Dosya:Todor-Kolev-3.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((1.062 × 1.676 piksel, dosya boyutu: 698 KB, MIME tipi: image/jpeg))


VI seal

Bu görüntü değerli görüntü kriterleri kapsamında değerlendirilmiştir ve Commons'da kapsamında çok değerli görüntü olarak kabul edilir: Todor Kolev. Görüntünün kendi adaylığını buradan görebilirsiniz: Commons:Valued image candidates/Todor-Kolev-3.jpg.

Açıklama

Tanım
Български: Българският актьор, певец и шоумен Тодор Колев (на концерт на 50-годишнината на БНТ)
English: Bulgarian actor, singer and showman, Todor Kolev during the concert for the 50th anniversary of the Bulgarian National Television on "San Stefano" Street, Sofia.
Français : L'acteur et chanteur bulgare Todor Kolev, photographié durant un concert comémorant le 50e anniversaire de la télévision Nationale Bulgare donné dans la rue San Stefano à Sofia (Bulgarie).
Tarih
Kaynak Yükleyenin kendi çalışması
Üreten Vassia Atanassova - Spiritia
Kamera pozisyonu42° 41′ 30,38″ N, 23° 20′ 17,68″ O Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Lisanslama

Spiritia, bu işin telif sahibi, burada işi aşağıdaki lisanslar altında yayımlıyor:
GNU head Bu dosyanın,

kopyalanması, dağıtılması ve/veya değiştirilmesine izin verilmiştir. Lisansın bir kopyası, GNU Özgür Belgeleme Lisansı başlıklı bölümde yer almaktadır.

w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 3.0 Aktarılmamış, 2.5 Genel, 2.0 Genel ve 1.0 Genel lisansları ile lisanslanmıştır.
Atıf: Spiritia
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

İstediğiniz lisansı seçebilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel16.27, 14 Eylül 200916.27, 14 Eylül 2009 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli1.062 × 1.676 (698 KB)Spiritia== {{int:filedesc}} == {{Information |Description= {{bg|Българският актьор, певец и шоумен Тодор Колев (на концерт на 50-годишнината на БНТ)}} {{en|Bulgarian

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Üstveri