Dosya:Herakles Laomedon MCA Valle Sabbia.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((2.000 × 1.950 piksel, dosya boyutu: 2,89 MB, MIME tipi: image/jpeg))


Açıklama

Tanım
  • English: Herakles (on the left) about to kill Laomedon, king of Troy (on the right). Behind Herakles stands Hesione, raising her right hand to her chin in sign of melancholy. Side A from a terra sigillata flask by the workkshop of Felix (Southern Gaul), late 1st–early 2nd century CE. From the necropolis of Lugone in Salò. Stored in the Museo Civico Archeologico della Valle Sabbia in Gavardo (Brescia).
  • Français : Héraclès (à gauche) sur le point de tuer Laomédon, roi de Troie (à droite). Derrière Héraclès, Hésione porte la main à son menton en signe de mélancolie. Face A d'un petit flacon en terra sigillata de l'atelier de Félix (Sud de la Gaule), fin du Ier siècle-début du IIe siècle ap. J.-C. Provenance : nécropole de Lugone à Salò. Conservé au Musée municipal archéologique de Valle Sabbia à Gavardo (Brescia).
  • Română: Heracles (/Hercules) (stânga) pe cale de a-l ucide pe Laomedon, regele din Troia (dreapta). În spatele lui Heracles stă prinţesa din Troia, Hesione, care ridică mâna cu melancolie.
Tarih
Kaynak own work, from the Iliade exhibition at the Colosseum, September 2006–February 2007
Üreten Jastrow
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

Public Domain

Lisanslama

Public domain Ben, bu işin telif sahibi, bu işi kamu malı olarak yayınlıyorum. Bu dünya çapında geçerlidir.
Bazı ülkelerde bu yasal olarak mümkün olmayabilir; öyleyse:
Ben, bu işi herhangi bir amaç için, herhangi bir şart olmaksızın, yasalarca gerekli olmadıkça, herkesin kullanmasına izin veriyorum.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel08.56, 17 Ekim 200608.56, 17 Ekim 2006 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli2.000 × 1.950 (2,89 MB)Jastrow{{Information |Description= {{en|Herakles (on the left) about to kill Laomedon, king of Troy (on the right). Behind Herakles stands Hesione, raising her right hand to her chin in sign of melancholy. Side A from a terra sigillata flask, late 1st–early 2n

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Üstveri