İçeriğe atla

1928-29 Nemzeti Bajnokság I

Vikipedi, özgür ansiklopedi

1928/1929 sezonu Nemzeti Bajnokság I verileri.

Yarış 12 takım arasında geçti ve sezon sonunda MTK Budapest şampiyonluğa ulaştı.

SıraTakımOGBMAYP
1MTK Budapest221651762437
2Ferencvárosi221642792036
3Újpest FC221345643530
4Bocskai FC221138414025
5Bástya221039403523
6III. Kerületi TUE22769273720
7Nemzeti FC227510333919
8Somogy227312334817
9Kispest AC225611274816
10Budai 33225512326015
11Vasas SC225413266814
12Sabaria224414285212