İçeriğe atla

"Aktivasyon enerjisi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Yeni sayfa: Aktiflenme enerjisi" sayfasını değiştirmektesiniz Vikipedi, özgür ansiklopedi Git ve: kullan, ara Vikipedi'de henüz böyle bir madde bulunmamaktadır. Lütfen maddeyi oluşturmada...
(Yeni sayfa: Aktiflenme enerjisi" sayfasını değiştirmektesiniz Vikipedi, özgür ansiklopedi Git ve: kullan, ara Vikipedi'de henüz böyle bir madde bulunmamaktadır. Lütfen maddeyi oluşturmada...)
Aktiflenme enerjisi" sayfasını değiştirmektesiniz
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Git ve: kullan, ara
Vikipedi'de henüz böyle bir madde bulunmamaktadır. Lütfen maddeyi oluşturmadan önce başka bir isimle bulunup bulunmadığını kontrol edin.
 
Bu sayfayı yaratmak için aşağıdaki metin kutusunu kullanınız. Bilgi için yardım sayfasına bakınız. Buraya yanlışlıkla geldiyseniz, programınızın Geri tuşuna tıklayınız.
tepkimeyi başlatacak olan enerjiye denir</nowiki>
Deneme yapmak için lütfen deneme tahtasını kullanın.
 
--------------------------------------------------------------------------------
 
ÖNEMLİ UYARI!
Lütfen Vikipedi'ye telif hakkı saklı içerik eklemeyiniz. Eğer başka bir sitede bulunan materyalleri buraya kopyalamak istiyorsanız öncelikle Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS sayfasına göz atmanız şiddetle tavsiye edilir. Telif hakkı ihlaline yol açan katkılarınız silinecektir.
En azından taslak bir ansiklopedi maddesi girmeye çalışın. Ansiklopedik olmayan ya da çok az bilgi taşıyan maddeler silinebilir.
Vikipedi sayfalarının nasıl yazıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.
Uyarı: Daha önceden silinmiş bir sayfayı tekrar oluşturuyorsunuz.
 
Sayfayı değiştirmeye devam etmenin uygun olup olmadığını düşünmelisiniz. Sayfanın silme ve taşıma günlüğü uygunluk için burada verilmiştir:
 
19:10, 29 Eylül 2009 Gökhan (Mesaj | Katkılar) "Aktiflenme enerjisi" silindi ‎ (Madde 1 - Kısa içerik: ('78.164.29.104' katkıda bulunmuş olan tek kullanıcı))
Şu an oturum açmadan değişiklik yapmaktasınız. Bu durumda sayfa geçmişine IP adresiniz kaydedilecektir. Oturum açtığınızda ise IP adresiniz yerine kullanıcı adınız gözükecek ve bir çok ek avantajdan yararlanabileceksiniz.
Anonim kullanıcı