Dosya:Seal of the United States Federal Trade Commission.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 720 × 720 piksel, dosya boyutu: 1,07 MB)


Açıklama

Tanım

Seal of the United States Federal Trade Commission.

Tarih
Kaynak Extracted from PDF version of the FTC's 2007 Annual Report, with colors changed slightly to more closely match the version on the FTC's home page (and other versions of the seal in the PDF).
Üreten U.S. Government
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

Public domain from a copyright standpoint, but trademark-like restrictions apply.

Lisanslama

Public domain
Başlık 17, Bölüm 1, Bölüm 105 ABD Kanununun şartları altında Amerika Birleşik Devletleri Federal Hükümeti işi olduğu için bu çalışma ABD'de kamu malıdır. Telife bakınız. Not: Bu sadece Federal Hükümetin çalışması değil, ABD eyaleti bölge, federasyon, il, belediye veya diğer alt herhangi bir birimin ABD devlet çalışmaları için geçerlidir. Bu şablon 1978 yılından bu yana ABD Posta Servisi tarafından yayımlanan pul tasarımları için geçerli değildir. (Bakınız 206.02(b) of Compendium II: Copyright Office Practices).
Great Seal of the United States (obverse).svg
Insignia
Bu görüntüde bir bayrak, arma, mühür veya başka bir resmi nişan gösterilmektedir. Bu sembollerin kullanımı bir çok ülkede kısıtlanmıştır. Bu kısıtlamalar telif hakkı durumundan bağımsızdır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel20.22, 9 Eylül 200720.22, 9 Eylül 2007 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli720 × 720 (1,07 MB)Clindberg==Summary== {{Information |Description=Seal of the United States en:Federal Trade Commission. |Source=Extracted from [http://www.ftc.gov/os/2007/04/ChairmansReport2007.pdf PDF version] of the FTC's [http://www.ftc.gov/os/annualreports/index.shtm 200

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: