır hemen toplantı yapılmasına ve toplantıda Rüstem'in yok edilmesine karar verir. Ünal ise eski ortağı Rüstem'in kolay lokma olmadığının farkındadır. Serkan'ın Hızır'ın tuzağına düştüğü konulardan biri de İlker'dir. Ender her ne kadar İlker'i hain olduğu için öldürmek üzere de olsa hepsinin Hızır'ın planı olduğu ortaya çıkacaktır. Bu olayların gecesinde İlyas ve dostları,Tipi,Ateş,Ender ve İlker dışarıda eğlenmektedir. Gönül isimli şarkıcıyla tanışmaları Tipi'nin geçmişini ortaya çıkaracaktır. Ertesi sabah olduğunda masa toplantısı yapılır. Plan bellidir. Silah sesinin duyulması Rüstem'in ölümüne işarettir ve ses duyulur duyulmaz Ünal masaya giriş yapacaktır.
6727TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener2 Mayıs 20178.37
Rüstem Fıstıkoğlu,hayatını kurtarmak için masada kendi kardeşi Avni'yi öldürmüştür. Masa üyeleri bu duruma şaşırırken,Ünal'ın gelişi ikinci bir şaşkınlığa neden olacaktır. Artık masada Hızır,Ünal ve Rüstem olmak üzere üç ayrı potansiyel lider vardır. Davut masadaki olayları daha önceden tahmin edebildiğinden rotasını değiştirir. Artık amaç Rüstem'i yok etmek değil,arkasında kimin olduğunu görmektir. Tipi'nin Gönül'le tanışmasının arkasında yer alan Hızır,her ne kadar Emine bunu istemese de Meryem sayesinde bu işin başarıya ulaşacağını düşünmektedir. Bu sırada Suzi Hayriye Ana ile yüzleşir ve duygularını açıkça söyler. İlyas için de aynı şeyler geçerlidir. İkili en mutu günlerini yaşarken,Serkan planıyla her şeyi altüst eder.
6828TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener9 Mayıs 20178.59
Hızır Çakırbeyli,İlyas ve Suzi'ye kurulan pusuyu bir kez daha bozduğunu düşünürken gözlerinin önünde bir adam öldürüldüğünü bahane eden Serkan olay yerine gelmiştir. Hızır öldürdüğü adamın bir yem olduğunu fark etse de artık çok geçtir. İlyas,abisi olmazsa bu savaşta kaybedenin kendileri olacağını bildiğinden cinayeti üstlenip,Serkan'a teslim olmuştur. Hızır yaptığı hatadan pişmandır. Aile de bu duruma üzgündür. Şahin Ağa'nın da alınmasıyla Serkan ikinci hamlesini de yapar. Hızır da buna karşılık kendilerine ihanet eden Simsar'ı öldürecektir. Suzi,İlyas'ı kurtarmak istese de Ünal buna müsaade etmez. Rüstem'in oynadığı bu tehlikeli oyunda Davut hedeflerden birinin kendi olduğunu bilmektedir ve bu yüzden çok dikkatlidir. Bu sırada Serkan ve Tipi görüşme yaparlar. Tipi'nin bu görüşmedeki asıl planı çok geçmeden belli olur ve Serkan'ı öldürmek için harekete geçer.
6929TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener16 Mayıs 20179.14
Tipi,yaptığı plan sonucu Serkan'ın eline düşmüştür. Serkan gizli tanık olmayı kabul etmeleri için İlyas,Şahin Ağa ve Tipi'ye işkence yapacak,aynı zamanda sevdiklerine düşman etmeye çalışacaktır. Esra üzerinden İlyas'a ve Gönül üzerinden Tipi'ye yapılanlar çok ağırdır. Suzi,İlyas'ın kurtulması için Esra'yı öldürmeye gitse de bunu yapamaz. Ünal herkesin iyiliği açısından Suzi'yi Amerika'ya yollayacaktır. Bu sırada işkence görenler düzenlenen operasyonla kurtarılır ama fiziksel hem de psikolojik olarak kötü durumdalardır. Davut hem devleti hem sevdiklerini korumak adına yaptığı hamlelerle Rüstem'in en büyük hedefidir. Davut,üstleri tarafından Ankara'ya çağrılmıştır. Ama bilmediği şey arabasının altındaki bombadır.
7030TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener23 Mayıs 20178.58
Davut'un arabasının patlaması ve ani ölümü sürpriz değildir. Herkes böyle bir ihtimali mutlaka düşünse de bu ölümün etkileri çok sarsıcı olmuştur. Davut devlet geleceği açısından resmen kendini feda etmiştir. Yeni istihbarat başkanı olan Nevzat,Rüstem ve Serkan'ı bitirme yönünde hamleler yapmaktadır. Bu sırada aile içi sorunlar da çözülmelidir. Şahin Ağa,Reha'ya kırgınken;Tipi'nin de öfkesi dinmemiştir. Bu öfkeyi dindirmek Meryem'e düşecektir. Abisinin intikamını almak ise Ceylan'a. Ceylan yaptığı planla CIA Türkiye sorumlusunu ortadan kaldıracak ve Davut'un intikamı kararlı bir şekilde alınacaktır. Rüstem,her ne kadar Davut'u öldürerek gücünü sergilediğini düşünse bile Hızır'ın öfkesinin de farkındadır. Bir an önce Hızır'ı yok etmeleri gerekmektedir. Bunun için harekete geçen Serkan,galeri önünde bir saldırı düzenler ama ölen Hızır değil,çok sevdiği bir dostu olacaktır.
7131"Sezon Finali"Onur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener30 Mayıs 20178.23
Hızır Çakırbeyli,abisinin kendisine emaneti Vehbi'yi kaybetmiştir. Serkan'ın pususunda Hızır'a gelen kurşunların önüne atlayan Vehbi kendini feda etmiştir. Hızır'ın bu durumu kabullenmesi kolay olmayacaktır. Eve kapanan Hızır en yakın dostlarından ve adamlarından birini kaybetmiştir ve yıkılmış durumdadır. Artık ekibin de bir akıl hocası ve "abi"si yoktur. Serkan her ne kadar Vehbi'yi öldürmüş olsa da Hızır'ı öldürme amacını başaramamıştır. Ama planlarından vazgeçmeyecektir. Vehbi'nin annesi üzerinden Hızır'a pusu kuran Serkan bu defa onu öldürmekte kararlıyken Hızır'ın tuzağına düşer. Ava giderken avlanan Serkan,artık Çakırbeyliler'in elindedir. Rüstem ise başarısızlıkları yüzünden CIA desteğini kaybetmiştir ve bir an önce kaçma peşindedir. Fakat bunu da başaramayacaktır. Bu sırada ailede Şahin Ağa ve Tipi'nin sevdiklerine olan kızgınlıkları sona ermiş,hatta Tipi ve Gönül'ün evlenmesi yolunda ilk adım atılmıştır. Hızır'ın son kez topladığı masasında hesaplaşmalar görülecektir. Fahri,Serkan'ın;İlyas da Mert'in sonunu getirecektir. Rüstem'in en başından beri hakettiği cezayı tüm masa birlikte kesecektir. Büyük kayıpların verildiği,hesaplaşmaların yapıldığı dönemin sonuna gelinmiştir. Hızır Çakırbeyli ve dostları büyük bir zafer kazanmıştır. Ünal bundan sonrası için planlar kurarken Hızır'ın kararı herkesi şaşırtır. Hızır Reis'in bundan sonrası için istediği tek şey vardır:İşleri bırakıp;Meryem,Hayriye Ana,Zeyno ve Ömer'le Karadeniz'e gitmek...

Sezon 3 (2017–18)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihi Seyirci
(milyon)
721TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener19 Eylül 20177.11
Hızır Çakırbeyli,tüm işleri İlyas'a devretmiştir. Artık emekli olmuştur. Ailesi ve adamları Adnan ile Karadenizli Hurşit ile birlikte yaşamaktadır. Hızır işleri bırakmadan önce;Rüstem,Serkan ve Mert dahil tüm düşmanları ölmüştür. Ama hala düşmanları vardır ve onun peşindedirler. Ünal Kaplan bu durumun farkındadır. Tüm masa üyeleri Hızır'ın bir an önce Karadeniz'den dönüp işlerin başına geçmesi gerektiğini düşünmektedir. Hızır'ın düşmanları büyük bir saldırı hazırlığındadır. Tek isteği ailesiyle mutlu bir hayat sürmek olan Hızır'ın bu isteği gerçekleşmeyecektir. Kendilerine yapılacak olan saldırının kanıtladığı şey şudur:Bu aleme bir kere girdiysen asla çıkamazsın.
732TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener26 Eylül 20178.23
Hızır Çakırbeyli'ye yapılan saldırı kızı Zeyno'nun ölümüyle bitmiştir. Ailenin en günahsızlarından biri bu hain saldırıda can verince aile İstanbul'a geri döner. Hızır ve Meryem acıların en büyüğünü yaşamıştır. Bu olaylardan sonra Hızır Çakırbeyli'nin hayattaki tek amacı kızının katilini bulup cezasını vermek olacaktır. Hurşit,Zeyno'yu vuran tetikçiyi yakalamıştır. Meryem,Hayriye Ana'nın yardımıyla tetikçiyle görüşecektir. Ve bu görüşme sonunda evlat acısı yaşayan Meryem elini kana bulayacaktır. Zeyno'nun ölümünü araştıran bir başkası da Ceylan'dır. Ceylan iki isme ulaşmıştır. Bunlar;Kimsesiz Yaşar ve Teoman Yıldıran'dır. Hızır'ın kızının katilini bulmada bu iki adam yardımcı olacaktır ama şartları da masaya oturmaktır. Daha önce evladını kaybeden Ünal Kaplan,bunu tereddütsüz kabul edecek ve sonuna kadar Hızır'ın yanında olacaktır. Masa yeniden kanlı bir savaşa girmiştir. Hızır Çakırbeyli,kızının katillerinden Asım'ı tespit ettikten sonra;Servet Usta'nın yardımıyla onun sonunu hazırlayacak plan yapmıştır. Bu plan göstermektedir ki;Hızır Reis,kızının öldürülmesinde parmağı olan kimseyi yaşatmayacaktır.
743TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener3 Ekim 20178.91
Hızır Çakırbeyli,Ünal Kaplan ve Nevzat'ın da yardımıyla kızının intikamını almıştır. Ama Asım'dan başka katillerin olduğu da bilinmektedir ve bu Asım'ın tek başına organize ettiği bir iş değildir. Öldürülen Asım'ın bir gizli tanık olması,devlet ve Çakırbeyliler'in arasını açar. Bu sırada Ünal masaya yeni oturanları yok etmeyi düşünse de,Yaşar'ın yaptığı hamleler ve başına gelenler bunu engeller. Kimsesiz Yaşar,Hızır Reis ve İlyas'la dost olma yolundadır. Bu sırada Hızır'ın düşmanları Asım'ın öldürülmesinin faktörlerinden Servet Usta'yı tespit eder. Hızır Servet ve Mübeccel'i güvenli bir yere götürmek istese de düşmanları buna izin vermeyecektir. Bu girişim Çakırbeyli ailesinin bir dostunun daha ölmesiyle sonuçlanacaktır.
754TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener10 Ekim 20178.48
Servet'in arabasına konan bomba;Çakırbeyliler'in gözü önünde patlar ve Mübeccel ölür. Aile daha Zeyno'nun acısı geçmeden Mübeccel'i kaybeder. Yıkılan aileyi toparlayacak bir Meryem de yoktur çünkü artık o da yıkılmıştır. Hızır Çakırbeyli ailesine yapılanların kimin işi olduğunu düşündüğünde baş şüpheli davet edilmesine rağmen gelmeyen Teoman olacaktır. Ve Teoman kayıplara karışmıştır. Hızır'ın bir an ortadan kaldırmak istediği "Nato'cu"lakaplı Ekrem Yıldıran,zekasını gösterecek bir hamle yapacak ve Hızır'ın oğlu Hızır Ali ile yaptığı plan suya düşecektir. Bu sırada İlyas Çakırbeyli,Kimsesiz Yaşar ile birlikte bir operasyon hazırlığı yapar. Namlunun ucunda Teoman Yıldıran vardır. Bu sırada karısnı kaybetmiş olan Servet'in de bir şey yapması gerekir. Ya intikam peşinde koşacak ya da canına kıyacaktır.
765TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener17 Ekim 20177.91
Kimsesiz Yaşar düzenlediği operasyonda İlyas Çakırbeyli'yi de yanına almıştır. Yaşar bu hamleyi gelecek açısından yapmıştır ve tutuklansalar da yakında çıkacaklarını bilmektedir. Bu sırada Nevzat,devletin içindeki hainleri ortaya çıkarmak adına Ceylan ile ortak hareket etmektedir. Nedim adlı bir istihbaratçı herkes tarafından öğrenilmiş ve peşine düşülmüştür. Ekrem Yıldıran yaptığı planlar sonucunda kardeşini feda etmiştir ama masanın güvenini kazanarak,boş koltuğa oturma hakkını da kazanacaktır. Ünal,ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduklarını bilmektedir. Yaşar'ın öğrendikleri herkesin herkesten kuşkulanmasına neden olacaktır. Hızır'ın ölüm listesinde sırada Nedim vardır ve bunu kendi başına değil dostu Yaşar'la birlikte yapacaktır.
776TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener24 Ekim 20178.21
Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Yaşar,Nedim'i öldürmüştür ve gizli bir bilgisayara ulaşmıştır. Yaşar'ın el koyduğu bilgisayarın önemli bilgiler içerdiği kesindir. Sonrasında Hızır,Yaşar,Şahin Ağa ve Reha'nın buluştuğu hurdalıkta çatışma çıkacaktır. Hızır dostlarını korumaya çalıştıkça onların üstüne gelinmektedir. Nevzat olay yerine gelmiş ve araştırmasını yapmıştır. Çakırbeyliler'e düzenlenen saldırının arkasındaki isim Mürsel Kara daha fazla vakit kaybetmeden harekete geçip Hızır ile tanışacaktır. Bu sırada Hızır Ali'nin yapacağı bir hata Hızır'ı Ekrem karşısında zor bir duruma düşürecektir.
787TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener31 Ekim 20178.87
Çakırbeyliler'in yeni düşmanı Kara Mürsel ortaya çıkmış ve Zeki'yi öldürmüştür. Yeni düşmanları dışarıdan onları bitirmeye çalışsa da Ekrem Yıldıran aileyi parçalama konusunda kararlıdır. Hızır Ali'yi kızı Selda ile yakalaması da buna fayda sağlamış ve Alparslan ile Hızır Ali'nin de arası açılmıştır. Ceylan Hızır Ali'nin eylemleri sonucu devletten uzaklaştırılmıştır. Bu sırada Ünal Kaplan,Ceylan ile evlenme konusunda kafasında planlar kurmaktadır. Hızır yeni düşmanlarını yok ederken onların zaaflarını tespit eder. Mürsel'in Sıddık adlı değer verdiği adamı ilk hedefleri olacaktır. Mürsel'in de planları vardır ama Çakırbeyliler ve Yaşar birlikte oldukça onları yıkmak kolay olmayacaktır.
798TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener7 Kasım 20178.97
Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Yaşar tutuklanmıştır ve çok da zaman geçmeden Tipi ve Enişte de onlara katılacaktır. Dışarıda firar halde olan İlyas,Alparslan ve Hızır Ali'nin yakalanmaması gerekmektedir çünkü av olma değil avcı olma niyetindedirler. Erkeklerin yokluğunda ailenin kontrolü kadınlara geçecektir. Ceylan,İlyas'ları saklamakta ve önemli faaliyetler yürütmektedir. Meryem ise bu defa aileyi toparlamaktan daha fazlasını yapacaktır. Ekrem Yıldıran'ın ailesine savurduğu tehditlere katlanamayan Meryem,büyük bir plan kurmuştur ve masayı ziyaret edecektir. Konuşmaları tüm masa üyelerinin gözünü korkutmaya yetecektir. Ünal Kaplan'ın da dediği gibi:"Dünyada herkesi öldürebilcek kadar güçlü olmak için,anne olmak gerekir."
809TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener14 Kasım 20179.49
Meryem Çakırbeyli,yaptığı hamleyle masadakileri yeterince korkutmuştur. Hızır,İlyas,Alparslan ve Hızır Ali'nin yokluğunda Meryem resmen Çakırbeyliler'in yeni lideri haline gelmiştir. Firar halinde olan üç Çakırbeyli,onları saklayan Ceylan ve koruyan Fahri ile Hurşit'in artık yeni planları vardır. Öte yandan dışarıda bir bir saldırıya uğrayan Şahin Ağa,Reha,Seçkin,Zafer ve Ercan'ın durumları iyidir. Mürsel sadece dışarıda değil,içeride de kaos ortamı yartmak ister. Tipi'ye hapisten çıkmasının tek yolunun Yaşar'ı öldürmek olduğunu söyler. Tipi vicdanı el vermediğinde böyle bir şey yapamaz. Tipi'nin bu isteği yerine getirmemesi üzerine Mürsel,Tipi'nin ölüm emrini verir. Dışarıda giderek araları açılan Alparslan ve Hızır Ali'yi kontrol etmek mümkün değildir. Bu sırada İlyas ve Ceylan'ın planı ise Mürsel'e bir saldırı düzenlemek olacaktır. Ünal Kaplan'ın izniyle uzlaşma fikrini Meryem'in kafasına sokan Yılmaz'ın amacı bambaşkadır. Yılmaz'a güvenerek onunla hareket eden Meryem'i kötü bir son beklemektedir.
8110TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener21 Kasım 20179.6
Meryem Çakırbeyli,Yılmaz'ın tuzağına düşmüştür. Onu bu tuzaktan kurtaran ise Ekrem Yıldıran olacaktır. Ekrem,Yılmaz'ı öldürerek Meryem'i kurtarmıştır. Hızır'ın Ekrem'i hain olarak gördüğü dönemlerde Ekrem'in bu hareketi Hızır'ın kafasını karıştıracaktır. Bu sırada asıl hainin en yakınındaki adam olduğunu öğrenen Ünal Kaplan da üzülecektir. Uzun zamandır en güvendiği kişilerden biri olarak gördüğü Ünal'ın artık ihanet etmeyeceğini bildiği tek adam Hızır'dır. Dışarıda İlyas'lar,Mürsel'i öldürmeyi başaramsalar da Tipi'nin yattığı hastanenin önünde kimsesizlerin gördüğü Kirli İsmet'in de onun adamı olduğu anlaşılacaktır. Bunun üstüne İlyas onun üstüne gitme kararı alır. Mürsel ise hapiste Yaşar'ı;hastane ziyareti sonrası Hızır'ı öldürmeyi hedefler. Bu oyunu bozabilecek tek kişi Ünal Kaplan'dır.
8211TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener28 Kasım 20179.91
Ünal Kaplan,Mürsel'in tuzağını bozacak hamleyi yapmıştır. Hızır'a verdiği bıçakla,Hızır Mürsel'i bıçaklasa da işini tamamlayamaz. Hızır ve dostları yakın zamanda dışarı salınır. Artık Mürsel'i bitirme vakti gelmiştir. Hızır'ın tüm dostları ve adamları aynı amaç etrafında birleşmiştir. Yaşar'ın kimsesizlerin öğrendiği bilgiler doğrultusunda;Tipi'nin yakın dostları Ateş,Fikret,Ender ve İlker de düşmanlarına bir adım daha yaklaşacaktır. Herkesin çilden çıktığı dönemde Yaşar düşmanlarının adamlarını karton dönüştürücüyle sınarken;Ender bomba yedirecektir. Mürsel'in sonu gelirken;Meryem Çakırbeyli kızının katillerini bulma konusunda kararlıdır ve yeni planını uygular. Meryem'in Hızır Ali ve Selda'yı evlendirmesi Hızır'ı çilden çıkaracak ve Hızır evi terkedecektir. Onun gönlünü almak için kaldığı otele giden Meryem'in çaldığı kapıyı açan ise bir kadın olacaktır.
8312TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener5 Aralık 20179.95
Meryem Çakırbeyli,Hızır ve Candan'ı aynı otel odasında basmıştır. Bunun sonrasında Hızır'ın Meryem'i aldattığının öğrenilmesi ona karşı ailedeki kadınların sırt çevirmesine neden olacaktır. Ama gerçekler farklıdır... Masada ticaretin hiçbir şekilde aksamaması gerektiği herkesin hemfikir olduğu bir konudur. Ekrem,Hızır'ın başka işlerle uğraştığı bu günlerde üyeler üzerindeki hakimiyetini arttıracaktır. Ceylan ve Alparslan,Candan denen bu kadını araştırmaya başladığında;Gönül sayesinde kadının Ünal Kaplan ile bağlantısı olduğu çıkar. Bu bütün bunların bir plan olduğuna işarettir. Bu sırada Hızır'ın ekibinden Enişte,Reha,Seçkin ve Zafer;Mürsel'in adamı Amerikan Ahmet'i kaçıracaklardır. Amerikan Ahmet sayesinde İlyas ve yanındakiler Mürsel'in yerini bulur. Buraya yaptıkları baskında Mürsel'i bulamazlar ve Mürsel'in onlara bıraktığı sürpriz bir bomba olacaktır. Bunlar olurken Mürsel,Hızır'ı tuzağa düşürmüş ve onun gittiği mekanı basmıştır. Fakat asıl tuzağı kuran Hızır'dır. Kimsesizler saniyeler içinde Mürsel'in adamlarını öldürür. Mürsel,Hızır ve Yaşar'ın eline geçmiştir. Ama Hızır beklenmedik bir ziyaretçiyi hesaba katmamıştır.
8413TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener12 Aralık 20179.07
Hızır Çakırbeyli,yaptığı planlarla Mürsel'i ele geçirmiştir. Ama Nevzat'ın olay yerine gelişi her şeyi değiştirecektir. Mürsel gizli tanık olmayı kabul eder ve devlet tarafından teslim alınır. Yaşar bu durumdan hiç memnun değildir. Memnun olmayan tek kişi Yaşar değildir. Tüm masa üyeleri Hızır'ın bu kararını eleştirecektir. Eski dostları yavaş yavaş Hızır'ın karşısında yer almaya başlamıştır. Bu olayların gerçekleşmesinin başrolü Ekrem'den başkası değildir. Bu sırada Ünal Kaplan,Ceylan ve Meryem'le konuşamlarında bazı şeylerin plan olduğunu anlatarak Meryem'i rahatlatmıştır. Nevzat,Mürsel'le konuşması sonrasında onu serbest bırakır. Mürsel kaçmaya çalışsa da Yaşar'ın kimsesizlerinden kaçış yoktur. Mürsel'i ele geçiren Yaşar ona işkence yapar. Hızır'ın gelişiyle;Hızır,kızını öldüren "Kaptan"kod adlı adamı sorar. Bu ismi söylerse Mürsel'in canını bağışlayacaktır. Yaşamaktan başka amacı kalmamış Mürsel "Kaptan"ın gerçek adını söyleyecektir.
8514TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener19 Aralık 20179.27
Mürsel,"Kaptan"kod adlı adamın Nevzat olduğunu söylemiştir. Hızır Çakırbeyli büyük bir ihanetle karşı karşıyadır. Hızır'ın kızını öldüren kişi bunca zamandır dostu olan Nevzat'tır. Kızının katillerini bulup onları öldürmeye yemin eden Hızır'ın bunu yapması çok zordur. Ekrem Yıldıran başta olmak üzere bu savaşta taraflarını seçecektir. Kimse Hızır'a destek veremez çünkü bahsedilen kişi Nevzat'tır. Biri hariç:Kimsesiz Yaşar. Nevzat,ortaya çıktığını bilmemekle beraber adamına Mürsel'i öldürme görevi verecektir. Fakat adamı tuzağa düşerek Nevzat'ın sırlarını anlatacaktır. Hızır,Mürsel'e gitmesi için fırsat verse de Mürsel,Tipi ve Ateş'ten kaçamayacaktır. Tipi uzun zamandır beklediği intikamını alacak ve Mürsel'i öldürecektir. Nevzat'a karşı savaşa girecek olan Hızır ve Çakırbeyli ailesinin bundan sonraki zorlu günlerinin habercisi Hızır'ın oğlu Ömer'in dedikleri olacaktır.
8615TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener26 Aralık 20178.77
Hızır Çakırbeyli,oğlunun katil olduğunu öğrenmesiyle yıkılmıştır. Tam da devletle savaşa girdiği bu dönemde bunun Nevzat için bir koz olacağını bilmektedir. Bu yüzden Adnan,Ömer'in suçunu üstlenecektir. Hızır,Adnan'a minnettardır. Bu sırada Ekrem Yıldıran,kızından Hızır Ali ile evlenmelerini ister. Selda,Hızır Ali'yi ikna etmeyi başaracaktır ve gizlice evleneceklerdir. Fahri,Nevzat'ı yol etmek için planını açıklayacaktır. Nevzat'ın yok edilmesi tüm masa üyeleri tarafından imkansız görülmektedir. Masa toplantısında Hızır iki gerçekle şok olur. Birincisi Mürsel'in öldüğüdür. İkincisi masanın uyuşturucu ticaretine girdiği. Silahı satan masaya teslim ettikleri adam para yerine uyuşturucu vermiştir ve masa üyeleri ortak kararlar bunları Fikret'in eski ahbabı Pudra Hakkı'ya satmıştır. Bunu ortaya çıkaracak kişi Kimsesiz Yaşar olacaktır. Hızır sonrasında masada Nevzat'ın ölümü için oylama başlatacaktır. Ama kalkan ellerin sayısı dördü geçmez. Yalnızca Çakırbeyli erkekleri ve Yaşar el kaldıracaktır. Tam da bunlarla eş zamanlı olarak Nevzat'a yapılan silahlı saldırı Nevzat'ı çileden çıkarır. Masaya baskın düzenleyen Nevzat,Çakırbeyliler'i götürecektir. Ama Nevzat'ın bilmediği şeyler de vardır. Adamı Murat,Ceylan'la iş birliği içindedir ve Nevzat'ın adamları yerine Çakırbeyliler'in adamları geçmiştir. Nevzat büyük bir tuzağa düşmüştür. Artık onun için yolun sonu gelmiştir. Nevzat,Hızır'la yüzleştikten sonra Fahri Baba tarafından öldürülür. Bunlar olurken en başından beri bir oyun kurmuş olan Ünal'ın ortağı şaşırtıcı bir isimdir. Arabasına konulan bomba yüzünden öldüğü sanılan Davut Bey hayattadır ve Ünal ile birlikte büyük planlarını uygulamaktadır... Nevzat belasının sona ermesi üzerine Çakırbeyliler mutluluğa eriştiklerini düşünseler de;kapıya dayanan polis bunun tam tersini işaret etmektedir. Polisler bu defa bir yetişkin için değil,vicdanına yenik düşen Ömer Çakırbeyli için gelmiştir.
8716TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener9 Ocak 20189.52
Ömer Çakırbeyli işlediği suçu kabul etmiş ve bunun sonucunda tutuklanmıştır. İçeride Şahin Ağa'nın adamları tarafından biraz hırpalanacaktır. Meryem bu kötü haberlere dayanmak zorundadır. Masada ise giderek karışan olaylar yaşanmaktadır. İlker vıcıklığını göstererek Pudra Hakkı ile ticaret yapar. İlk ticarette sesi çıkmayan Hakkı,ikincisiyle birlikte artık ortak olduklarını ifade eder. Hızır'ın bir uyuşturucu taciriyle dost olma niyeti yoktur. Ünal masasını kaybettiğinin farkındadır ve Hızır'dan bu durumu çözmesini ister. Hızır da,dünürü Ekrem ile birlikte Hakkı'nın evine gider. Hızır ve Ekrem'in tehditkar ifadeleri Pudra Hakkı'yı çileden çıkaracaktır. Her zaman ilk olarak masumları hedef alan Hakkı'nın hedefi hapisteki Ömer'dir.
8817TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener23 Ocak 20189.71
Hızır Reis'in gözü önünde oğlu boğulmaya çalışılmıştır. Ama Ömer bir Çakırbeyli olduğunu kanıtlayıp gerekeni yapacaktır. Hızır'ın oğluna yapılanlardan intikamını alması uzun sürmeyecektir. Hakkı,masadaki herkesi zaafları üzerinden bir bir düşürme peşindedir. Amacı Tipi,Ateş,Fikret,Ender ve İlker'i sırayla düşürmektir. İlk hedefleri Tipi ve Ateş olacaktır ve onların en büyük zaafları ortadadır:Gönül ve Candan. Tipi'ye yapılan algı operasyonu başarıya ulaşacaktır ve insanları boğmaktan zevk alan Tipi'nin boğacağı yeni kişi Gönül olacaktır. Hızır artık tüm bu oyunlara son vermek adına Ünal Kaplan'ı ve Hakkı'yı ortadan kaldırma peşindedir. Hızır,Ünal Kaplan'ı öldürürken;dünürü Ekrem,Hakkı'yı öldürecektir. Ama planlar bozulur. Ekrem'in aslında Hakkı ile ortak olduğu ve Çakırbeyliler'e düşman olduğu anlaşılacaktır. Ünal'ı öldürmek için evine giden Hızır Reis,Alparslan ve Fahri şok edici bir manzarayla karşılaşacaklardır.
8918TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener30 Ocak 20188.88
Hızır Çakırbeyli,Alparslan ve Fahri Ünal Kaplan'ın evinde Davut'un yaşadığını öğrenmişlerdir. İkinci sürpriz ise Hızır Ali'nin Ünal ve Davut'la ortak hareket ettiğidir. Evlilik dahil hepsi Davut'un planıdır. Bu saatten sonra Ünal ve Davut planlarını değiştirmeyecektir. Ama planlarına Hızır da dahil olacaktır. Bundan sonrasında asıl hedefleri Hakkı'yı öldürmek değildir. Hakkı'nın arkasında kim varsa Ekrem dahil tüm düşmanlarını açığa çıkarmaktır. Bu yüzden Hızır,Hakkı ile olan ticarete göz yummak zorundadır. Bu sırada Tipi,yaptığı fevri hareketle doğacak kendi çocuğunu öldürmüştür. Bu olay Tipi ve Gönül'ü birbirinden ayıracaktır. Bu sırada Meryem'in isteği üzerine Ceylan,Ömer'in dışarı çıkmasını sağlayacaktır. Ömer dışarı çıkarken yine Hakkı'nın radarına girse de Meryem ve Hurşit onu kurtarmayı başarmıştır. Yaşanan çatışmasından sonra Ömer ile birlikte eve dönerler. Meryem yaşanan çatışmaların bedelinin ağır olduğunu fark etmemiştir. Hurşit,Çakırbeyliler'e kendini feda edecek kadar sadık olduğunu gösterecektir.
9019TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener13 Şubat 20188.1
Hızır Çakırbeyli,Hakkı'nın adamı olan muhasebeciyi kaçırarak tehlikeli bir hamle yapmıştır. Bunun bedelini ödeyen ise adamı Hurşit olmuştur. Hurşit'in vurulması onun geçmişini de ortaya çıkaracaktır. Yeniden gündeme gelen geçmiş;Enişte ve Hatice'nin kavga etmesine sebep olacaktır. Bu sırada Ünal Kaplan,oynadıkları büyük oyun için önemli bir aşamadadır. Hızır'ı Hakkı ile anlaşmaya ikna edecektir. Ama Hızır'ın anlaşmaya niyeti yoktur. Servet,Hızır'ın emriyle durdurulması imkansız olan bir bomba hazırlar. Bu bomba Hakkı'nın deposu içindir. Hakkı ise masadakilerin zaaflarını kullanmaya devam edecektir. Tipi'ye Gönül üzerinden kurduğu tuzak başarılı olunca İlker'in paralarını çalmak gibi bir hamle yapacaktır. Şahin Ağa,Hızır'ın uyuşturucuya göz yumduğunu öğrendiğinde onla yollarını ayırcaktır. Hızır'ın ekibinden Reha,Seçkin ve Ercan da ekipten ayrılıp artık Şahin Ağa'nın adamı olacaktır. Şahin Ağa ve adamları Hızır'ın,Hakkı ile pazarlık yapacağı gecede Hakkı'nın deposuna baskın düzenleyecek ve başarısız olup Hakkı'nın oğlu Yalçın tarafından yakalanacaklardır. Asıl felaket,Servet'in hazırladığı bombanın bu depoda olmasıdır. Hızır'ın 40 yıllık dostunu feda etmek gibi niyeti olmasa da plan bunu gerektirmektedir.
9120TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener20 Şubat 20187.79
Şahin Ağa yaptığı hatalar sonrası Hakkı'nın oğlu Yalçın tarafından yakalanmıştır. İlyas Çakırbeyli ve Alparslan Çakırbeyli adamlarıyla onları kurtarmayı denese de Yalçın oldukça hazırlıklıdır. Servet koyduğu bomba yüzünden herkesi öldürdüğünü düşünse de Kimsesiz Yaşar dostlarını kurtaracaktır. Hızır bu olanlardan sonra Hakkı'ya rest çekerek savaşı başlatacaktır. Hakkı'nın deposu patlamıştır ve Hızır ile Ünal ilk galibiyetlerini almışlardır. Hızır dostlarını uyaracaktır. Artık araları düzelmiştir. Ama Hakkı ile resmen düşman olmuştur. Hakkı'nın bu savaştaki hedeflerinden biri Ceylan'dır. Bu sırada İlker,yanına Ender'i alıp Hakkı'yı bitiriceğini söylemiştir. Ama paraya olan zaafı onu tuzağa çekmiştir. İlker,Pudra Hakkı ile iş birliği yapmış ve en yakın dostu Ender'i satarak onun ölümüne sebep olmuştur. İlker masaya ihanet etmiştir."İhanet eden ölür."kuralı hala geçerlidir. İlker yaptıklarının bedelini ağır ödeyecektir.
