İçeriğe atla

"Küpe" sayfasının sürümleri arasındaki fark

değişiklik özeti yok
(88.225.215.182 (k - m - e) tarafından yapılan değişiklik geri alınıyor.)
{{Düzenle|Şubat 2010}}{{Üslup}}
Gümüzde gayet fazla kullanılan bir aksesuar olan Küpe,Kulak memelerine takılan bir takı olup erkeklerde kadınlarda kullanabilir.Günümüzde değişik şekillerde birçok küpe vardır insanlar küpeleri daha şık veya daha güzel,Estetik durması için takarlar.Ayrıca bir insanın iğneli olan küpelerden takabilmesi için kulağında delik olması,eğerki yoksa deldirmesi gerekir.Ayrıca birde süs küpeleri vardırki bunlar iğnesizdir.
'''Küpe''', gümüzde gayet fazla kullanılan{{fact}} bir [[aksesuar]] olan küpe, [[Kulak memesi|kulak memeleri]]ne takılan bir [[takı]] olup erkeklerde kadınlarda kullanabilir.
 
Gümüzde gayet fazla kullanılan bir aksesuar olan Küpe,Kulak memelerine takılan bir takı olup erkeklerde kadınlarda kullanabilir.Günümüzde değişikDeğişik şekillerde birçok küpe vardır. insanlarİnsanlar küpeleri daha şık veya daha güzel,Estetik estetik durması için takarlar.Ayrıca bir insanın iğneliİğneli olan küpelerden takabilmesi için kulağında delik olması, eğerki yoksa deldirmesi gerekir.Ayrıca birde süsSüs küpeleri vardırki bunlarise iğnesizdir.
 
Özellikle bayanlarda küpeler son derece güzel ve estetik durmaktadır.{{fact}} Bayanlar için önemli bir takıdır. Erkekler ise kadınlara nazaran daha az kullanmaktadırlar. fakatFakat günümüzde erkeklerdeerkekler de küpe kullanmaktdırlar.
 
Özellikle bayanlarda küpeler son derece güzel ve estetik durmaktadır.Bayanlar için önemli bir takıdır.Erkekler ise kadınlara nazaran daha az kullanmaktadırlar fakat günümüzde erkeklerde küpe kullanmaktdırlar.
{{taslak}}
 
198.173

değişiklik