İçeriğe atla

"South Park" sayfasının sürümleri arasındaki fark

değişiklik özeti yok
* [[Bay Hankey|Mr. Hankey]]: Bay Hankey noel kakasıdır. '''Kyle''' ile yakın arkadaştır. Yalnızca noel zamanı yer üstüne çıkabilir ve bol lifli yiyecekler yiyen çocuklara hediyeler dağıtır.Ayrıca hel geldiğinde 'Hoovddyyy hoo!' diye bağırır
* [[Towelie]]: ''Havli'' de denilebilir. İnsanların yanında yedek havlu taşımasının önemini anlatmak üzere tasarlanmış, sürekli olarak "kafası iyi" olarak gezen ve "Uçmak ister misiniz?" diye tekliflerde bulunan, kendisine havlu denmesine dayanamayan karakter. ''Towelie'', ''A Million Little Fibers'' ve ''Crippled Summer'' adlı bölümler kendine ayrılmış bölümlerdir.
* [[Randy Marsh]]: 5. ve 6. sezonlar sonrası gittikçe ön plana çıkan, inanılmaz derecede galeyana gelme ve içerleme kapasitesine sahip bir şahıstır, tam bir hırs küpüdür ve Stan'in babasıdır.İçtiğnde herşeyi yapabilir aynı zamanda bir tarikat üyesidir.Bir zamanlar bir Rock grubunda çalışmış ama sonra işten çıkartılırmıştır fakat hâla iyi bir biçimde gitar çalabilmektedir.Hatta yoldaYolda arabayla giderken birebile içki içer.Çocuksu bir yapısı vardır.
* [[Shelley Marsh]]: Randy Marsh'ın kızı, Stan'in ablasıdır. 12 yaşındadır.Bir zamanlar 23 yaşında birisiyle çıkmış, fakat daha sonra ayrılmıştır. Deli kuvvetine sahiptir.Bazı bölümlerde Stan'i döver. Tam bir ruh hastasıdır. Diş teli mevcuttur.
* [[Wendy Testaburger]]: Stan'in sevgilisi. Stan onunla konuşurken bazen kusar. Ayrıca çevre dostudur. Cartman'ın deyimiyle 'ağaca sarılan'. Bir süre sonra Stan'den ayrılıp Token'la çıksa dahi sonradan tekrar Stan gene çıkmaya başlamıştır.
33

değişiklik