Microsoft SharePoint Workspace

Vikipedi, özgür ansiklopedi
01.18, 14 Ekim 2020 tarihinde InternetArchiveBot (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 23752334 numaralı sürüm (6 kaynak kurtarıldı ve 0 kaynak ölü olarak işaretlendi.) #IABot (v2.0.7)
Microsoft SharePoint Workspace
Geliştirici(ler) Microsoft
Güncel sürüm 12.0 (12.0.6211.1000 SP1) (2007)
İşletim sistemi Microsoft Windows
Tür Ofis programı
Lisans EULA
Resmî sitesi office.microsoft.com/sharepoint-workspace/ Bunu Vikiveri'de düzenle

Microsoft SharePoint Workspace (eski adıyla Microsoft Office Groove), Microsoft tarafından geliştirilen bir iş birliği ve çalışma alanı yazılımıdır. Birbirlerinden farklı yerlerde olan kuruluşların ve çalışanların, iş birliği sağlayarak bir çalışma alanı oluşturmalarını sağlar. Ayrıca ekiplerin çevrimiçi veya çevrimdışı alanlarda, dinamik ve etkin bir biçimde iletişimde bulunmalarına da yardımcı olur. Microsoft Office Groove yazılımının temel amacı, kuruluşların ve ekiplerin, bilgilerini tek bir yerde toplayarak iş birliği içinde bulunmalarını sağlamaktır.

Groove, özellikle çalışma alanı gereksinimi olan kuruluşlar ve çalışarak iletişimde bulunan ekipler için önerilebilir. Ekipler, kendi çalışma alanlarını oluşturarak, gereksinimlerini ve çalışma stratejilerini ortaya çıkarabilir. Office Groove programının en son sürümü Microsoft Office Groove 2007'dir. Microsoft Office Enterprise 2007 ve Microsoft Office Ultimate 2007 paketlerinde kuruluşlara ve ekiplere hitap etmektedir.

Dış bağlantılar