Blend S

Vikipedi, özgür ansiklopedi
03.26, 28 Aralık 2020 tarihinde Khutuck Bot (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 24502035 numaralı sürüm (Bot v3: Kaynak ve içerik düzenleme (hata bildir))

Şablon:Animanga/başlık Şablon:Animanga/manga Şablon:Infobox animanga/Anime Şablon:Animanga/son Blend S (Japoncaブレンド・S Burendo Esu), Miyuki Nakayama tarafından yazılan bir yonkoma manga serisidir. Seri, Ekim 2013 tarihinden bu yana Houbunsha'nın Manga Time Kirara Carat dergisinde yayınlanmaktadır. A-1 Pictures tarafından hazırlanan bir anime serisi uyarlaması Ekim-Aralık 2017 tarihleri arasında yayınlandı.[1]

Kasım 2017'de dizinin açılış teması, şarkının açılış kısmına ek bir söz eklenmesinden oluşan, Twitter ve YouTube'da viral bir fenomen haline geldi. ""Smile, Sweet, Sister, Sadistic, Surprise, Service..."" , ardından S harfi ile başlayıp başlamadığına bakılmaksızın, pop kültürüne veya başka bir popüler memeye atıfta bulunabilen bu kelime takip etmektedir..[2]

Konusu

16 yaşında bir lise öğrencisi olan Sakuranomiya Maika, gülümserken ne kadar korkutucu göründüğü için yarı zamanlı bir iş bulmakta zorlanan doğal olarak şanssız biridir. Ancak, bir gün garsonlara tsundere ve küçük kız kardeş gibi benzersiz özellikler kazandırılan Cafe Stile'ın müdürü olan Dino adında İtalyan bir adam tarafından izlenir. Maika'ya görünüşünden dolayı sadist bir özellik verilir ve müşterilerine, özellikle mazoşist olanlara hizmet verirken baskın ve acımasız bir kişilik benimsemek zorundadır.

Kaynakça

  1. ^ Hodgkins, Crystalyn (18 Ağustos 2017). "Blend S TV Anime Reveals Visual, More Cast, October 7 Debut". Anime News Network. 31 Ağustos 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 27 Aralık 2020. 
  2. ^ Fobian, Peter (16 Kasım 2017). "Blend-S Article Incites Series of Submissions". Crunchyroll. 9 Ocak 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 27 Aralık 2020. 

Dış bağlantılar