"Vikipedi:Üç geri dönüş kuralı" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
→‎3GK kuralı nedeniyle engellendim! Ne yapmalıyım?: Gereksizce eklenmiş 3 boşluk kaldırıldı
(→‎Yaptırım: Gereksizce eklenmiş 3 boşluk kaldırıldı)
Etiketler: Mobil değişiklik mobil uygulama değişikliği Android uygulaması değişikliği
(→‎3GK kuralı nedeniyle engellendim! Ne yapmalıyım?: Gereksizce eklenmiş 3 boşluk kaldırıldı)
Etiketler: Mobil değişiklik mobil uygulama değişikliği Android uygulaması değişikliği
 
 
== 3GK kuralı nedeniyle engellendim! Ne yapmalıyım? ==
Öncelikle, dördüncü geri dönüş işlemini 24 saat içerisinde (veya bu süreye çok yakın bir zamanda) yapıp yapmadığınızı kontrol edin.
 
* Eğer yapmadıysanız, sizi engelleyen hizmetliye (veya başka bir hizmetliye) durumu e-posta yoluyla bildirmeniz ve nezaket sınırları dahilinde bu durumu anlatarak engellemenin kaldırılmasını istemiz gerekmektedir.
* Eğer yaptıysanız, ya 24 saatlik engelleme süresinin dolmasını beklemeli ya da sizi engelleyen hizmetliye (veya başka bir hizmetliye) e-posta atarak hatanızı kabul ettiğinizi belirtip engellemenin kaldırılmasını istemeniz gerekmektedir (Elbette, hizmetliler engellemeyi kaldırmayabilirler).
 
Bazı hizmetliler anlaşmazlığa konu olan değişikliklerin kalitesini göz önüne almakta, bazıları ise bunu göz ardı etmektedir.
 
Unutmayınız ki, '''sizi engelleyen hizmetlinin adının kamuya açıklanması sempati toplamamaktadır'''. Ancak, bir hizmetlinin 3GK kuralına yönelik, göze batacak derecedeki yanlış uygulamalarını diğer hizmetlilere bildirebilirsiniz. <!-- Hizmetli ayrıcalıklarının kullanımı ile ilgili daha ciddi durumlarda [[Vikipedi:Görüş isteği|Vikipedi:Görüş isteği sayfası]]'nda konuyu dile getirebilirsiniz. -->

Gezinti menüsü