İçeriğe atla

"Skunk Fu!" sayfasının sürümleri arasındaki fark

*'''Skunk''' :Vadi korumak için panda dan eğitim alır çok enerjik ve hareklidir.En çok kullandığı sözcük of yaaa dır.herşeye kendisin başarabileceğini düşünür her bölümde vardır genelde onun maceraları anlatılır.skunk zor duruma düşdüğünde sürekli gaz atar.(bunu mazaret sanatında görüyoruz.)
*'''Panda''' :Skunk a eğitim verir kuralcı,uykucu,obur bir yapısı vardır.Ama vadide Ejderle tek savaşabilicek kişi Pandadır Mükemmel bir Kung Fu yeteneği vardır Ayrıca Kung Fu haricinde Rüyaları Kontrol Etme Bir hayvanın Zihnine girme vs. gibi değişik zihin güçlerine sahiptir
*'''Tavşan''': Çok serttir.Tilki yi sever ama sevmezmiş gibi yapar. Sürekli rekabet yarışına girerler. Çok kibirlidir. Dövüşmeyi çok sever bir maymun gördüğünde kendini tuttamaz bazen pandaya 'sen aklını peynir ekmeklemi yedin'der.Kadınların dövüşeceğine ya da bişey yapacağına inanmaz çok gururlu davranır mesela'kimse bir tavşanı pusuya düşürüremez'veya'kİmse bana emir veremez gibi laflar kullanır kendini çok beğenir çok iyi bir dövüşçü olduğunu dşünürdüşünür.(gerçekten öyledir.)Skunka sürekli kötü şeyler öğretir (asla yalanını itiraf etme gibi)
 
*'''Tilki''' Kurnaz ve hızlı bir savaşcıdır.Güzelliğne oldukça önem verir.O da tavşanla rekabete girmekten hoşlanır.Çok iyi dövüşür.
Anonim kullanıcı