Dosya:Opendns logo 100.gif

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Opendns_logo_100.gif((100 × 40 piksel, dosya boyutu: 2 KB, MIME tipi: image/gif))


Tanım
English: Logo is from the "OpenDNS Press Center" at http://www.opendns.com/who/press.php
Tarih (original upload date)
Kaynak Transferred from en.wikipedia to Commons.
Üreten The original uploader was Frap at İngilizce Vikipedi.
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
PD-icon.svg Bu görüntü, tamamı kamuya ait bilgilerden oluşması ve herhangi bir özgün yaratıcıya ait olmaması nedeniyle kamu malı olarak nitelenmektedir ve telif hakkı korumasına dahil değildir.
Trademarked
Bu çalışma bir veya daha fazla ülkede ticari yasalara tabi olabilecek tescilli marka içerir. Bu içeriği kullanmadan önce, lütfen kullanma amacınız doğrultusunda geçerli kullanım koşularını kontrol edin ve kullanma hakkına sahip olduğunuzdan emin olun. Bu ticari marka haklarının ihlal edilmemesini sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Genel sorumluluk reddi politikamıza bakınız. Bu markanın Wikimedia Commons veya Wikimedia Vakfında kullanılması ne de tersi bir durum, sahibinin izin verdiği anlamına gelmez.
Bu eklenmiş etiket, çalışmanın telif hakkı durumunu göstermez. Normal bir telif etiketi hala gereklidir. Template:Localized tag hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Orijinal yükleme günlüğü

Dosyanın orjinal açıklama sayfası burada bulunmaktadır. Aşağıdaki tüm kullanıcı adları için en.wikipedia bakın.
  • 2006-09-18 21:37 Frap 100×40×8 (2430 bytes) Logo is from the "OpenDNS Press Center" at http://www.opendns.com/who/press.php

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel17.16, 19 Temmuz 200817.16, 19 Temmuz 2008 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli100 × 40 (2 KB)Notwist{{Information |Description={{en|Logo is from the "OpenDNS Press Center" at http://www.opendns.com/who/press.php}} |Source=Transferred from [http://en.wikipedia.org en.wikipedia] |Date=2006-09-18 (original upload date) |Author=Original uploader was [[:en:U

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: