Dosya:Ernest Hemingway with Family, 1905.png

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((2.952 × 2.235 piksel, dosya boyutu: 2,85 MB, MIME tipi: image/png))


Tanım

Early picture of Ernest Hemingway with his family. Included in the photograph are Marcelline, Sunny, C. E. Hemingway, Grace Hemingway, Ursula, and Ernest standing at the far right.

Tarih
Kaynak JFK-EHEMC
Üreten unattributed
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

unrestricted

Diğer sürümler NARA


Public domain
Bu medya dosyası ve içeriği ABD'de kamu malıdır. Bu durum genellikle ABD'de telif hakkı süresi dolmuş eserler için geçerlidir. Çünkü ilk yayınlanması 1 Ocak 1924 tarihinden önce yapılmıştır. Daha fazla açıklama için bu sayfaya bakınız.

United States
Dialog-warning.svg
Bu görüntü, Amerika Birleşik Devletleri dışında kamu malı olmayabilir; özelikle ABD eserleri için Kanada, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ya da Makao hariç), Almanya, Meksika ve İsviçre' gibi kısa vadeli kuralı geçerli olmayan ülke ve bölgelerde geçerli değildir. Yayını oluşturan ve tarihi gibi temel bilgiler belirtilmelidir. Daha fazla bilgi için Vikipedi:Kamu malı ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel19.31, 19 Eylül 201019.31, 19 Eylül 2010 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli2.952 × 2.235 (2,85 MB)Scewing{{Information |Description=Early picture of Ernest Hemingway with his family. Included in thephotograph are Marcelline, Sunny, C. E. Hemingway, Grace Hemingway, Ursula, andErnest standing at the far right. |Source=JFK-EHEMC |Date=1905 |Author=unattributed

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: