İçeriğe atla

Vikipedi:Köy çeşmesi (teknik): Revizyonlar arasındaki fark

Yeni başlık: Tacim Çiçek
(Yeni başlık: Tacim Çiçek)
[https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Routemap RouteMap Şablonu] Bir çok dilde kullanılan bir demiryolu şablonu. Eğer bu şablonun Türkçesi hazırlanırsa bazı dillerde hazırlanan şablonları hızlıca Türkçeye de kazandırabiliriz. İlk etapta Örneğin İngilizce Vikipedide hazırlanan [https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Gaziray Gaziray] gibi şablonların Türkçe Vikipedide de çalışması sağlanır, dokümantasyon için İngilizce Vikipedi kaynak verilir, vb. İlgi gösterebilecek olan varsa teşekkür ederim.--| <sup>[[User Talk: Yakamoz51|'''ɾɐsǝɯ''']]</sup> [[Kullanıcı:Yakamoz51|<font color="black">'' zoɯɐʞɐʎ | '']]</font> 06.53, 29 Mayıs 2020 (UTC)
:{{yapılıyor}} --[[Kullanıcı:ToprakM|<span style="font;text-shadow: 1px 5px 25px #ffff00;"><font face="old english text mt" size="2,5" color="blue"><b>'''''ToprakM'''''</b></font></span>]] <sup>[[Kullanıcı mesaj:ToprakM|<span style="color: brown;">✉</span>]]</sup> 02.44, 2 Haziran 2020 (UTC)
 
== Tacim Çiçek ==
 
28 Mayıs'ta çoktandır elimdeki 2 kitabından (Geçmiş Ceyhan'da Çocukluktu ve Hatıralar Manavkuyu ki bunlar biyografik romanları)
kendi cümlelerimle eklediğim kısımları ve yaptığım birkaç küçük düzeltmeyi takipçi/yardımcı arkadaşların dikkatine olsun diye
bir de açıklama yaptım ama hâlen bir katkılarını göremedim. Danışma masasının ilgili kısmı da açılmıyor (hata veriyor bende onca
denememe rağmen) Bu yüzden burayı kullandım, doğru bilemiyorum çünkü gerecekten Wiki kullanımı acemisiyim, nerede ne yapacağımı bilemiyorum.
Lütfen yardımcı olun yapmak istediğimi görünür yapalım.
 
Daha önce bir fotoğrafını da commons a yükledim onu bile yapmak istediğim sayfayla birleştiremedim. Yazarın 2009 da yüklenmiş bir fotoğrafı daha var bakılırsa görülür; lütfen bu iki konuda yardım edin.
Kolaylıklar ve de iyi çalışmalar.
38

düzenleme