Dosya:She-wolf suckles Romulus and Remus.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

She-wolf_suckles_Romulus_and_Remus.jpg((640 × 480 piksel, dosya boyutu: 52 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Tanım
Deutsch: Die Kapitolinische Wölfin mit den Knaben Romulus und Remus. Museo Nuovo im Palazzo dei Conservatori, Rom.
English: The Capitoline she-wolf with the boys Romulus and Remus. Museo Nuovo in the Palazzo dei Conservatori, Rome.
Tarih 13th century AD with figures of Romulus and Remus added in the 15th century [1]
Kaynak Own book scan from Emmanuel Müller-Baden (dir.), Bibliothek des allgemeinen und praktischen Wissens, I, Deutsches Verlaghaus Bong & Co, Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, 1904. Image copied from de:Bild:Kapitolinische-woelfin 1b-640x480.jpg
Üreten Benutzer:Wolpertinger on WP de
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
Public domain
Bu medya dosyası ve içeriği ABD'de kamu malıdır. Bu durum genellikle ABD'de telif hakkı süresi dolmuş eserler için geçerlidir. Çünkü ilk yayınlanması 1 Ocak 1924 tarihinden önce yapılmıştır. Daha fazla açıklama için bu sayfaya bakınız.

United States
Dialog-warning.svg
Bu görüntü, Amerika Birleşik Devletleri dışında kamu malı olmayabilir; özelikle ABD eserleri için Kanada, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ya da Makao hariç), Almanya, Meksika ve İsviçre' gibi kısa vadeli kuralı geçerli olmayan ülke ve bölgelerde geçerli değildir. Yayını oluşturan ve tarihi gibi temel bilgiler belirtilmelidir. Daha fazla bilgi için Vikipedi:Kamu malı ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz.

Derivative works of this file: LupaCapitolina.pngLupaCapitolina.png

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel19.30, 17 Haziran 200519.30, 17 Haziran 2005 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli640 × 480 (52 KB)Nyenyec{{PD}} Die kapitolinische Wölfin mit den Knaben Romulus und Remus<br> Museo Nuovó im Palazzo dei Conservatori, Rom<br> Fotografie (Anfang des 20. Jh.) - Buch-Scan von Wolpertinger - '''Lizenz:''' Public Domain<br> '''Quelle:''' Müller-Bade

100 sayfadan fazlası bu dosyayı kullanıyor. Aşağıdaki listede sadece bu dosyayı kullanan ilk 100 sayfa gösterilmektedir. Tam listesi mevcuttur.

Küresel dosya kullanımı