İçeriğe atla

Vikipedi:Vikipedi Türkçe Bunalım Tarihçesi/1: Revizyonlar arasındaki fark

düzenleme özeti yok
Değişiklik özeti yok
*Hava çok sıcak ve nem oranı oldukça yüksek aşırı terleme ve vücut su kaybı nedeniyle verim düşüklüğü. Bebiş kuşlarım uçup gidecek kadar büyüselerde camlarımı kapatabilsem.(02.24 tsi)--[[Kullanıcı:LandSCape|LandSCape]] 23:26, 26 Haziran 2006 (UTC)
*Kaç gündür olduğu gibi sıcakları yine bahane ettim ve geceye kaldım. İyide oldu hem birkaç maddeye katkı verdim hemde arada şöyle güzel bir öneriyi hatırlama imkanım oldu: 'Mükemmellik her savaşta çarpışarak kazanmak değildir. En iyi strateji savaşmadan kazanmaktır.' ''Sun Tzu'' --[[Kullanıcı:LandSCape|LandSCape]] 02:37, 27 Haziran 2006 (UTC)
*Nihayet eve geldim. Doktorun sigarayı bırakabiliym diye kulağıma batırdığı Akupunktur iğneleri hala duruyo ama yinede canım sigara çekmeye başladı şimdi Landscape'in yazdığını okuyunca.. oyalanmam lazım. Dolapta bi yarım karpuz vardı galiba.. Vikipedi'de Karpuzlar hakkında bir maddemiz varmı acaba çoktan.. ben hemen yaziym bitane.
:Karpuzdae ailesini oluşturan Karpuzgiller kendi aralarında beşe ayırılır.. sonra üçle çarpılıp tekrar onbeşe bölündükten sonra bir tepside servis yapılır..
:Karpuz dilimleri ortalama 170 gram ağırlıkta, 9 ila 12 santim uzunlukta, 1,7 ila 2,5 santim genişliğinde ve üçgen şekilindedirler. Uzun uçları genellikle 22 ila 24 derecede, kısa uçları ise 42 ila 45 derece bir sivriliğe sahiblerdir..
--[[Kullanıcı:Erdall|Erdall]] 03:06, 27 Haziran 2006 (UTC)
 
 
11.451

düzenleme