İçeriğe atla

"Kullanıcı mesaj:Vikiçizer" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Hatam için özür dilerim. Bilgilendirmeniz ve uyarınız için teşekkürler. Bir daha yapmam, tekrar teşekkürler. İyi vikilemeler, sevgiler... --[[Kullanıcı:Bermanya|<font color="green">'''Berm@nya'''</font>]]<sup>[[User Talk:Bermanya|<font color="black">'''İleti'''</font>]]</sup> 19:37, 14 Nisan 2010 (UTC)
*Rica ederim, özür dileyecek birşey yok:) Bazı kullanıcılar [[:Şablon:YİB]]'in biyografi maddelerine konduğunu görünce sanırım yanılarak her maddeye üstelik seri bir şekilde [[:Şablon:Tartışma]] ekliyor. İkisi farklı işleve sahip şablonlardır...Siz de seri şekilde bunu ekleyen kullanıcı görürseniz mutlaka usulü hatırlatınız. Teşekkür ederim, hoşcakalın...[[Kullanıcı:Vikiçizer|<font color="dark purple"><b>Vikiçizer</b></font>]] 19:42, 14 Nisan 2010 (UTC)
 
== AirportHaber ==
 
Çok daha az ziyaret alan bazı web sitelerinin bile maddeleri dururken, tüm Havacılık sektörünün bildiği ve takip ettiği, bugüne dek çok çeşitli skandalları ortaya çıkarmış olan AirportHaber maddesinin "Kayda değer görülmemesi" kararını hangi havacılık sektörü çalışanına danışarak aldığınızı sorabilir miyim? Alexa rakamları da ortada halbuki... Yanıt vermeniz ümidiyle. Teşekkürler. [[Kullanıcı:Zamanusta|Zamanusta]] 21:57, 14 Nisan 2010 (UTC)
1.318

düzenleme