Autumn Tale

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Autumn Tale
Tür Drama
Senarist Oh Soo Yun
Yönetmen Yoon Suk Ho
Oyuncular Song Seung Hun, Song Hye Kyo, Won Bin, Han Na Na
Ülke Güney Kore
Sezon sayısı 1
Bölüm sayısı 16
Prodüksiyon
Yapımcı Yoon Hong Sik
Yayın bilgileri
Kanal KBS2
Yayın tarihi 18 Eylül 2000 – 7 Kasım 2000
Dış bağlantılar
Website

Autumn Tale, ("Autumn In My Heart" olarak da bilinir) Kore televizyonu KBS'nin 4 diziden oluşan Endless Love serisinin ilkidir. Güney Kore'de 2000 yılında yayınlanmıştır.

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Öykümüz iki ana karakterin gençliği ile başlıyor: Yoon Joon-suh ve Yun Eun-suh. Bu ikisi zengin bir profesörün çocukları olup, Yun Eun-suh'un geçirdiği kazaya kadar kardeş olduklarını sanıyorlardı. Fakat kaza sonrasında Yun Eun-suh'un kanı aileden kimseye uymaz ve onun aslında bu ailenin gerçek kızı olmadığı anlaşılır. Ailenin gerçek kızı ise fakir bir ailenin kızı olan Choi Shin-ae'dir. Yun Eun-suh ile aynı okula giden Choi Shin-ae ondan hiç hoşlanmıyordur. Bunun nedeni ise Yun Eun-suh'un onu her alanda geride bırakması ve zengin olmasıdır. Hastanede yapılan araştırmada ise o gün sadece iki çocuğun doğduğunu öğrenen Yun Eun-suh'un ailesi, istemeden de olsa çocukları değiştirmeye karar verir. Bu olaydan oldukça etkilenirler ve çocukları değiştirdikten sonra asıl çocukları olan Choi Shin-ae ile beraber Amerika'ya giderler. Yun Eun-suh ise oldukça fakir bir ailede kalır.

Yıllar geçer ama Yoon Joon-suh ve Yun Eun-suh birbirlerini asla unutmazlar. Yoon Joon-suh kardeşini aramak için Kore'ye geri döner. Kardeşini en yakın arkadaşı ve otel sahibi olan Han Tae-seok'un yanında bulacaktır. Yavaş yavaş bu ikili birbirlerini çok sevdiklerini anlayacak ama Yoon Joon-suh'un nişanlısı Yumi ve Yun Eun-suh'a aşık olan Han Tae-seok'un arasında kavuşmaları oldukça zor olacaktır...

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]