9221TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener27 Şubat 20188.32
Ekrem Yıldıran ve Pudra Hakkı'nın yaptığı plan işe yaramıştır. Hakkı'nın oğlu Yalçın,İlker'i kendi tarafına çekerek onun tuzağa düşürdüğü Ender'i öldürmüştür. İhaneti affetmeyen masa ise İlker'in ölmesine karar vermiş ve İlker de İlyas Çakırbeyli tarafından öldürülmüştür. Tüm bu yaşananlardan sonra her ne kadar Ekrem'in planları bitmemiş olsa da Hakkı,görüştüğü Ceylan ile yaptığı anlaşmada Ekrem'i satacaktır. Ekrem'in arkasındaki güçlere yavaş yavaş uzanan Ünal ve Davut'un planları işlemektedir. Bu sırada Hızır Reis,Kimsesiz Yaşar'ın sayesinde Paşa isimli adama ulaşmıştır. Paşa'yla tanışması sonrası Hızır,Hakkı,Ekrem ve onun arkasındaki CIA ekibine bir tuzak hazırlayacaktır.
9322TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener6 Mart 20188.93
Hızır Çakırbeyli ve Ünal Kaplan,yaptıkları planlarla önemli adreslere ve isimlere ulaşmıştır. Güneş adı verilen adamın Türkiye'deki CIA ekibinin lideri olduğunu öğrenen Hızır,hedefine onu koyacaktır. Kimsesiz Yaşar ise Hızır'ın ekibiyle birlikte Hakkı'ya büyük bir operasyon düzenleyecektir. Fakat Hakkı,bu planı anlayacak ve Yalçın da Hızır'ın adamı Seçkin'i öldürecektir. Seçkin'in ölümüne üzülen Çakırbeyliler artık kayıp vermek istemese de içerideki ajan Selda yüzünden bu mümkün değilidir. Kimsesiz Yaşar yaptığı operasyonla Hakkı'nın oğlu Yalçın'ı yakalayacaktır. Yalçın'ın söyledikleri Yaşar'ı da Hurşit'i de şaşıracaktır. Yalçın,kendisinin paralı ajan olduğunu ve Güneş'in adamı olduğunu söylemiştir. Yalçın'ın söylediğine göre Güneş önemli adamlara bitirmek için onların yanına ajan sızdırmaktadır. Güneş'in bu yaptıklarından sonra Çakırbeyliler'in ona düzenleyeceği operasyonda Çakırbeyliler'i bir sürpriz beklemektedir.
9423TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener13 Mart 20188.76
Ceylan'ın uzun zamandır bahsettiği istihbaratçı Hasan Bey,İstanbul'a giriş yapmıştır. Hasan Bey,Güneş'in çalıştığı kişidir ve Ceylan onu bu zamana kadar dost olarak görse o Çakırbeyliler'in en büyük düşmanlarından biridir. Gelirken birçok planla gelen Hasan Bey'in en büyük planı Ceylan üzerinedir. Bu sırada Yalçın,İlyas'a Selda'nın da kendisi gibi ajan olduğunu söyler. Selda Hızır'ı öldürmek için yetiştirilmiştir ama amacına başaramaz. Onun yine de pes etmeye niyeti yoktur ve galerideki Yalçın'ı kurtaracaktır. Hasan Bey'in Ceylan hakkındaki planını uygulamak isteyen Candan onu öldürmeyi deneyecektir. Candan'ın başarısızlığından sonra Hasan kendisi harekete geçecek ve Hızır ile Ceylan'ı ele geçirecektir. Ama bilmediği şey bulundukları mekana gelmekte olan Ünal Kaplan ve Davut'tur.
9524TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener20 Mart 20187.09
Ünal Kaplan ve Davut'un,Hızır'ın kızının ölümünden beri hazırladığı;Hızır'ın da Nevzat'ın ölümüyle dahil olduğu plan sona ermiştir. Ekrem,Hakkı ve Güneş;Hasan Bey'in verdiği ifade sonucu tutuklanır. Devlet tüm hainlerden temizlenmiş,Davut'un yaşadığı ortaya çıkmıştır. Çakırbeyli ailesi düşmanlarından kurtulduğu bugünlerde çok sevindirici bir haber öğrenecektir. Meryem Çakırbeyli hamiledir. Herkes aile masasında bunun mutluluğunu yaşarken,Ünal Kaplan ve Ceylan'ın gelişi bu mutluluğu sonlandıracaktır. CIA'in önemli isimlerinden Sam,adamlarının tutuklanmasına büyük bir tepki gösterecektir. Bu yüzden Türkiye'ye gelen Sam;Ekrem'i,Hakkı'yı ve Güneş'i kurtaracaktır. Hızır Çakırbeyli,yepyeni bir savaşın ortasına ailesi ve dostlarıyla birlikte girmiştir. Bu sırada Ceylan ve Alparslan ile hastaneye giden Meryem Çakırbeyli,yepyeni gerçeklerle karşı karşıyadır.
9625TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener27 Mart 20187.34
Meryem Çakırbeyli kalp hastası olduğunu öğrenmiş ve bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalmıştır. Alparslan ve Ceylan da bu sırra ortaktırlar. Hızır Çakırbeyli yeni büyük düşmanı Sam ile tanışmıştır. Bundan sonraki süreçte Pudra Hakkı ve Güneş de Ekrem'in yanında masada olacaktır. Hızır,Servet'e yeni görevler verecektir. İlyas ise Özgür'ün yeniden hayatına girmesiyle değişecektir. Çakırbeyliler İlyas'ın bir kaza geçirdiğini öğrenecektir. Fakat bu kazanın sanıldığı gibi bir şey olmadığını ortaya çıkaran Yaşar olacaktır. Masada oturan Güneş,Hızır'ın adamlarından Servet'in gücünü fark etmiştir. Bunun için onu hedefine koyacaktır. Gücünü her zaman dostlarından aldığını söylen Hızır Çakırbeyli'nin bu dediklerini iyi bilen düşmanları onun bir dostunu daha öldürecektir.
9726TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener3 Nisan 20187.02
Servet Usta,yaptığı tehlikeli eylemlerle düşmanların radarına girmiştir. Yurtdışına kaçma planları yapsa da ölmekten kurtulamaz ve Hasan'ın emriyle Aslı tarafından öldürülür. Servet'in ölümüyle Çakırbeyliler büyük intikamları için harekete geçecektir. Bu savaşta Servet'in intikamını almak Hızır Ali'nin görevidir. Hızır Ali önce ekibin gençleriyle Aslı'yı daha sonra Fahri Baba ile Hasan Bey'i öldürecektir. Üst üste gelen ölümler Ekrem Yıldıran ve dostlarını kızdıracaktır. Güneş'in ölüm listesine giren ikinci kişi Meryem Çakırbeyli olacaktır. Meryem,gizlediği hastalığı yüzünden hastanededir ve çocuğun doğması için gerekirse ölmeyi göze alacaktır. Yalçın'ın Ateş tarafından öldürülmesi Selda'yı da sinirlendireceğinden Selda,Güneş'in verdiği görevi yerine getirmek için yola çıkmıştır. Meryem'i kurtarabilecek tek kişi Ceylan'dır. Hızır ise olanlardan habersiz Meryem'in yanına gittiğinde,Meryem'in sırrı ortaya çıkma tehlikesi ile karşı karşıya olacaktır.
9827TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener10 Nisan 20187.69
Hızır Çakırbeyli,kendinden saklanan şeyleri fark etmiş ve Alparslan'ı takip ederek hastaneye gelmiştir. Meryem hastaneye gelen Hızır'dan gerçekleri saklamaya devam edecektir. Ama Hızır'ın Meryem'e yapılan saldırı öğrenmesi sonucunda hemen masayı toplayacaktır. Çakırbeyliler kendilerine kurşun sıkan kimsenin hayatta kalamayacağını gösteren hamleyi yapacak ve Hızır masada Güneş'i öldürecektir. Bir düşmanları daha ölen Çakırbeyliler'in karşısına bu defa hapisten yeni çıkan eski düşmanları Reşit çıkacaktır. Bu sırada Meryem'in doktoru Derya'nın Yaşar'ın eskiden sevdalandığı kişi ortaya çıkacaktır. Yaşar aynı zamanda Reşit'in hedefindeki kişidir.
9928TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener17 Nisan 20187.98
Kimsesiz Yaşar,Reşit'in tuzağına düşmüştür. Vurulan Yaşar'ı ölmekten kurtaran ise dostu İlyas Çakırbeyli olacaktır. Hızır,Yaşar'ın başına gelenlerden sonra Reşit'e düşmanlığını resmen belli eder. Artık ikisi arasında savaş vardır. Sam ise isteklerin olmamasından dolayı kızgındır. Ünal Kaplan ile görüşmesinde büyük bir anlaşma yapacaktır. Sam'in isteklerini yerine getireceğini söyleyen Ünal buna bir şart koşmayı ihmal etmeyecektir. Ünal,Ekrem'i yok etmenin şu an için mümkün olmadığını bildiğinden akıllıca bir hamle yapacaktır. Bu sırada Yaşar,vurulmasından sonra Derya ile daha yakın olmaya başlayacaktır. Hızır dostunun yaşamasına sevinse de kendi evinde olanlardan hala habersizdir. Ama Enişte ve Hatice'nin kızı Merve,olanları öğrendiğinde babasına anlatacaktır. Bu,sırrın Hızır'a gitmek üzere olduğunu gösterecektir. Yeni düşmanlarıyla büyük bir savaşa giren Hızır eski düşmanlarını unutmamıştır. Hakkı masaya çağrılır. Ama masada onu tüm üyeler değil;Hızır,İlyas,Alparslan,Tipi,Ateş ve Fikret karşılayacaktır. Hakkı için yolun sonu gelmiştir.
10029TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener24 Nisan 20187.35
Tipi,Hızır Reis'in de onayıyla Pudra Hakkı'yı öldürmüştür. Hakkı'nın ölümünden Ünal Kaplan'ın haberinin olması onu çıldırtacaktır. Ünal'ın Hızır'ı açıkça tehdit etmesi sonrasında Kimsesiz Yaşar,Ünal'ın dostları olmadığını söyleyecektir. Hızır bir kez daha Ünal ile karşı karşıya gelmek üzeredir. Ama bu savaşta karşısına çıkan kimseyi yaşatmaya niyeti yoktur. Hızır'ı asıl yıkan ise Enişte'nin söyledikleri olacaktır. Karısı Meryem'in hastalığını öğrenen Hızır,Doktor Derya ile de konuşacaktır. Hastalığı çözmenin tek yolu çocuğu aldırmaktır. Meryem'in ne kadar inatçı olduğunu bilen Hızır,çocuğunu aldırması için Meryem'e oyun oynamak zorundadır. Ceylan üzerinden oynayacağı oyunda Yaşar'ın da yer almaktadır. Bu sırada Ekrem,ortağı Hakkı'nın ölümü sonrası Reşit ile anlaşır. İkilinin amacı aynıdır:Hızır'ı bitirmek. İlk planını Yaşar üzerinden kuran Reşit'in ikinci planında Ekrem'in de katkısı olacaktır. Bu sefer Emine üzerinden kurdukları planın iki hedefi vardır. Birincisi Hızır,ikincisi ise Fikret'tir.
