İçeriğe atla

Şablon tartışma:Fıkıh: Revizyonlar arasındaki fark

Yeni başlık: Hadis İlmi
(Yeni başlık: Hadis İlmi)
Selam. Neoumenon arkadaşım. Deminki değişiklikleriniz açımdan da sorun yoktu. Ancak tartışma sayfasına bir yazı bıraktıktan sonra değişiklikleri yaparsanız sevineceğim. Belki denetçi olarak habersiz değişiklikleri yapabilirsiniz Yine de diğer kıllanıcılar için de hoş bir örnek olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar. [[Kullanıcı:Takabeg|Takabeg]] 08:27, 30 Aralık 2007 (UTC)
: Gerç ben de yapıyorum. Farkındayım. Ancak hele bu dönemde biraz geri al mücadelesi oldu ya (sizinle değil). Kendim de özen gösteriyorum. [[Kullanıcı:Takabeg|Takabeg]] 08:29, 30 Aralık 2007 (UTC)
 
== Hadis İlmi ==
 
*Merhabalar,
*Hadis ilmi İslam hukukundan ayrı düşünülemez... sizce bu şablona abartmadan bir miktar da hadis ilmine dair öğe girsek iyi olur? Hadis ilmine dair genel bir başlık ve şu an ''Kavramlar'' ismindeki başlığın ''Hadis kavramları'' ve ''Hukuk kavramları'' şeklinde ikiye bölünmesi nasıl olur? Ayrı bir hadis ilmi şablonu da yapabiliriz ama sanırım oldukça kısa olur Hadis ilminin çeşitliliğinin Hukuktaki kadar yoğun olmadığı göz önünde bulundurulursa... Teşekkürler, iyi çalışmalar... - [[%C3%96zel:Contributions/Noumenon|Noumenon]] [[Kullan%C4%B1c%C4%B1_mesaj:Noumenon|<sup>''mesaj''</sup>]] 08:31, 30 Aralık 2007 (UTC)
35.976

düzenleme