İçeriğe atla

"Vikipedi:Seçkin madde adayları/Galata Kulesi tarihi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

:Yakın döneme ait bazı eksiklikler yok değil. Örneğin 60'lardaki restorasyonda, giriş kısmında tek bir merdiven olduğu görülüyor, korkulukların mermer dikmelerinden bahsediliyor. Günümüzde iki merdiven var, mermer de yok. Bundan bahseden kaynak tespit edemedim, VGM, İBB, Beyoğlu Belediyesi gibi kurumlara yazdım, onlar dahi araştırıyorlar (geri dönüş yaptılar). Örneğin meyhane ve kafe kısımları (60'lardaki) ile ilgili bir şeyler belki eklenebilir (konuyla ilgili yayınlar başlığında yer verdiğim kaynaklara ulaşamadım, ulaşan varsa memnun olurum). Ancak yine de bence bunlar, engel niteliğinde kısımlar değiller.
 
: Tekrar teşekkür ederim, akılda kalan herhangi bir soru işareti varsa gidermeye hazırım.--[[Kullanıcı:Nanahuatl|Nanahuatl]]<sup>[[Kullanıcı mesaj:Nanahuatl|Efendim?]]</sup> 02.40, 25 Şubat 2021 (UTC)
 
* {{Yorum}} İlgilenler için maddenin kırmızı bağlantıları;
# [[Marciana Kütüphanesi]]
# [[I. Konstantinos (patrik)]]
# [[Luigi Tommaso Belgrano]]
# [[Ulusal Denizcilik Müzesi]]
# [[Floransa Ulusal Merkez Kütüphanesi]]
# [[Henricus Martellus Germanus]]
# [[Jérôme Maurand]]
# [[Yangın gözlem kulesi]]
# [[Altıncı Dâire-i Belediyye]]
# [[İngiliz Bahriye Hastanesi]]
# [[Vestiyer]]
# [[Lobi (oda)]]
# [[Çay bahçesi]]
# ''[[Video mapping]]''
# [[Lazer ışık gösterisi]]
# [[Video duvar]]
[[Kullanıcı:Robingunes|<span style="text-shadow: 1px 1px 2px #ff0000;font-size:105%;color:Red">'''Robin'''</span><span style="text-shadow: 1px 1px 2px #ff0000;font-size:105%;color:Orange">'''gunes'''</span>;]] 14.37, 26 Şubat 2021 (UTC)
5.492

değişiklik