İçeriğe atla

"Kullanıcı mesaj:Vikipedisssttt" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Yeni başlık: İyi vikiler
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
(Yeni başlık: İyi vikiler)
 
 
Merhaba. Oluşturduğunuz maddenin [[Tartışma:Zhaksylyk Ushkempirov|tartışma sayfasına]] ilgili şablon eklendi. Katkılarınız için teşekkürler. --[[Kullanıcı:Superyetkin|Superyetkin]]'''<sup>[[User Talk:Superyetkin|ileti]]</sup>''' 14.40, 12 Nisan 2020 (UTC)
 
== İyi vikiler ==
 
Sevgili '''Vikipedisssttt''', Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.
 
Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya [[Vikipedi:Köy çeşmesi (ilginize)|Köy Çeşmesi]]'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki [https://web.telegram.org/#/im?p=@turkcevikipedi Telegram] grubuna da katılabilirsiniz.
 
Size Türkçe Vikipedi başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan [[:meta:Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye|Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye]] (WMTR) adlı oluşumu da [https://tr.wikimedia.org/wiki/Anasayfa tanıtmak isterim].
 
WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.
 
Kolay gelsin ve iyi vikiler {{*:)}} [[Kullanıcı:Sakhalinio|Sakhalinio]] <sup>([[Kullanıcı mesaj:Sakhalinio|mesaj]] - [[Özel:E-postaGönder/Sakhalinio|e-posta]])</sup> 22.35, 8 Temmuz 2020 (UTC)