2018 Linz Açık - Tekler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Tekler
2018 Linz Açık
Şampiyon İtalya Camila Giorgi
İkinci Rusya Yekaterina Aleksandrova
Final skoru 6-3, 6-1
Etkinlikler
Tekler Çiftler
← 2017 · Linz Açık · 2019 →
Ana madde: 2018 Linz Açık

Barbora Strýcová turnuvanın son şampiyonuydu, ancak çeyrek finalde Alison Van Uytvanck'a kaybetti.

Camila Giorgi, finalde Yekaterina Aleksandrova'yı 6-3, 6-1'lik setlerle mağlup ederek şampiyon oldu.

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Almanya Julia Görges (İlk tur)
  2. Hollanda Kiki Bertens (İkinci tur)
  3. Çek Cumhuriyeti Barbora Strýcová (Çeyrek final)
  4. Slovakya Dominika Cibulková (Çekildi)
  5. İtalya Camila Giorgi (Şampiyon)
  6. Rusya Anastasiya Pavlyuçenkova (Çeyrek final)
  7. Slovakya Magdaléna Rybáriková (İlk tur)
  8. Hırvatistan Donna Vekić (İlk tur)
  9. Çek Cumhuriyeti Kateřina Siniaková (İlk tur)

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Kısaltmalar[kaynağı değiştir]

Finaller[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
  WC  Almanya Andrea Petkovic 6 4 0  
Q  Rusya Yekaterina Aleksandrova 0 6 6  
  Q  Rusya Yekaterina Aleksandrova 3 1
  5  İtalya Camila Giorgi 6 6
   Belçika Alison Van Uytvanck 3 4
  5  İtalya Camila Giorgi 6 6    

Üst yarı[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   İkinci tur   Çeyrek final   Yarı final
1  Almanya J Görges 6 5 4  
WC  Almanya A Petkovic 1 7 6     WC  Almanya A Petkovic 6 6  
Q  Rusya A Blinkova 6 2 3      Almanya T Maria 1 3  
 Almanya T Maria 2 6 6       WC  Almanya A Petkovic 6 6  
 Fransa K Mladenovic 6 6        Fransa K Mladenovic 1 3  
WC  Birleşik Krallık H Dart 3 4      Fransa K Mladenovic 6 4 7
 Macaristan T Babos 6 6      Macaristan T Babos 4 6 5  
8  Hırvatistan D Vekić 1 1       WC  Almanya A Petkovic 6 4 0
9  Çek Cumhuriyeti K Siniaková 5 0       Q  Rusya Y Aleksandrova 0 6 6
Q  Rusya Y Aleksandrova 7 6     Q  Rusya Y Aleksandrova 3 6 6  
 İsveç J Larsson 6 4 6      İsveç J Larsson 6 1 1  
 İsviçre S Vögele 2 6 4       Q  Rusya Y Aleksandrova 6 7
 Beyaz Rusya V Lapko 1 6 6       6  Rusya A Pavlyuçenkova 3 5  
 İsviçre B Bencic 6 1 0      Beyaz Rusya V Lapko 7 64 3
 Slovakya V Kužmová 5 5     6  Rusya A Pavlyuçenkova 5 77 6  
6  Rusya A Pavlyuçenkova 7 7  

Alt yarı[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   İkinci tur   Çeyrek final   Yarı final
7  Slovakya M Rybáriková 3 4  
 Belçika A Van Uytvanck 6 6      Belçika A Van Uytvanck 1 77 77  
Q  Slovakya AK Schmiedlová 6 6     Q  Slovakya AK Schmiedlová 6 63 65  
Q  Fransa F Ferro 2 3        Belçika A Van Uytvanck 3 6 6  
LL  Çek Cumhuriyeti Kr Plíšková 6 6       3  Çek Cumhuriyeti B Strýcová 6 4 4  
Q  Yunanistan V Grammatikopulu 4 2     LL  Çek Cumhuriyeti Kr Plíšková 0 1
 Belçika K Flipkens 64 65     3  Çek Cumhuriyeti B Strýcová 6 6  
3  Çek Cumhuriyeti B Strýcová 77 77        Belçika A Van Uytvanck 3 4
5  İtalya C Giorgi 6 77       5  İtalya C Giorgi 6 6
 Fransa P Parmentier 3 64     5  İtalya C Giorgi 77 6  
 Romanya S Cîrstea 4 2     Q  İsviçre J Teichmann 62 3  
Q  İsviçre J Teichmann 6 6       5  İtalya C Giorgi 6 3 6
PR  Rusya M Gasparyan 6 0       PR  Rusya M Gasparyan 3 6 2  
 Porto Riko M Puig 2 0r     PR  Rusya M Gasparyan 7 2 77
WC  Avusturya B Haas 2 1     2  Hollanda K Bertens 5 6 63  
2  Hollanda K Bertens 6 6  