10130TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener1 Mayıs 20186.77
Hızır Çakırbeyli ve dostları Şahin Ağa'nın araştırmadan iş yapması yüzünden büyük bir tuzağa düşmüştür. Galeride çok az sayıda adamıyla kalan Hızır kurşunların ilk hedefi olurken,gözü dönmüş Fikret ikinci hedef olacaktır. Her ikisi de kurtulması zor tuzaklardan dostlarının yardımıyla kurtulsa da Hızır'ın öfkesi büyüktür. Bu olayların arkasın da Ünal Kaplan'ın da olduğunu düşünen Hızır onunla da savaşa girmenin eşiğindedir. Ama önce Reşit belasından kurtulması gerekmektedir. Bunun için Çakırbeyliler'in adamları ona operasyon düzenleyecektir. Reşit ölmese de vurulmuştur. Bunun üstüne gözünü bürüyen intikam hırsı ona yeni hatalar yaptıracaktır. Kendine Doktor Derya'yı hedef seçen Reşit,kendi sonunu hazırladığının farkında değildir. Kimsesiz Yaşar sevdiklerini hedef alan kimseyi yaşatmayacaktır.
10231TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener8 Mayıs 20187.52
Kimsesiz Yaşar,sevdiği kadına el uzatan Reşit'i gözünü kırpmadan öldürmüştür. Reşit'in ölümünü uzaktan çaresizce izleyen yeğeni Kudret,intikam yemini etmiştir. Bunun için yardım istemek üzere Ekrem'e gidecektir. Hızır'ın ölüm listesinde yer aldığını bilen Ekrem bunu fırsata çevirmeyi bilecektir. Çakırbeyli hanesinde de sular durulmamıştır. Hızır işlerinin büyük bir çıkmaza girdiği bu dönemde Meryem'in çocuğu alması konsunda kararlıdır. Bunun için Ceylan ile oynadığı oyunu daha da abartılı bir hale getirecektir. Meryem ise çocuğundan önce Hızır'dan vazgeçecektir. Dengelerin çok karıştığı bu dönemde Ekrem,Ünal Kaplan'ı Hızır'ı öldürme konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Ünal'ın vereceği kararlar herkesin geleceğini etkileyecektir. Kimsesiz Yaşar,Kudret'in mutlaka intikam alacağını bilmektedir ama herkes gibi hedefteki kişiyi o da bilmeyecektir. Çakırbeyliler'in büyük düşmanları hedef olarak ilk olarak onların yakın dostlarını seçmiştir. Hedefte Tipi ve ailesi vardır. Kudret,bir maşa olarak intikamını alacak ve Çakırbeyliler'in çok sevdiği birini öldürecektir.
10332TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener15 Mayıs 20186.65
Ekrem Yıldıran,maşa olarak kullandığı Kudret sayesinde Çakırbeyliler'e bir kayıp daha verdirmiştir. Gönül'ün ölümüyle birlikte sevdiği kadını kaybeden Tipi delirirken,tüm aile perişan olacaktır. Şahin Ağa,Kudret'i bir an önce durdurmak için onun babasıyla iletişime geçecektir. Ama Kudret'in dayısını öldüren herkesi öldürmeden durmaya niyeti yoktur. Babasıyla yaptığı konuşmadan sonra Şahin Ağa'yı hedef alan Kudret ona bir saldırı düzenleyecektir. Reha bu saldırıda,çok sevdiği babasını kurtarmak için kendini feda edecektir. Şahin Ağa en büyük acısını yaşamıştır. Çakırbeyliler de hem güvendikleri hem de çok sevdikleri bir dostlarını kaybetmiştir. Ünal Kaplan,tüm bu ölümlerden sonra Sam ile yeni bir anlaşma yapacaktır. Ünal,yaşaması için Hızır'ın yok edilmesi gerektiğinin farkındadır. Çakırbeyliler kendilerine yapılanın intikamı olarak,Ekrem'in otelini basacaktır. Hızır Çakırbeyli,büyük düşmanı Ekrem'i öldürerek Sam'e büyük bir gözdağı verecektir. Oğlunu kaybetmiş olan Şahin Ağa,Ünal Kaplan'ı öldürmek için yola çıkacaktır.
10433TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Mayıs 20185.98
Hızır Çakırbeyli büyük düşmanı Ekrem Yıldıran'ı ortadan kaldırmıştır. Sam,Ekrem'i gözden çıkardıktan sonra Kudret'i desteklemeye başlayacaktır. Arkasında CIA'in gücünü gören Kudret farklı eylemler planlayacaktır. Çakırbeyli hanesinde de ortalık karışıktır. Ceylan ülkeden gitmiştir ama Meryem,Hızır'dan boşanma kararından dönmeyecektir. Bunun üzerine Hızır,kendi aralarındaki bu sorundan herkesin etkilenmesini sağlayacak ve herkesin mutluluğunu bozmak için ev ahalisiyle evli olan adamlarına onlardan boşanmalarını emredecektir. Bu sırada legalleşmek isteyen İlyas Çakırbeyli,Ekrem'in otellerini kendine devretmiştir. Ama bunu karşı çıka kişiler İlyas'ın yoluna taş koyacaktır. Bu sırada uluslararası bir kiralık katil olan Ziya,CIA'den aldığı emirle Yaşar'ı öldürmekle görevlendirilecektir. Ama Yaşar,aslında Ziya'nın eski bir dostudur. Ziya dostunu öldürmek zorunda bırakılmıştır. Yaşar yalnızca Ziya'nın değil Kudret'in de hedefindedir. Kudret'in intikam planın Gönül ve Reha'dan sonraki kurbanı Derya'dır.
10534TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Mayıs 20186.14
Kudret,dayısının intikam arzusuyla Derya'yı kaçırmıştır. Ama Meryem Çakırbeyli tarafından takip edildiğini fark edemeyecektir. Yaşar,sevdiği kadının başına gelenlerden sonra kendisine söz verir:Derya kurtulduktan sonra bu işleri bırakacaktır. Meryem kendi başına Derya'yı kurtarsa da Kudret kaçacaktır. Kendi babasını bile gözünü kırpmadan öldüren bu maşanın bir an önce ele geçirilmesi gerekmektedir. Yaşar,geleceğiyle ilgili kararında kesindir. Derya ile evlenip buralardan gidecektir. O böyle düşünürken karşılarına Ziya çıkar. Yaşar'ı öldürmekle görevlendirilmiş Ziya bu görevin zor olduğunun farkına varacaktır. Meryem Çakırbeyli'nin boşanma konusundaki kararlılığı giderek artacaktır. İşte Hızır için böyle zorlu bir dönemde masa eksik üyelerine rağmen geleceğe yön vermek adına son kez toplanacaktır. Hızır,Ünal'ın hedefinde kendisinin olduğunu bilmektedir ve artık ikili için yüzleşme zamanıdır. Ya Hızır ve Ünal uzlaşacaktır ya da Hızır,Ünal Kaplan'ı öldürecektir. Sam'in maşası olan Kudret ise eylemlerine bir süre ara verse de yeniden başlamakta gecikmeyecektir. Kudret'in hedefinde bu defa yine Tipi vardır.
10635TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener5 Haziran 20185.49
Kudret,Tipi'yi öldürmek için gittiği tedavi merkezinde Hızır Ali ve Fahri ile karşılaşmıştır. Çakırbeyliler'in eline geçen Kudret'i öldürmek en çok Tipi'nin hakkıdır. Gönül'ün öldüğü geceyi yeniden hatırlayacak olan Tipi'nin Kudret'ten aldığı intikam çok ağır ve kanlı olacaktır. Yaşar ise artık elini tamamen bu işlerden çekmiştir. Ama Yaşar'ın unuttuğu bir kural vardır:Bu aleme girdiysen bir daha çıkamazsın. Çıkmaya çalışacak olursan da ya sen ölürsün ya da canından çok sevdiğin biri. Tıpkı Hızır'ın Zeyno'yu kendi elleriyle toprağa vermesi gibi... Çakırbeyli hanesinde Meryem ilk önce Hızır'ı yalnızlaştırma planları yapsa da ikilinin arasının düzelmesi an meselesidir. Bu sırada kendisine çalışan Güneş'in,Hakkı'nın,Ekrem'in ve Kudret'in sırayla ölmeleri sonucunda Sam'in tek umudu Ziya kalmıştır. Sam,Yaşar'ı öldürme konusunda oldukça ısrarcıdır. Tüm bu kaosun ortasında büyük gün gelmiştir. Yaşar ve Derya nihayet evlenecektir. Tüm aile ve tüm dostlar çok mutludur. Yaşar ve Derya'nın en mutlu gecesinde,kimsenin bilmediği şey onların son gecesi olduğudur.
10736"Sezon Finali"Onur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener12 Haziran 20185.25
Kimsesiz Yaşar ve Derya'nın arabasına konulan bomba herkesin gözü önünde patlamıştır. Tüm dostları bir bir ölen Çakırbeyliler'in intikamdan başka isteği yoktur. İlyas dostum dediği adamın gözlerinin önünde ölmesine çok üzülmüştür. Tüm bu karmaşanın ortasında herkesin unuttuğu bir gerçek vardır:Hızır Reis'in her zaman bir planı vardır... Yaşar ve Derya,Hızır'ın planıyla ölümden kurtulmuştur. Tabi bu Hızır'ın tek başına hazırladığı ve uyguladığı bir plan değildir. Planın baş aktörlerinden diğer ikisi Ünal Kaplan ve Ziya'dır. Bu sırada Sam düğmeye basmıştır. Ona göre Yaşar'dan sonra sıra Hızır ve Ünal Kaplan'dadır. Mahkemede bir araya gelen Hızır ve Meryem son kez karı koca olarak aynı kapıdan girecek ve çıkışta Meryem artık bir Çakırbeyli olmayacaktır. İşte Sam'in istediği,Hızır'ın tam burada ölmesi olsa da Ziya onu öldürmeyecek aksine kurtaracaktır. Sam yaptığı tüm başarısız planların sonunda Çakırbeyliler'in eline düşecektir. Yaşar tüm dostları adına büyük intikamını alacaktır. Sam'in de ölümü sonrası Hızır sevdiklerini koruyabilmek için onları yurtdışına gönderecektir. Meryem,Yaşar ve Derya bindikleri helikopterle Çakırbeyliler'in hayatından belki de bir daha dönmemek üzere çıkacaktır. Hızır Çakırbeyli ve dostları ve ailesiyle büyük bir savaşın sonuna gelmiştir. Çakırbeyliler;dostlarını,aile bireylerini,adamlarını kaybetmiştir. Hızır Çakırbeyli evlat acısı yaşamıştır...Zeyno,Mübeccel,Ender,Seçkin,Servet,Gönül ve Reha bu yolda ölmüşlerdir. Yılmaz'ın,Nevzat'ın ve İlker'in ihaneti dostlarını üzmüştür. Bu süreçte Hızır Reis ve dostları;Ekrem Yıldıran,Nevzat,Sam,Kara Mürsel,Pudra Hakkı,Güneş,Reşit ve Kudret gibi düşmanlarını yok etmiştir. İyisiyle kötüsüyle büyük savaş sona ermiştir.

