İçeriğe atla

"Kullanıcı mesaj:Hasan Sami Bolak/Arşiv3" sayfasının sürümleri arasındaki fark

k (Yeni başlık: İyi geceler..)
 
Sanırım adınızla hitabedebilirim; önemli bir konuda ileti yazmışsınız Hasan Sami. Herhangi bir öneriniz varsa, sanat-sanatçılar vb. ilgili olduğum ana konulardan zaman kaldığı sürece, elimden gelen herşeyi yaparak katkıda bulunmakla sevinirim. Teşekkür ederim, sevgiler. [[Kullanıcı:Levent_Abi|<font color="#800000"><b>Levent Abi</b></font>]] [[User Talk:Levent_Abi|<font color="#0000FF"><sup>ileti</sup></font>]] 20:23, 25 Ekim 2007 (UTC)
 
 
== Hasn Sami Bey merhaba ==
 
Hakkarideki çarpışma ilgili maddenin tartışmasına biraz geç de olsa ben de katıldım. Benim kanımca "hassasiyetler" nedeni ile phlipburuno'nun biraz haksızlığa uğramış. Sizinle tartışmasında şöyle bir tartışma var örneğin
'''maddeyle ilgilenenlerin yalnızca partizan veya fanatik editörler olmaması...''' philipburuno burada aslında doğru söylememiş mi. Bence öyle bir durum var ki şu an türkiyenin bir çoğu olaya böyle yaklaşıyor. Açıkçası ben olaya bu şekilde yaklaşılmasını da gayet normal buluyorum. Hepimiz böyle kötü bir olaya gayet partizanca ve fanatikçe yaklaşabiliriz. Maddenin ilk hali de muhtemelen bu şekilde yazılmış olmalı. Sizce böyle bir ortamda partizanca yaklaşmamak zor değil mi. Philip Burunonun buna işaret etmesi onu cadı yapmamalı. Cadı olsa da onu yakmamalı. Mesela phlipburuno ölen PKK lıların annelerinin acılarından da bahsetmiş ve nihan küplere binmiş. Ana acısı ana acısıdır tabi ki buna da hassasiyet gösterilmeli.
 
Şu ana kadar vikide gösterdiğiniz iyiniyet ve sağduyuyu bildiğimi için bu mesajı size atıyorum. Bu sorunu çözelim.
 
PKK ve kürt sorunu ile ilgili tartışma aramızda da sohbet havasında daha sonra yapılabilir. Olaya sadece PKK veya Devlet görüşleri ile yaklaşmak zorunda değiliz. Başka fikirler de olabilir. Ancak bu ara fikirler malesef hep uca itilerek görmezden gelinir ya da Devlet politikasından biraz sapsan PKK'lı ilan edilirsin bu ülkede.
 
Kolay gelsin----[[Kullanıcı:devrimdpt|devrimdpt]]<sup>[[User Talk:devrimdpt|mesaj]]</sup> 07:11, 26 Ekim 2007 (UTC)
1.988

düzenleme