Eleme turu[değiştir | kaynağı değiştir]

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Slovakya Anna Karolína Schmiedlová (Elemeleri geçti)
  2. Almanya Mona Barthel (İlk tur)
  3. Almanya Carina Witthöft (İlk tur)
  4. İsviçre Viktorija Golubic (Eleme yarışması)
  5. Sırbistan Olga Danilović (İlk tur)
  6. Rusya Anna Blinkova (Elemeleri geçti)
  7. Çek Cumhuriyeti Kristýna Plíšková (Eleme yarışması, Şanslı kaybeden)
  8. Hollanda Arantxa Rus (İlk tur)
  9. Fransa Fiona Ferro (Elemeleri geçti)
  10. Rusya Natalya Vihlyantseva (Eleme yarışması)
  11. Lüksemburg Mandy Minella (Eleme yarışması)
  12. Rusya Vitaliya Dyaçenko (Eleme yarışması)

Elemeleri geçen tenisçiler[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Slovakya Anna Karolína Schmiedlová
  2. Rusya Yekaterina Aleksandrova
  3. Yunanistan Valendini Grammatikopulu
  4. Fransa Fiona Ferro
  5. İsviçre Jil Teichmann
  6. Rusya Anna Blinkova

Şanslı kaybeden[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Çek Cumhuriyeti Kristýna Plíšková

Elemeler[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  1  Slovakya Anna Karolína Schmiedlová 6 3 6  
   Almanya Tamara Korpatsch 3 6 0  
  1  Slovakya Anna Karolína Schmiedlová 6 6
  10  Rusya Natalya Vihlyantseva 1 2
   Rusya Anna Kalinskaya 1 2
  10  Rusya Natalya Vihlyantseva 6 6    

İkinci eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  2  Almanya Mona Barthel 2 1  
   Rusya Yekaterina Aleksandrova 6 6  
     Rusya Yekaterina Aleksandrova 6 6
  11  Lüksemburg Mandy Minella 1 0
WC  Avusturya Mavie Österreicher 3 1
  11  Lüksemburg Mandy Minella 6 6    

Üçüncü eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  3  Almanya Carina Witthöft 77 2 3  
   Yunanistan Valendini Grammatikopulu 62 6 6  
     Yunanistan Valendini Grammatikopulu 6 7
  12  Rusya Vitaliya Dyaçenko 2 5
WC  Avusturya Melanie Klaffner 1 64
  12  Rusya Vitaliya Dyaçenko 6 77    

Dördüncü eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  4  İsviçre Viktorija Golubic 77 63 77  
   İspanya Georgina García Pérez 64 77 64  
  4  İsviçre Viktorija Golubic 4 6 3
  9  Fransa Fiona Ferro 6 3 6
WC  Avusturya Nadja Ramskogler 1 1
  9  Fransa Fiona Ferro 6 6    

Beşinci eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  5  Sırbistan Olga Danilović 3 6 1  
   Çek Cumhuriyeti Tereza Smitková 6 1 6  
     Çek Cumhuriyeti Tereza Smitková 4 6 3
     İsviçre Jil Teichmann 6 1 6
   İsviçre Jil Teichmann 68 78 6
  8  Hollanda Arantxa Rus 710 66 4    

Altıncı eleme[değiştir | kaynağı değiştir]

  İlk tur Eleme yarışması
                         
  6  Rusya Anna Blinkova 6 3 6  
   Almanya Antonia Lottner 4 6 4  
  6  Rusya Anna Blinkova 6 6
  7/WC  Çek Cumhuriyeti Kristýna Plíšková 1 2
   Romanya Irina Bara 4 3
  7/WC  Çek Cumhuriyeti Kristýna Plíšková 6 6    

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]