Dosya:Dev uçakların karşılaştırılması.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 1.060 × 1.480 piksel, dosya boyutu: 94 KB)

Seçkin resim yıldızı Bu bir seçkin resimdir. Vikipedi topluluğu tarafından güzel, şaşırtıcı, etkileyici ve/veya bilgilendirici bulunan bu resme seçkin resim statüsü verilmiş ve kullanıldığı maddeye önemli ölçüde katkı sağladığına karar verilmiştir. Eğer benzer kalitede özgür lisans etiketli bir resminiz varsa, yükleyebilir ve aday gösterebilirsiniz.

Açıklama

Tanım
Türkçe: Bugüne dek yapılmış en büyük uçakların karşılaştırılmalı gösterimi, Hughes H-4 Spruce Goose (sarı), Antonov An-225 Mriya (yeşil), Boeing 747-8 Intercontinental (mavi) ve Airbus A380-800 (kırmızı)
Deutsch: Vergleich zwischen den vier Großflugzeugen Hughes H-4 (gelb), Antonow An-225 (grün), Boeing 747 (blau) und Airbus A380 (rot).
English: An overlay diagram showing four of the largest airplanes ever built, the Hughes H-4 Spruce Goose (aircraft with the greatest wingspan), the Antonov An-225 Mriya (the largest freight aircraft), the Boeing 747-8 Intercontinental (soon to be the largest version of the Boeing 747 Jumbojet), and the Airbus A380-800 (the largest passenger airplane).
Tarih
Kaynak http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Giant_planes_comparison.svg
Üreten created by Clem Tillier (clem AT tillier.net), translated by Dsmurat
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

Creative Commons Attribution Share Alike (by-sa) license

Diğer sürümler

[düzenle]

MediaWiki Lisansı

w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 2.5 Genel lisansı ile lisanslanmıştır
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel12.04, 13 Nisan 200812.04, 13 Nisan 2008 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli1.060 × 1.480 (94 KB)Dsmurat== {{int:filedesc}} == {{Information |Description = {{tr|Bugüne dek yapılmış en büyük uçakların karşılaştırılmalı gösterimi, Hughes H-4 Spruce Goose (sarı), Antonov An-225 Mriya (yeşil), [[:tr:Boeing 747|Boeing 747-

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: