İçeriğe atla

"Kullanıcı mesaj:Yaratmayıcı" sayfasının sürümleri arasındaki fark

yeni talep reddedildi
(→‎Engelimin yeniden değerlendirilmesi: +üstteki kapanan talebe standart ret gerekçesi eklendi)
(yeni talep reddedildi)
: {{Yapıldı}}.--<span style="background:#444;padding:3px 12px;font-size:12px">[[Kullanıcı:Evrifaessa|<span style="color:#fff">evrifaessa</span>]]&nbsp;<span style="color:#FC0">❯❯❯</span>&nbsp;[[Kullanıcı mesaj:Evrifaessa|<span style="color:#fff">mesaj</span>]]</span> 16.11, 3 Ağustos 2020 (UTC)
 
{{engel kaldır incelendi | 1=Tekrardan merhaba,normalde bu vikiden ayrılmıştım fakat eski kuklacılardan bazılarının engelinin kaldırıldığını görünce neden benim engelimin kaldırılmadığını düşündüm.Önceki başvurumda yazdıklarım hala geçerlidir.}} | ret= Engel kaldırma talebi, engellemeye yol açan olay konusunda hiçbir açıklama içermediği ya da başka nedenlerle nedensiz görüldüğü için reddedilmiştir. Engellemenin kaldırılması için talebi gözden geçiren hizmetlinin aşağıdaki olasılıklardan <u>en az</u> birinin geçerli olduğuna ikna edilmesi gerekir:
#Vikipedi'nin zarar görmesini önlemek için engelleme gerekli değildir.
#Engel aşağıdaki nedenlerin <u>tamamının</u> geçerli olmasından dolayı artık gerekli değildir:
#:- Engellenen kullanıcı engel nedenini anlamakta ve bu konuda dikkatli olacağı konusunda güvence vermektedir.
#:- Engellenen kullanıcı zarara veya işleyişin aksatılmasına neden olan değişiklikler yapmayacağı konusunda güvence vermektedir.
#:- Engellenen kullanıcı artık yararlı katkılara odaklanacağı konusunda güvence vermektedir.
 
Lütfen daha fazla bilgi için [[Vikipedi:Engellere itiraz etme rehberi|engellere itiraz etme rehberini]] okuyun. [[Kullanıcı:Vito Genovese|<font color="#008000">'''Vito Genovese'''</font>]] 16.41, 6 Ekim 2020 (UTC)}}
 
: ''"eski kuklacılardan bazılarının engelinin kaldırıldığını görünce neden benim engelimin kaldırılmadığını düşündüm"'' ne demek? ilk başta kukla hesaplar kullandığınızı reddedip sürekli yeniden inceleme talep ediyordunuz. şimdi ise gelip bunları diyorsunuz. engelinizin açılmaması gerektiği görüşündeyim.--<span style="background:#444;padding:3px 12px;font-size:12px">[[Kullanıcı:Evrifaessa|<span style="color:#fff">evrifaessa</span>]]&nbsp;<span style="color:#FC0">❯❯❯</span>&nbsp;[[Kullanıcı mesaj:Evrifaessa|<span style="color:#fff">mesaj</span>]]</span> 16.36, 6 Ekim 2020 (UTC)