Sezon 4 (2018–19)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihiTürkiye seyircisi
(milyon)
1081TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener25 Eylül 2018TBD
Hızır Çakırbeyli'nin hayatı arkasında bıraktıkları ile birlikte çok değilmiştir. Hızır'ın artık amacı da farklıdır. Amacı kendini tüm dünyaya tanıtmaktır. Uluslararası arenada önemli bir figür olmak isteyen Çakırbeyliler'e bu konuda en çok yardımı dokunacak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Ünal,Ziya'nın da yardımıyla önemli devletlerin temsilcilerinin olduğu bir masa toplatacaktır. Alparslan,Hızır Reis ve dostlarının da yer alacağı masa ile ilgili önemli gerçekler öğrenecektir. Yusuf Çakırbeyli'nin eski dostu olan bir adamdan o masada öldürüleceklerini öğrenen Alparslan bunu Hızır ile paylaşacaktır. Masa toplantısı yapıldığında ise Amerikan temsilci George'un haddini aşması üzerine Hızır Çakırbeyli,tüm dünyaya gücünü gösterecek hamleyi yapacaktır. George'un öldürülmesi yeni bir savaş başlatacaktır ve herkes safını seçmek zorunda kalacaktır. Ünal Kaplan yanındaki Ziya ile birlikte Hızır'ı desteklemede kararlıdır. Hızır'ın eski dostları onun yanında durmaya devam ederken,yeni dostları Boran ve Tufan da aralarına katılacaktır. Ama herkes dost değildir. Tıpkı İzzet Ağa,Fuat ve Sinan gibi... Alparslan Çakırbeyli,bu savaşta çok önemli bir rol üstlenecektir çünkü o artık Yusuf Çakırbeyli'nin eski dostunun liderlik ettiği "Fedai"lerden biridir.
1092TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener2 Ekim 2018N/A
Hızır Çakırbeyli,kendisine savaş açan güçlere gücünü onların piyonunu öldürerek başlar. Bu Mossad'ın harekete geçmesine sebep olacaktır. Mossad'ın en önemli taşeronlarından Muzi,Çakırbeyli ailesinin karşısına çıkacaktır. Ünal Kaplan ve Davut yapılan hamlenin tehlikesinin farkındadır. Alparslan'ın içine girdiği fedailer de onu uyarmakta geç kalmayacaktır. Bu uyarıların haklı çıkması ise Alparslan'ın çapraz ateşe alınmasıyla başlayacaktır. Davut böyle bir dönemde Alparslan'ın bir şey sakladığını düşünmektedir ve şüphelerin de haklıdır da... Bu sırada İzzet Ağa,Hızır'ın dostlarından bazılarını kendi yanına çekmek için planlar yapmaktadır. Bunun farkında olan Tipi'nin şüphelendiği kişi Tufan olacaktır. Ama Tipi'nin bilmediği şey;en yakınındaki Ateş'in Muzi ile ortak olduğudur. Muzi ve Ateş ortaklığının ilk hedefi İlyas Çakırbeyli olacaktır.
1103TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener9 Ekim 2018N/A
Hızır Çakırbeyli ile para yolu ile anlaşamayan Muzi,silahını doğrultmada gecikmeyecektir. Ateş'in de yardımıyla ilk hedef İlyas Çakırbeyli olsa da,İlyas böyle bir tuzağa düşmeyecektir. Girdikleri büyük savaşın ortasında Ateş,suçlarını Cemre'ye atarak kurtulmaya çalışacaktır. Muzi ile görüşmesi kararlanan Hızır'ın planı onu öldürmek üzerine olacaktır. Bu sırada Davut Bey,Alparslan'ın gizli oyunlarını araştırmaya devam edecektir. Bu sırada Alparslan'ın sevgilisi görünümlü koruması Meltem,Çakırbeyliler'in çok korktuğu durum doğru olduğu bilgisini Alparslan'a verecektir. En yakın dostlarından biri hain çıkan Çakırbeyliler üzülecektir. Şimdilik ihanet ettiği bilinmeyen Ateş'in çok daha ölümcül planları vardır. Hızır'ın Muzi ile görüşmesinde ise Hızır'ın planı başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Muzi'nin ilk kurbanı aracı olarak gelen Ziya olacaktır. Yapılan planların bozulması sonucunda üç Çakırbeyli de Muzi'nin eline geçecektir.
1114TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener16 Ekim 2018N/A
Çakırbeyli erkekleri yaptıkları planın başarısız olması sonucu Muzi'nin eline düşecektir. Alparslan amcaları ve vatanı için ölmekten korkmamaktadır çünkü gideceği yerde onu bekleyen Özlem'e kavuşma hayali vardır. Ama,Alparslan'ın koruması Meltem Muzi'nin planını bozacak ve Çakırbeyliler'i kurtaracaktır. Ziya'nın ölümüyle sonuçlanan çarpışmada Muzi'nin öfkesinin artması Ateş'in ortaya çıkma riskini arttıracaktır. Bu durumun ortaya çıkmaması Ateş için her şeyden önemlidir. Çakırbeyliler'in ihaneti affetmeyeceğini iyi bilen Ateş'in de buna karşılık bir planı olacaktır... Bu süreçte Şahin Ağa Tipi ve Tufan'ı dost yapma peşinde olacaktır. Ama bu üçlü de kurşunların hedefi olmaktan kaçamayacaktır. Davut ise Alparslan ve yanındaki Faruk'un fedai olduğunu anlamıştır. Alparslan ve Davut'un bu yüzleşmesinde Yusuf Çakırbeyli'nin adamı olan ve yakın zamanda ölen Vehbi'nin de fedai olduğu anlaşılacaktır. Bütün bunlar olurken Ünal Kaplan,düşmanlarının hedefinde birilerinin olduğuna emindir. Onu en çok korkutan ise bu ismin Davut olma olasılığıdır. Nitekim Ünal Kaplan öngörülerinde haklı çıkacaktır. Ateş'in hedefindeki Davut'u ölümden kurtarmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.
1125TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener23 Ekim 2018N/A
Davut Bey,Ünal Kaplan'ın tüm uyarılarına rağmen tuzağa düşmüştür. Hızır Çakırbeyli her ne kadar Ünal'ın isteğiyle Davut'un evine gelse de;her şey için çok geçtir. Davut,Ateş tarafından öldürülmüştür. Böyle büyük bir kayıpla yıkılan Hızır,aralarındaki haini bulma konusunda daha da kararlı olacaktır. Dayılarını kaybeden Alparslan ve Hızır Ali de oldukça üzülecektir. Olanların sorumlularından ikisi olarak görülen İzzet Ağa ve Sinan da Çakırbeyliler'in hedefindedir. İlyas,Boran ve yanlarına aldıkları Fahri,Hurşit ve Tekin;Sinan'ın peşindedir. Sinan kurtulmak için her türlü yolu denese de ölümden kaçamayacaktır. Hızır ve İzzet Ağa'nın görüşmesi ise yeni bir düşmanlığın resmen başlangıcı olacaktır. Bu sırada hain olan Ateş,iyi bir izlenim vermek için Cemre'ye evlenme teklifi edecektir. Ama Ateş'ten şüphelenen Fikret de onla yüzleşme kararı almıştır. İkilinin yüzleşmesi sonucunda Fikret,Ateş'in yeni kurbanı olacaktır. Fikret'in de ölümüyle birlikte Çakırbeyliler tehlikeli bir oyun oynayacaktır. Dayısının ölümüyle çıldıran Hızır Ali'yi ele geçiren Muzi,bunun Hızır Reis'in planı olduğunu fark etmemiştir. Çakırbeyliler'in eline bu plan sonucu geçecek olan Muzi'nin yaşamasının tek şartı haini söylemesidir. Ama Ateş, yine bir plan yapmıştır ve ortaya çıkmaya niyeti yoktur.
1136TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener30 Ekim 2018N/A
Hızır Çakırbeyli,Ateş'in tuzağı sonucu vurulmuştur. Alparslan ve Hızır Ali'nin yaptığı planın böyle bitmesi en çok da İlyas'ı çıldırtacaktır. Abisinin vurulmasından sonra İlyas,aile reisliğini üstlenecektir. İzzet Ağa,İlyas'ın mutlaka bir hata yapacağından emindir fakat Ateş korkacaktır. Muzi'yi ortadan kaldıran Ateş,İlyas'ın neler yapacağını kestiremeyecektir. Bu korkuları çok geçmeden haklı çıkacaktır. İlyas Çakırbeyli sokaklardan topladığı kendi ekibine verdiği görevlerle düşmanlarını bir bir ortadan kaldıracaktır. İlyas,kendisine itaat etmeyen,sözünü dinlemeyen herkesi öldüreceğini ilan etmiş ve herkesi yönlendirmeye başlamıştır. Ünal Kaplan onun hedef olmasından korkacak ve İlyas'ı uyaracaktır. Ama abisi ölümle savaşan İlyas'ın durmaya niyeti yoktur. Boran,Tufan,Hızır Ali,Fahri,Enişte,Tekin,Zafer ve Orhan'ı yanına alan İlyas Çakırbeyli'nin düzenleyeceği operasyon gösterecektir ki Hızır Reis'in yokluğunda dahi Çakırbeyliler asla durmayacaktır.
1147TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener6 Kasım 2018TBD
Hızır Çakırbeyli iyileşmiştir. Ama artık emekli olduğunu ilan ederek işleri tamamen İlyas Çakırbeyli'ye bırakacaktır. Kontrolün tamamen eline geçmesiyle,İlyas sokaktan topladığı adamlarına ölüm emirlerini yağdıracaktır. İzzet'in ortaklarını hedef alan saldırılar başarıyla sonuçlanacaktır. İlyas'ın ekibiyle yaptığı baskında paralarını kaybeden İzzet Ağa,uzlaşmaya karar verecektir ve Fuat'ı uzlaşmak için Çakırbeyliler'e gönderecektir. Çakırbeyliler'in anlaşma için tek şartı vardır:İçlerindeki hainin söylenmesi... Ateş,ortaya çıkmak üzere olduğunun farkındadır. Bu yüzden de Cemre ile ilişkisini sonlandırma peşine düşer. Tam da bu sırada Hatice ile arası bozulmuş olan Enişte'nin Cemre ile dertleşmesi ikisinin de geleceğini etkileyecek bir sonuçla bitecektir. Davut Bey'in yerine getirilen Tuncay,İlyas'ı tehdit etmekten geri kalmayacaktır. Bu sırada Alparslan'ın gizli işlerinden bıkmış olan İlyas artık onunla yüzleşecektir. Hain olduğu hala anlaşılmayan Ateş'in hedefinde ise bu kez Ünal Kaplan vardır. Zehirlendiği anlayan Ünal Kaplan Çakırbeyli hanesine gidecektir. Burada yere yığılan Ünal Kaplan belki de son nefesini Hızır Çakırbeyli'nin kollarında verecektir.
