Dosya:Nazi Germany template.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 48 × 48 piksel, dosya boyutu: 48 KB)


Açıklama

Tanım
Русский: Герб III Рейха
Tarih
Kaynak This file was derived from: 
Üreten RsVe, Юкатан, Ain92
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
Public domain

This file depicts the coat of arms of a German Körperschaft des öffentlichen Rechts (corporation governed by public law). According to § 5 Abs. 1 of the German Copyright law, official works like coats of arms or flags are gemeinfrei (in the public domain). Since the Federal Republic of Germany is the legal successor of the Weimar Republic as well as of the "Third Reich" this law is also applicable to flags and coat of arms promulgated before 1945.

Note: The usage of coats of arms and flags (especially those of the "Third Reich") is governed by legal restrictions, independent of the copyright status of the depiction shown here.

Applications-graphics.svg
Bu rötuşlanmış bir resim olup, resmin özgün hâli üzerinde oynama yapılarak elde edilmiştir. Yapılan değişiklikler: stub icon changed. Resimdeki düzenlemeler Ain92 tarafından yapılmıştır.

Inkscape-un.svg
Bu vektörel grafik Inkscape ile oluşturuldu. .
Nazi symbol
Yasal uyarı
Bu görüntü dosyası, Almanya'nın geçmişteki nasyonal sosyalist (NSDAP/Nazi) yönetimi, bu yönetimle yakın ilişki içinde bulunmuş bir örgüt ya da Almanya Federal Anayasa Mahkemesi tarafından yasaklanmış başka herhangi bir gruba ait bir sembolü içermektedir. Almanya sınırları içinde yasaklanmış örgütlere ait sembollerin (örneğin Nazi svastika sembolü) kullanımı ayrıca Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Brezilya ve diğer bazı ülkelerde, kullanıldığı bağlama göre yasa dışı olabilir. Bu konuda Almanya ceza yasasının (StGB) 86a paragrafı ve Polonya ceza yasasının 256 numaralı maddesi (Dz.U. 1997 nr 88 poz. 553) yürürlüktedir.

Lisanslama

Public domain Ben, bu işin telif sahibi, bu işi kamu malı olarak yayınlıyorum. Bu dünya çapında geçerlidir.
Bazı ülkelerde bu yasal olarak mümkün olmayabilir; öyleyse:
Ben, bu işi herhangi bir amaç için, herhangi bir şart olmaksızın, yasalarca gerekli olmadıkça, herkesin kullanmasına izin veriyorum.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel22.03, 29 Ekim 201122.03, 29 Ekim 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli48 × 48 (48 KB)Ain92puzzle icon changed
10.06, 28 Ekim 201110.06, 28 Ekim 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli48 × 48 (43 KB)Юкатан

100 sayfadan fazlası bu dosyayı kullanıyor. Aşağıdaki listede sadece bu dosyayı kullanan ilk 100 sayfa gösterilmektedir. Tam listesi mevcuttur.

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Bu dosyanın daha fazla küresel kullanımını gör.