Anna Milton (Supernatural)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Anna Milton
Supernatural karakteri
Anna Milton
Yaratan

Eric Kripke

Supernatural karakterleri listesi
Canlandıran Julie McNiven
Bilgileri
Cinsiyet Kadın

Anna Milton ABD'nin The CW kanalında yayınlanan Supernatural adlı dizide Julie McNiven tarafından canlandırdılan kurgusal bir karakterdir.

Anna Milton, özünü kaybetmiş ve yeryüzüne düşmüş bir melektir. Bir rahibin kızı olarak dünyaya gelmiş, fakat 3-4 yaşlarında o adamın gerçek babası olmadığını, asıl babasının onu sevmediğini söylemeye başlamıştır. Rehabilitasyon görmüş ve normal bir insan olarak hayatına devam etmiştir. Fakat kıyamet yaklaşınca meleklerin konuştuğu şeyleri duymaya başlamış, yeniden akıl hastanesine gönderilmiştir.

Ayrıntılı Bilgi[değiştir | kaynağı değiştir]

Doğum tarihi: İnsanlıktan önce (melek olarak) 13 Nisan 1985 (İnsan olarak) Ölüm tarihi: 4 Şubat 2010 (1978 yılında, Michael tarafından öldürüldü)

Dean ve Sam, kızı bulduklarında Castiel'den yardım istemişlerdir. Fakat Castiel, Uriel ile birlikte öldürülmesi gerektiğini savunmuştur. Melek Defetme Sembolü ile onları gönderdikten sonra Pamela, Anna'nın geçmişine dönmesini sağlayarak bir melek olduğu zamanları hatırlamasına yardımcı olmuştur.

Anna, Dean ile yakınlaşmıştır. Özünü bulduklarında bedeni yok olmuştur, fakat Anna onu yenilemiş ve bir beden olarak kullanmaya başlamıştır.

Dean: Söylediklerimi geri alıyorum. Şeytanı seviyorum. İşte ben buna dünyada barış derim-Anna? Ben bir iş üzerindeydim. Anna: Bunu mu hayal ediyorsun?

Kendisi kıyameti durdurmak için farklı bir yol denemiştir. 1978 yılına dönüp, John'u öldürerek, böylece Sam ve Dean'i öldürmeye çalışmıştır. Fakat Michael, John'un bedeninde görünmüş ve Anna'yı öldürmüştür.

Anna Milton Karakterinin görüldüğü bölümler[değiştir | kaynağı değiştir]

Sezon 4 bölüm 09 - "I Know What You Did Last Summer"

Sezon 4 bölüm 10 - "Heaven and Hell"

Sezon 4 bölüm 16 - "On the Head of a Pin"

Sezon 4 bölüm 20 - "The Rapture"

Sezon 4 bölüm 12 - "When the Levee Breaks"

Sezon 5 bölüm 13 - "The Song Remains the Same"