1158TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener13 Kasım 2018TBD
Ünal Kaplan,Ateş'in kurduğu tehlikeli oyun sonucunda zehirlenmiştir. Çakırbeyli hanesinde yere yıkılan Ünal Kaplan ölmemiş olsa da artık anlamıştır ki güvenebileceği tek insan Hızır'dır. Bu sırada İlyas tarafından tamamen dışlanmış olan Alparslan'ın yaptıkları Hızır tarafından da doğru bulunmaz. Amcalarıyla sorun yaşayan Alparslan fedailere resti çekecektir. Ya hain bulunacak ya da Alparslan fedailerle yolunu ayıracaktır. Bu sırada Sultan ile karşı karşıya gelmiş olan İzzet Ağa yine Ateş ile uzlaşma masasına oturacaktır. İkilinin tasarladığı planda Ateş'in ihanetinin ortaya çıkmaması için bir kurban gerekmektedir. Ziya'nın,Davut'un ve Fikret'in öldüğü bu amaç için yeni kurban Tipi olacaktır. Fuat,Çakırbeyliler'e Tipi'nin hain olduğuna dair sahte belgeler verecektir ve bunun üstüne adamları Tipi'yi,İlyas'a getirecektir. Alparslan her ne kadar Ateş'in ihanetini öğrenmiştir ancak İlyas ondan habersiz büyük bir hatanın eşiğindedir. Abisi olarak gördüğü Tipi'ye silahını doğrultan İlyas,onun bir hain olduğunu düşünmektedir. Hainin Ateş olduğunu anlamış olan Tipi artık susacaktır. Bundan sonra yaşaması veya ölmesi onun için önemli değildir. Tipi Ağa sessizce ölümü beklemektedir...
1169TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener20 Kasım 2018TBD
Alparslan Çakırbeyli,herkesten gizlediği bağlantıları sayesinde Ateş'in hain olduğunu herkesten önce öğrenmiştir. Bu sırada İlyas,her ne kadar Tipi'ye silahını doğrultmuş olsa da onun hain olduğuna inanmayacaktır. Nitekim Tipi'nin söyledikleri ve Alparslan'ın bunu doğrulaması Ateş'in hain olduğunu kanıtlayacaktır. Bundan sonrasında Çakırbeyliler ve Tipi'nin tek amacı ölüm saçan bu haini bulup,cezasını vermek olacaktır. Ateş ise Emine'ye bile zarar verebilecek kadar gözü dönmüş olduğunu gösterecektir. Emine kurtulsa bile Ateş'in yaptıkları herkesi daha da öfkelendirecektir. Ateş'in bundan sonraki planları kaçmak üzerine olacaktır. Bu sırada işleri İlyas'a devretmiş olan Hızır,eski dostu Tipi'nin hedef gösterilmesi üzerine harekete geçecek ve İzzet ile Ateş arasındaki bağlantıyı çözecektir. Bunca zaman kendisine kurulan oyunlardan sonra Fuat üzerinden düşmanlarına bir oyun kuracaktır. Fuat,Çakırbeyliler ile iş birliğine başlayacaktır ve çok geçmeden Ateş'in yeri bulunacaktır. Birbirleriyle araları açılmış olan İlyas Çakırbeyli ve Alparslan Çakırbeyli için yeniden birleşme zamanı gelmiştir. İlyas,Alparslan,Boran,Fahri,Enişte ve Tekin;yapılan plan sonucunda Ateş'i ele geçirmeyi başaracaktır.
11710TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener27 Kasım 2018TBD
Çakırbeyliler kendilerine ve dostlarına ihanet eden Ateş'i ele geçirmeyi başarmıştır. Fakat onu hemen öldürmek yerine bağlantılarını çözme niyetindedirler. Çakırbeyliler Ateş'i sorgularken yeni istihbarat başkanı Tuncay gelerek herkesi şaşırtacaktır. Tuncay Ateş'i Çakırbeyliler'in elinden alarak kendi korumasına alacaktır. Ateş devlete itirafçı olmayı kabul edecektir. Bunca zamandır yanlarında olan Ateş'in bildiklerini itiraf etmesi sonucunda Çakırbeyliler başlarına gelecek belanın farkındadır. Eğer ticaretleri,depoları ve öldürdükleri adamlar ortaya çıkarsa;Hızır kendisinin,ailesinin ve hiçbir dostunun yarın akşamı göremeden tutuklanacağını bilmektedir. Bunların olmaması için Tuncay'ın Ateş'i sakladığı yer bulunmalıdır. Bu işi başaracak olan kişi ise eli kolu uzun olan Boran ve adamı Tekin olacaktır. Çakırbeyliler öğrendikleri adrese büyük bir baskın düzenleyecektir ve bunun neticesinde Ateş sonunda yakalanacaktır. Bu kez onu kurtaracak kimse yoktur. Akan kanlar yerde kalmayacak,bunca zaman yapılan kötülükler karşılıksız kalmayacaktır. Çakırbeyliler,bu büyük haini öldürerek intikamlarını alacaktır.
11811TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener4 Aralık 2018TBD
Çakırbeyliler kendilerine ihanet eden Ateş'i öldürmüştür. En büyük itirafçısı ölen Tuncay görevinden de atılacaktır. Yerine oturan Mesut,Ünal Kaplan'a belli konularda söz verecektir. Ünal,kimseye güvenilmemesi gerektiğini bilmektedir ve onun düşüncesince gözü dönmüş Tuncay'ın sıradaki hedefi doğrudan Hızır olacaktır. Ve Ünal düşüncelerinde yine yanılmayacaktır. Hızır ve Alparslan,Tuncay tarafından götürülecektir. Hızır ve Alparslan'a içeride işkenceler yapan Tuncay'ın amacı gizli depoların yerini öğrenmektir. Bu sırada dışarıda İlyas,Boran ve Tufan birlik olmuş;iki Çakırbeyli'yi kurtarma planları yapmaktadır. İlyas abisi ve yeğenine yapılanların hesabını sormada karalıdır. Bu sırada gözlerinin önünde amcasının işkenceye uğradığını gören Alparslan daha fazla dayanamayarak depoların yerini söyleyecektir. Depolara baskın düzenleyen Tuncay'ın adamlarının bilmediği ise depoda Çakırbeyliler'in onları beklediğidir. İlyas ve dostları önce Tuncay'ın adamlarını sonra Sultan'ı yakalayacaklardır. Hızır ve Alparslan'ı kurtarmak için başlatılan operasyonun sonucunda Hızır Reis kendisine ve yeğenine yapılanlarının intikamını hiç vakit kaybetmeden alacaktır.
11912TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener11 Aralık 2018TBD
Alparslan Çakırbeyli,depolarla ilgili büyük bir plan yapmıştır ve bu planın neticesinde Hızır ile Alparslan kurtulmuş,Sultan ölmüştür. Sevdiklerine kavuşan iki Çakırbeyli için işkence günleri sona ermiştir. Ama dostlarının başına gelenlere karşılık Boran sokakları savaş alanına çevirerek Sultan'ın ortaklarını bir bir yok edecektir. Tuncay,Çakırbeyliler'i bitirme konusunda kararlıdır ve yanına çekeceği yeni isim Özlem'in abisi Cengiz olacaktır. İzzet Ağa ise en büyük olma hayallerinden vazgeçmemiştir ve Tuncay ile büyük planalar yapacaklardır. Çakırbeyli ailesi de her ne kadar düşmanlarıyla savaşa devam etseler de aile içinden sorunlar yaşanacaktır. Enişte'nin Hatice'yi aldattığı herkes tarafından öğrenilecektir. Hatice,çok sevdiği kocasının beklemediği bu ihanetiyle sarsılacaktır. Hızır ise Enişte'nin akıbetini belirleme görevini ailenin reisi seçtiği İlyas'a verecektir. Bu sırada İlyas aynı zamanda Tuncay ve İzzet'in hedefindeki kişidir. İkisi de Hızır'ı yıkmak için İlyas'ı öldürmek gerektiğini düşünmektedir. Hızır Çakırbeyli de İlyas'ın yaptığı eylemler sonucunda hedefte onun olduğunu tahmin ederek bir plan hazırlayacaktır. Gece olduğunda Tuncay'ın İlyas'a yaptığı saldırıda İlyas'ın öldüğü haberini alan İzzet Ağa,İstanbul'dan kaçısına başlar. Ama ne en yakın adamı Sabri'nin kendisini sattığını ne de İlyas'ın ölmediğini bilmemektedir. Hızır Çakırbeyli ve dostları İzzet Ağa'ya büyük bir sürpriz hazırlamıştır...
12013TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener18 Aralık 2018TBD
Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı plan sonucunda İlyas'ın hayatı kurtulmuş ve İzzet Ağa yakalanmıştır. Uzlaşmayı kabul eden İzzet Ağa'nın söylediği şeyler yalnızca Alparslan hakkında olunca yaşaması için bir sebep olmadığına karar verilecek ve İlyas ile Tipi tarafından öldürülecektir. Ama İzzet Ağa'nın söyledikleri Hızır'ın kafasını karıştıracak ve Hızır,Alparslan'ın bir şeyler çevirdiğini düşünecektir. Bu sırada Çakırbeyliler'in mevcut düşmanı Tuncay,Alparslan'ın gizli ağına ulaşmak üzeredir. Açığa çıkma riski bulunan Alparslan,fedailer başkanı ile yaptığı görüşmede birilerinin gizli tanık olacağını öğrenir. Bu kişinin kim olduğu yakında anlaşılacaktır... Bu sırada düşmanların biraz olsun durulmasından sonra İlyas,Enişte hakkında kararını verecektir. Kural bellidir:Aileye ihanet eden veye yanlış yapanın yaşama ihtimali yoktur. İlyas Enişte'nin ölüm emrini Fahri ve Hurşit'e verecektir. Enişte'nin başına gelenlerden sonra Cemre,gizli tanık olmak için Tuncay ile görüşecek ve otoparkta buluşma kararı alacaklardır. Tuncay otoparka geldiğinde onu karşılayan Cemre değil Hızır Reis ve adamları olacaktır. Hızır'ın Cemre üzerinden kurduğu plan başarıya ulaşmış ve düşmanları Tuncay ellerine geçmiştir. Büyük intikam vakti gelmiştir...
