Dosya:AAD Test.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((1.632 × 2.464 piksel, dosya boyutu: 988 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Tanım

The First ever test of the Indian Advanced Air Defence (AAD) Missile, conducted on 6 December, 2007 from DRDO's Integrated Test Range (ITR), Wheeler's Island, Chandipur-on-Sea.

The AAD is an endo-atmospheric anti-ballistic missile system that can intercept incoming ballistic at altitudes up to 30 km. in this test, the AAD intercepted the incoming missile at an altitude of 15 km.

Tarih
Kaynak http://frontierindia.net/album/main.php?g2_itemId=65, Copyright to Frontier India Defence and Strategic News Service (FIDSNS) (website).
Üreten Sniperz11
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 2.5 Hindistan lisansı ile lisanslanmıştır.
Flag of India.svg
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Maddeyi yeniden karıştırır, dönüştürür veya inşa ederseniz, katkılarınızı orijinal olarak same or compatible license altında dağıtmanız gerekir.

Diğer sürümler

Image:AAD Test Crop.jpg

OTRS Wikimedia

Bu eser ücretsizdir ve herhangi bir amaç için herkes tarafından kullanılabilir. Eğer bu içeriği kullanmak isterseniz, bu sayfada görülen lisans şartlarını takip ederek kullandığınız sürece izin istemenize gerek yoktur.

Wikimedia telif hakkı sahibinin bu sayfada belirtilen şartlar altında yayınlanmasını onayladığını teyit eden bir e-posta aldı. Bu yazışmalar bir OTRS üyesi tarafından gözden geçirilerek izin arşivinde saklanmaktadır. Yazışma güvenilir gönüllülerce kullanılabilir bilet #2008072510005126.

Arşivlenen yazışmalar hakkında sorularınız varsa, lütfen OTRS haber panosunu kullanarak bildiriniz.


Bilet bağlantısı: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2008072510005126

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel10.49, 26 Ocak 200810.49, 26 Ocak 2008 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli1.632 × 2.464 (988 KB)Sniperz11{{Information |Description=The First ever test of the Indian Advanced Air Defence (AAD) Missile, conducted on 6 December, 2007 from DRDO's Integrated Test Range (ITR), Wheeler's Island, Chandipur-on-Sea. The AAD is an endo-atmospheric anti-ballistic miss

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Üstveri