Dosya:Future film.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 600 × 600 piksel, dosya boyutu: 27 KB)


Tanım

Film reel with clock to represent a future film

Tarih
Kaynak Derived from Image:Film Reel.svg and Image:Gnome globe current event.svg (the relevant portion of which was derived from Image:Current event clock.svg and Image:Stock alarm.svg)
Üreten Everaldo Coelho, YellowIcon, User:Fancypants09, David Vignoni, User:Anomie
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
GNU head Bu kütüphane bir özgür yazılımdır; Özgür Yazılım Vakfı tarafından yayınlanan GNU Daha Küçük Genel Kamu Lisansı altında veya sürüm 2.1 lisansı ya da sonraki herhangi bir lisan sürümünü (sizin seçiminize göre) seçerek; bu kütüphaneyi dağıtabilir ve/veya değiştirebilirsiniz. Bu kütüphane faydalı olacağı ümidiyle, ancak belirli bir amaç için uygunluk veya ticari bir amaç dahil olmak üzere herhangi bir garanti verilmeden dağıtılmıştır. Detaylı bilgi için sürüm 2 ve GNU Gene Kamu Lisansı sürüm 3 sayfalarına bakabilirsiniz.
Diğer sürümler

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel06.15, 2 Aralık 200706.15, 2 Aralık 2007 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli600 × 600 (27 KB)David Levy{{Information |Description=Film reel with clock to represent a future film |Source=Derived from Image:Film Reel.svg and Image:Gnome globe current event.svg (the relevant portion of which was derived from Image:Current event clock.svg and [[

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Bu dosyanın daha fazla küresel kullanımını gör.