12114TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener25 Aralık 2018TBD
Hızır Çakırbeyli,yaptığı planların başarıya ulaşmasıyla rahat bir nefes almıştır. İzzet ve Tuncay'ın da ölümüyle Çakırbeyliler'in düşmanları bitmiştir. Ama tabi ki bu durum çok uzun sürmeyecektir... Bu sırada Hızır'ın planları gereğince öldüğü söylenen Enişte aslında hayattadır ve aslında Hatice'yi aldatmamıştır. Bu mutlu haber herkesin moralini düzeltse de bu durum uzun sürmeyecektir. İstihbarat başkanı Mesut ve yardımcısı Akif Çakırbeyliler'in karşısına çıkacaktır. Mesut,Özlem'in abisi Cengiz'i iş birliğine zorlayacaktır. Gizli tanık olan Cengiz,verdiği ifadeyle Tuncay'ın öldürülmesi de dahil tüm olayların İlyas'ın üzerine kalmasını sağlayacaktır. Bunun üzerine Akif harekete geçerek İlyas'ı tutuklayacaktır. İlyas'ın tutuklanması Hızır ve Mesut'u karşı karşıya getirse de anlaşma sağlanamayacaktır. Mesut'un amacı içeride İlyas'ı,dışarıda Alparslan'ı bitirerek Çakırbeyliler'i yok etmektir. Alparslan amcasının tutuklanması Cengiz'den hesap sormada gecikmeyecektir. Cengiz yaptığı hatanın bedelini canıyla ödeyecektir. İçeri alınan İlyas ise buradan çıkışın olmadığını düşünmektedir. Çok yakında ortaya çıkacak yeni düşmanları daha yüzünü göstermeden faaliyetlerine başlayacaktır. "Façalı Dayı" denen bu adamın hedefi olan İlyas Çakırbeyli ailesinin gözü önünde bıçaklanacaktır. Yere yıkılan kardeşini çaresizce izlemek zorunda olan Hızır büyük bir üzüntü ile karşı karşıyadır. Yere yıkılan İlyas abisine baktıktan sonra,gözleri belki de bir daha açılmamak üzere kapanacaktır.
12215TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener22 Ocak 2019N/A
İlyas Çakırbeyli'ye ailesinin gözü önünde yapılan saldırının üstünden 40 gün geçmiştir. Hızır Çakırbeyli kardeşine yapılanların hesabını sorma görevini Alparslan'a verecek yani Alparslan ailenin yeni reisi olacaktır. Kendilerine saldırı yapan "Façalı Dayı" lakaplı düşmanın gerçek adının Haşmet Façalı olduğu öğrenilecektir. Aynı zamanda içerideki İlyas'la hapishane kavgalarını başlatacak olan Behzat Façalı da bu adamın kardeşidir. Düşmanlarına karşı atağa geçen Alparslan,Haşmet'in uzun süredir görüşmediği abisi Şevket Façalı'yı tespit edecektir. Alparslan'ın Şevket'i öldürmesi sonucunda,Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı onun cenazesinde karşı karşıya gelecektir. İkili arasında düşmanlık başlamıştır ama aynı zamanda içeride de İlyas ve Behzat arasında savaş olacaktır. İlyas'ın adamları İsa,Mithat,Yahya ve Turgut onu yalnız bırakmayarak kendilerini hapse attırmıştır. Onlarla birlikte Ercan da gelecektir. İçerde İlyas korunmaya çalışırken koğuşların değişmesi sonucu yalnız kalan İlyas ve Ercan,Behzat'ın saldırısına uğrayacaktır. Bu saldırı sonucunda Ercan,gerekirse İlyas için ölebileceğini kanıtlayacak ve onu kurtarmak için Behzat'ın adamları tarafından öldürülecektir. Üst üste gelen ölümlerden sonra Hızır Çakırbeyli,düşmanı Haşmet'in yöntemleriyle harekete geçerek bu savaşı bireysel bir hale dönüştürecektir.
12316TBAOnur TanRaci Şaşmaz & Bahadır Özdener29 Ocak 2019N/A
İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı arasında hapishanede başlayan savaş,dışarıda da etkisini göstermeye başlamışken Hızır Çakırbeyli,Haşmet Façalı ile anlaşma yapar. Oğlu Ferman,Çakırbeyliler'in elinde olan Haşmet,Hızır'ın teklifini kabul edecek ve oğlunun hayatı karşılığında Çakırbeyliler ile barış yapacaktır. Daha fazla kan dökülmemesi için yapılacak anlaşmaya İlyas ve Behzat'ın da uyması istenmektedir. Bunun için Hızır'ın gönderdiği Alparslan,İlyas'la;Haşmet'in gönderdiği Tahsin Façalı,Behzat'la görüşecektir. Ama bu görüşmeler ikili arasındaki savaşı bitirmeyecektir. Ercan'ın ölmesi sebebi ile büyüyen düşmanlığın ikisinden biri ölmeden bitmesi zor olarak görülmektedir. İki tarafın kayıplar verdiği dönemde Hızır,dostları Boran,Tufan ve Tipi'yi barışa ikna etmeye çalışsa da onlardan gelecek itirazlar Hızır ve Haşmet'in yaptığı barışın işe yaramayacağını göstercektir. Dışarıda her adımın içerideki kardeşi İlyas'ı tehlikeye attığını bilen Hızır bir an önce bir şey yapmak zorundadır.
12417TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz12 Şubat 2019TBD
Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'nın yaptığı anlaşma bir işe yaramamıştır. Kardeşlerinin hapishanedeki savaşı giderek daha da büyümüş ve en sonunda koğuşlar da değiştirilmiştir. Ama bu savaşı sonlandırmayacaktır. İlyas ve Behzat'ın her ikisi de düşmanının ölüm haberini almadan rahatlayamayacaktır. İkisi arasındaki savaş dışarıdaki abilerini her geçen gün daha da tedirgin etmektedir. Bu sırada Ünal Kaplan ülkeye yeniden giriş yapacaktır. Zehrin etkisinden gittiği Kıbrıs'ta kurtulan Ünal ölüm riskini tamamen atlatmıştır. Ünal Kaplan'ın dönüşüyle birlikte Mesut ile yapacağı görüşme geleceği şekillendirecektir. Artık hapisteki İlyas ve Behzat için tahliye zamanı gelmiştir. İkisi ailelerine kavuşmuş olsalar da düşmanlık bitmemiştir. Bunun için İlyas,Behzat'ın mekanını tespit ederek dostlarıyla birlikte büyük bir baskın yapacaktır. Bu baskında Behzat'ı İlyas'tan kurtaran kişi ise Behzat'ın kardeşi Ömür Façalı olacaktır. Gerginliklerin tırmanması sonucunda Ünal Kaplan,iki ailenin hasımlığını tamamen bitirecek bir hamle yapacaktır. Ticareti masasını yeniden toplayacak Ünal Kaplan;masanın eski üyeleri Hızır,İlyas,Alparslan ve Tipi'nin yanında yeni üyeler Boran,Tufan,Fuat ve Fikret'in kardeşi Rafet'i de masasına çağıracaktır. Yeniden toplanan masanın kimsenin bilmediği davetlileri ise Façalı ailesi olacaktır.
12518TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz19 Şubat 2019TBD
Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda İlyas'ı içeriden çıkartabilmiştir fakat bunun sonucunda Façalılar ticaret masasına oturmuştur. Büyük düşmanı Behzat'ın masada olmasını kabul etmeyen İlyas, itirazını dile getirse de Ünal için bunların bir önemi olmayacaktır. İki aile arasındaki savaşı bu yolla sonlandıran eski gücünü toplamıştır. Hasımlarıyla aynı masada oturan Çakırbeyliler onları bir şekilde yok etme planı düşünmekteyken, Hayriye Ana İlyas'ın tanıştığı Ömür'ü öğrenmiş ve onun üzerinden barış planlamaktadır. Masanın yeni üyeleri Façalılar ise masaya oturmanın bedeli olarak eski işlerini bırakmak zorunda kalacaklardır. Fakat bunun kendilerine güç kaybettireceklerini düşünmeleri üstüne eski dostları Nedim Sivri ile görüşeceklerdir. Façalılar, Nedim üzerinden eski işlerine devam etmeyi planlarken Çakırbeyliler'in bunu keşfetmesi olayların seyrini değiştirecektir. Durumu öğrenen Ünal Kaplan, kendi sözünün çiğnenmesi durumunda neler yapabileceğini Façalılar'a gösterecektir.
12619TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz26 Şubat 2019TBD
Façalılar, eski işlerini Nedim üzerinden devam ettirme kararı almış olsa da bu gerçeği Ünal Kaplan'ın öğrenmesinin bedelini Nedim ödemiştir. Nedim'i Façalılar'ın gözü önünde öldüren Ünal, işin ne kadar ciddi olduğunu belirtecektir. Bu sırada iki ailenin arasındaki barışın anahtarı olarak görülmeye başlayan Ömür Façalı, İlyas ile giderek daha da yakın olmak adına her şeye hazır olduğunu kanıtlayacaktır. Çakırbeyliler'i bitirme yolunda kararlı adımlar atan Mesut ise Akif ile birlikte yeni silahını belirleyecektir. Nedim'in kardeşi Zeki Sivri ortaya çıkacak ve kardeşinin intikamı adına Mesut ve Akif ile iş birliği yapacaktır. Masaya tehditler savuran ve kardeşinin ölümü karşılığında onlardan haraç kesen Zeki Sivri kimse tarafından önemsenmeyecektir. Zeki'nin arkasındaki gücün farkında olmayan masa üyeleri kendilerini bekleyen tehlikenin farkında değildir. Zeki'nin ilk hedefi bir bombalı saldırı ile Hızır Çakırbeyli olacaktır.
12720TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz5 Mart 2019N/A
12821TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz12 Mart 2019N/A
12922TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz19 Mart 2019N/A
13023TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz26 Mart 2019N/A
13124TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz2 Nisan 2019N/A
13225TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz9 Nisan 2019N/A
13326TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz16 Nisan 2019N/A
13427TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz23 Nisan 2019N/A
13528TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz30 Nisan 2019N/A
13629TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz7 Mayıs 2019TBD
13730TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz14 Mayıs 2019TBD
13831TBAOnur TanBahadır Özdener & Berna Aruz21 Mayıs 2019TBD
13932"Sezon Finali"Onur TanBahadır Özdener & Berna Aruz28 Mayıs 2019TBD

Sezon 5 (2019-20)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihiTürkiye seyircisi
(milyon)
1401TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz24 Eylül 2019TBD
1412TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz1 Ekim 2019N/A
1423TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz8 Ekim 2019N/A
1434TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz15 Ekim 2019N/A
1445TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz22 Ekim 2019N/A
1456TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz29 Ekim 2019N/A
1467TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz5 Kasım 2019TBD
1478TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz12 Kasım 2019TBD
1489TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz19 Kasım 2019TBD
14910TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz26 Kasım 2019TBD
15011TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz3 Aralık 2019TBD
15112TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz10 Aralık 2019TBD
15213TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz17 Aralık 2019TBD
15314TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz24 Aralık 2019TBD
15415TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz28 Ocak 2020N/A
15516TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz4 Şubat 2020TBD
15617TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz11 Şubat 2020TBD
15718TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz18 Şubat 2020TBD
15819TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz25 Şubat 2020TBD
15920TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz10 Mart 2020N/A
16021TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz17 Mart 2020N/A
16122TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz24 Mart 2020N/A
16223TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz31 Mart 2020N/A
16324TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz14 Nisan 2020N/A
16425TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz21 Nisan 2020N/A
16526"Sezon Finali"Onur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz28 Nisan 2020N/A

Sezon 6 (2020-)[değiştir | kaynağı değiştir]


genel

sezon
Bölüm adıYönetmenSenaristYayın tarihiTürkiye seyircisi
(milyon)
1661TBAOnur Tan & Zübeyr Şaşmaz & Baran ÖzçaylanBahadır Özdener & Berna Aruz6 Ekim 2020TBD

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]