Dosya:Torre de San Lorenzo en el Albaicín, Granada, en El Museo Universal.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((868 × 1.188 piksel, dosya boyutu: 876 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Açıklama

Tanım
Español: Torre de San Lorenzo en el Albaicín, Granada, en la revista española El Museo Universal.
Tarih
Kaynak (1860-12-16). "Torre de San Lorenzo en el Albaicín, Granada". El Museo Universal 4 (51): 408. ISSN 1889-8440.
Üreten Dibujo:
creator QS:P170,Q17504819
Grabado:
creator QS:P170,Q6179739
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
Mevcut kanıtlardan dosyanın kamu malı olmasına rağmen bir makine ile tarandığı veya fotokopi olduğu anlaşılmaktadır, veya – mevcut kanıtlardan – dosya herhangi bir tarama veya fotokopi işleminden geçirildiğinden dolayı telif hakkı ile korunuyor olabileceği sonucu ortaya çıkabilir. Dosyanın kendi orjinal yüklemesinde şu nedenlerden dolayı kamu malı olduğu belirtilmiştir:
Public domain

Bu çalışma ABD'de veya yazarın yaşamının sona ermiş olmasından 100 veya daha fazla süre geçtiğinde bu duruma uygun telif yasaları olan tüm ülkelerde kamu malıdır.


Bu çalışma 1 Ocak 1924 tarihinden önce yayımlanmıştır (veya ABD Telif Hakkı Ofisinde kayıtlıdır). Bu nedenle eser ABD'de kamu malıdır.


Tüm düzenlemeler (örneğin parlaklık, kontrast, renk eşleştirme, renk geliştirme veya keskinleştirme gibi) dosya üzerinde sahibinin haricinde yeni bir telif hakkı iddia etmek için kullanılabileceği gibi, görülen eksiklikler doğrultusunda da yapılmış olabilir. Bu etiket bu tür konularda böyle bir ihtiyaç nedeniyle tasarlanmış ve dosyaya eklenmiştir. Dosyada hangi geliştirmelerin nerede ve ne şekilde yapıldığı bilinmemektedir veya bu geliştirmeler yetersiz ya da gereksiz de olabilir. Ancak kaynağı bilinen ham kontrastsız taramalar için bu etiketin yerine {{PD-old}} etiketi kullanılabilir. Kullanımı için, PD-Scan etiketi ne zaman kullanılır? bölümüne bakabilirsiniz.


Dialog-warning.svg
Not: Bu etiket yalnızca taranmış veya fotokopi ile elde edilmiş dosyalarda kullanılmalıdır. Geçmişten kalan kamu malı orjinal fotoğraflar için, {{PD-Art}} şablonu uygulanabilir. Bilgi için PD-Art etiketi ne zaman kullanılır? bölümüne bakabilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel19.27, 14 Eylül 201419.27, 14 Eylül 2014 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli868 × 1.188 (876 KB)Totemkin=={{int:filedesc}}== {{Information |description={{es|1=Torre de San Lorenzo en el Albaicín, Granada, en la revista española ''El Museo Universal''.}} |date={{date|1860|12|16}} |source={{cite journal|author=|journal=[[d:Q173...

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

  • en.wikipedia.org üzerinde kullanımı

Üstveri