İçeriğe atla

"Antalyaspor Store" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Düzenleme
(Düzenleme)
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
'''Antalyaspor Store''', [[Antalyaspor]]'un orijinalözgün ve lisanslı forma, atkı, kaşkol, bere, eşofman, sweatshirt, ceket, gömlek, süs eşyaları gibi daha birçok değişik ürünlerininürünün satışlarınınsatışının yapıldığı mağazalarıdır. Daha önce sadece [[Antalya Atatürk Stadyumu]]'nun yanında bulunan ve bir süre hizmet veren storemağaza kapatılmış ve ''faaliyetleri Antalyaspor Derneği'' çatısı altına alındıktan sonrane 05devredilmiştir.11.2012 tarihinden itibaren şehrin çeşitli yerlerinde mağazalar tekrar açılmaya başlanmıştır. Antalyaspor Derneği çatısı altına alındığı günden bu yana mağaza sayısını arttırarak büyüyen storeler yalnızca [[Antalya]] şehri sınırları içerisinde ve online olarak https://store.antalyaspor.com.tr/ resmi sitesinden faaliyet göstermektedir.
 
Dernek çatısı altına alındıktan sonra 5 Kasım 2012 tarihinde şehrin çeşitli yerlerinde tekrar mağazalar açılmaya başlanmıştır. Bu mağazaların en büyüğü [[Antalya Stadyumu]]’nun altında Nisan 2019'dan bu yana hizmet vermektedir. Yalnızca [[Antalya]] şehri sınırları içerisinde olan mağazalar dışında ve taraftarlar çevrim içi ortamda da kulübün ürünlerini satın alma olanağına sahiptir.
Antalyaspor Store'nin en kapsamlı mağazası ise yenilenen imajıyla Antalya Stadyumu’nun altında Nisan 2019'dan bu yana hizmet vermeye başladı.
 
{{Antalyaspor}}
4.213

değişiklik