"Kule" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
1.197 bayt çıkarıldı ,  8 yıl önce
değişiklik özeti yok
[[Dosya:Cabot.tower.bristol.2.arp.jpg|thumb|[[Bristol]]'daki [[Cabot Kulesi]]]]
Osman Koçak 1995 yılında Lefkoşa'da doğdu. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinmemektedir. Kendisi yaşına rağmen dahi ilan edilmiş,liseyi ve üniversiteyi erken bitirmiştir. Projeleri Amerika'da çok ünlenmiştir. En yakın arkadaşları ile birlikte suni pastırma,kendi kendini bağlayan bağcıklar,ciğerli dondurma ve henüz piyasaya çıkmayan ancak bitirdiği Osmanbook sitesinin de mucitidir.
Osman Koçak Miami'de bir villaya,Fransa'da küçük bir kulubeye,İspanya ve İtalya'da ikişer şatoya sahiptir. Kayıp İspanyol altınlarından ataları sorumlu tutulmaktadır. Kendisi Versay Sarayındaki tuvaletleri atalarının inşa ettiğini söylemektedir. Ailesi her fırsatta ondan gurur duyduklarını dile getirir.
Osmanlı zamanında yaşamış olan Kutup Osman ve Çil Osman ile akrabadır. Şu anda Las Vegas'ta kazandığı kumar parası ile araba koleksiyonu oluşturmuştur. Kendisi yeni icatlarının keşfedilmemesi için yaşadığı yeri saklasa da, en son Hollanda'da görülmüştür.
Muhteşem Cem tablosunu çizmiştir. Ölümsüzlük üzerine çalışmaktadır. Simyacılığa önem verir. 10 yıl sonra dünyanın en zengin insanı olacağı söylenir.
 
'''Kule''', boyu eninin en az iki katı olan, herhangi bir yapı malzemesinden yapılmış yapıdır. İlk ortaya çıkış nedenleri düşmanları önceden görüp, korunmak olan kuleler zamanla;
 
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü