"Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Bilecik’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu ve Şeyh Edebalı Kültür Şenlikleri" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
 
: "Sahnede aşerdi!" haberinde o yıl etkinlik konserine hangi isimlerin geldiğini, kaç kişinin katıldığı, protokolde kimlerin olduğu yazıyor. 2 nolu kaynak hangi günlerde düzenlenir, nerede ve ismi konusunda bilgi veriyor. Programın cismi hakkındadır. Dört numaralı kaynak, gösterildiği yere bakarsanız etkinliğin isminin değişmesine yönelik, o sene hangi isimle geçmiş onu gösteriyor. Bunlar ikincil kaynaklar olarak madde içerisinde bulunuyor. Ulusal basında yer edindiğini gösteriyor. Yer imlerine eklediklerim ve dış bağlantılarda oalnları kullandım. Bunlar kısa süreli araştırmanın ürünü. Daha da bulunabileceğini düşünüyorum. Kapsamı bakımında şu haliyle kendi başına madde olmayı sağyabileceğini düşünüyorum. Bilecik maddesinde "Kültür" kısmı yok, eksik bir alt başlık olacaktır ve içeriklerin büyük çoğunluğunun bu şekilde ana madde üzerinde kalması doğru olur mu bilmiyorum. Eski haliyle kalsaydı taşınması daha mantıklı olurdu. KD'lik konusunda sizin fikriniz, değerlendirmeniz sonuçta. KD'lik kısmını şu içeriklerle sağladığını düşünüyorum dediğim gibi. Normalde uğraşmayacaktım, hazır eklemişim içeriklendiriyim dedim. Birincil kaynaklar üzerinden pek zaman harcayamayacağım, vaktim yok. Bundan sonra topluluk kararını verir, taşınır ya da kalır. İyi günler.--[[Kullanıcı:Murhin|<font color="brown">Murhin</font>]][[User Talk:Murhin|<font color="navy"><sup>ileti</sup></font>]] 11.14, 28 Nisan 2020 (UTC)
*{{aktarılsın}} Pragdon'un goruslerine katiliyorum. Bilecik maddesine transferi elzemdir.--[[Kullanıcı:Can|<font color="darkgreen">'''Can'''</font>]] [[Kullanıcı mesaj:Can|<font color="grey">'''Je suis là'''</font>]] 19.33, 29 Nisan 2020 (UTC)

Gezinti menüsü