Dosya:Istanbul Şehir Hatları Official Logo.png

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Istanbul_Şehir_Hatları_Official_Logo.png((158 × 60 piksel, dosya boyutu: 6 KB, MIME tipi: image/png))


Açıklama

Tanım
English: Istanbul Şehir Hatları Official Logo
Türkçe: Istanbul Şehir Hatları Resmi Logosu
Tarih
Kaynak http://www.sehirhatlari.istanbul/themplate/images/logo.png
Üreten İstanbul Şehir Hatları Turizm San. ve Tic. Aş.

Lisanslama

Public domain
Bu görüntü sadece geometrik şekillerden ve/veya metinden oluşmaktadır ve telif hakkında bulunabilmek için gerekli olan özgünlük eşiğine uymadığından bir kamu malıdır. Telif hakkı kısıtlamalarına tabi olmayan işbu dosya buna rağmen diğer kısıtlamalara tabi olabilir. Daha fazla bilgi için kamu malı veya Şablon tartışması:Metin-Şekil sayfalarına bakabilirsiniz.
Trademarked
Bu çalışma bir veya daha fazla ülkede ticari yasalara tabi olabilecek tescilli marka içerir. Bu içeriği kullanmadan önce, lütfen kullanma amacınız doğrultusunda geçerli kullanım koşularını kontrol edin ve kullanma hakkına sahip olduğunuzdan emin olun. Bu ticari marka haklarının ihlal edilmemesini sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Genel sorumluluk reddi politikamıza bakınız. Bu markanın Wikimedia Commons veya Wikimedia Vakfında kullanılması ne de tersi bir durum, sahibinin izin verdiği anlamına gelmez.
Bu eklenmiş etiket, çalışmanın telif hakkı durumunu göstermez. Normal bir telif etiketi hala gereklidir. Template:Localized tag hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel17.05, 17 Ağustos 201617.05, 17 Ağustos 2016 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli158 × 60 (6 KB)LpxlUser created page with UploadWizard

Küresel dosya kullanımı

Üstveri