İçeriğe atla

Vikipedi:Otobiyografi: Revizyonlar arasındaki fark

Düzeltme
(ölü bağlantı güncelleme)
(Düzeltme)
Etiketler: Mobil değişiklik Mobil ağ değişikliği
Ayrıca belirtilmesi gereken bir husus da şudur: Eğer sizi konu alan sayfa vandalizme uğramışsa geri dönüş yapabilirsiniz. Fakat unutmayınız, burada kastedilen ''basit'' ve ''bariz'' vandalizmdir, sadece içerik veya görüş ayrılığı nedeniyle yapılmış değişiklikler değil.
 
Emin Noyan Kimdir? (7 Şubat 1991) Hakkari'de doğmuş bir doğa fotoğrafçısıdır.
== Kendiniz hakkınızda bir madde oluşturmak ==
 
2004 Hakkari Atatürk İlk Okulunda Mezun
Kendiniz hakkında bir madde oluşturmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Eğer böyle bir madde oluşturursanız, büyük bir ihtimalle maddeniz silinmeye aday gösterilir. Silinip silinmeyeceği kesin değildir, topluluk karar verir, yine de birçok kişi kendiniz hakkında maddeler oluşturmamanız yönünde kararlıdırlar, bunu hoş karşılamazlar. Nedenlerini yukarıdaki kısımlardan anlayabilirsiniz.
2007 Hakkari Ticaret Lisesini Bitirdi.
2009 Van Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümünü Bitirdi.
2014 Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans Tamamladı.
 
2014 İtibaren Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Basın Yayın Personeli Olarak Çalışmakta.
Eğer başarılarınız, çalışmalarınız [[VP:D|doğrulanabilir]] ve [[VP:KİŞİ|ansiklopedik]] bir seviyede ise, muhtemelen birileri sizin hakkınızda, er ya da geç bir madde oluşturacaktır.
 
Doğa düzenlemeleri , manzara, yaban hayatı , hayvanlar , bitkiler gibi doğa malzemelerini konu edinen fotoğrafçılık dalı. Doğa Fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılık
Eğer hâlihazırda kişisel bir web siteniz varsa, ve tuhaf iddialar barındırmıyorsa (“Bu aleti icat eden benim” veya “O yıl en çok benim kitabım sattı” gibi), kişisel web siteniz de genel biyografik bilgiyi doğrulamak açısından ''kullanılabilir''.
 
==Kaynakça==
11

düzenleme