İçeriğe atla

"Kullanıcı mesaj:Aguzer" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Nanahuatl’ cevap.
(Dakmor_Tojira’a cevap.)
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
(Nanahuatl’ cevap.)
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
:::* 1-) Aybeg orada size degil, yazilana yorum yapiyor. Siz ise direkt olarak Aybeg'i hedef aliyorsunuz. 2-) Uslubunuz orada da burada da baska insanlara karsi suclayici. 3-) Ekledigim gorseli ben hazirlamadim diyorsunuz, fakat kendi yaptiginiz bir urun olarak commonsa yuklemissiniz. 4-) Orada ne yazdiginizi cevirseniz normal turkce veya ingilizceye, zaten aybeg'in bahsettigi nokta da ortaya cikacak.--[[Kullanıcı:Dakmor Tojira|<font color="#800080">'''Dakmor Tojira'''</font>]] 21.09, 27 Temmuz 2020 (UTC)
:::* {{ping|Dakmor_Tojira}} 1- Propaganda olduğunu söyledikten sonra şahsıma bir şey demesine gerek kalmıyor. Sonuçta yükleyen benim. 2- Beni propagandayla suçlayan ve bunu benimle hiç mesajlaşmadan ve niyet okuyarak yapan birinden bahsediyoruz. 3- Görseli ben hazırladım evet. Siz grafikle uğraşanların tüm süreci tek başına yönettiğini zannediyorsanız, olabilir. Ama hepsi öyle işlemiyor. 4- Ne yazdığımı değil ne yazıldığını ortaya koymadan önce, o görselin de 8 sene önce yüklendiğinin farkında mısınız? değilsiniz bu bir. İkinci olarak ne propagandası o? Neye propaganda? Osmanlı dönemiyle Cumhuriyet dönemi geçişinde yapılan her iş her kesim tarafından onaylandı mı? Eleştiren olmadı mı? O eleştiren herkes ayrılıkçı mıydı? Onların gazeteleri dergileri yok muydu? Onların fikriyatını oraya koymak mı propaganda. Bakın bambaşka meseleleri buraya getiriyorsunuz tek taraflı yorum yaparak. Sonra ben kavgacı oluyorum. Hepinizi niyet okumadan önyargısız tutum sergilemeye davet ediyorum. İyi geceler. --[[Kullanıcı:Aguzer|<font color="green"><b>Ag</b></font><font color="black"><b>uzer</b></font>]]<big><b>|</b></big>[[Kullanıcı_mesaj:Aguzer|<font color="green"><small>iletişim</small></font>]][[Özel:E-postaGönder/Aguzer|<sup><b>EP</b></sup>]] 21.16, 27 Temmuz 2020 (UTC)
 
*{{ping|Nanahuatl}} Çeviri yapan arkadaşa teşekkürlerimi ilet. Yukarıda Dakmor_Tojira’ya verdiğim cevapla birlikte okunduğu zaman zaten sorun kalmıyor. Trollük diyorsun ama hızlıca yazmanın kurbanı olmuşsun. 8 sene önce yüklenmiş bir görsel bugün trollük mü oluyor? Gülüyorum. Tekrar çevirene teşekkürler. Çevrilmiş haliye yukarıdaki yorumum birleştiğinde problem kalmıyor. 8 sene önce yapılmış bir şeyi trollük olmamasına rağmen hadi kabul ettin, bugün yapmışım gibi önüme koymanın tek sebebi var. Hiç dosyayı incelemedin. Ne zaman yüklenmiş bakmadın ve yukarıdaki yorumlarımı okumadın. Benim tavsiyem sakin ol. --[[Kullanıcı:Aguzer|<font color="green"><b>Ag</b></font><font color="black"><b>uzer</b></font>]]<big><b>|</b></big>[[Kullanıcı_mesaj:Aguzer|<font color="green"><small>iletişim</small></font>]][[Özel:E-postaGönder/Aguzer|<sup><b>EP</b></sup>]] 21.39, 27 Temmuz 2020 (UTC)
7.446

değişiklik