Şablon:Madde incelemesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Şablon belgelemesi[gör] [değiştir] [geçmiş] [temizle]

Bu şablon, maddeleri Kategori:Madde inceleme başvuruları'na ekler. Yeni bir madde incelemesi başlatmak için bu şablonu kullanmayın: onun yerine {{yk:}} şablonunu maddenin tartışma sayfasının tepesine koyun ve değişikliğinizi kaydedin. Böylece bu şablonun bir kopyası, yeni bir madde inceleme sayfasına bağlantı içerir şekilde oluşturulacaktır, şu örnekteki gibi:


Bu bağlantılardan biri takip edilince yeni bir madde inceleme sayfası için bir değişiklik kutusu açılacaktır. Bu kutunun içindeki metnin bir kısmı {{Mİ/önyükleme}} şablonundan gelmektedir, ayrıca başvurunun nasıl tamamlanacağına dair bazı talimatlar vardır ({{Mİ/editintro}} şablonundan). Bu sayfa yaratıldıktan sonra, Madde İnceleme Şablonu değişir ve başvuruya bir bağlantı verir:

Ancak, bu değişiklği görebilmek için maddenin tartışma sayfasının önbellekte saklı olan halini temizlemeniz gerekebilir .

Ek parametreler
  • arşiv=

Eğer arşiv numarası 10'dan büyükse, bir sonraki boş N için arşiv=N 'yi kendiniz belirtmelisiniz.

  • sayfa=

Eğer madde inceleme sayfasındaki madde adı ile tartışma sayfasındaki ad aynı değilse, madde inceleme sayfasındaki adı belirtmek için bu parametreyi kullanın.

Ayrıca bakınız[kaynağı değiştir]