"Vikipedi:Denetçi isteği/Dava/Ali Haydar (2)" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
→‎Ali Haydar (2): Dava kapatıldı.
k (→‎Ali Haydar (2): Dava kapatıldı.)
* Genel olarak bir şeyi açıklığa kavuşturmak lazım. [[Vikipedi:Kukla|Kukla]] kullanımı yasak değildir, "kötü amaçlı kukla kullanımı" yasaktır. Bu iki kullanıcı aynı kişiye ait olabilir, ancak kukla politikasını ihlal eden bir durum var mı {{ping|Pragdon}}? {{ping|Ali Haydar}}'ın ben herhangi bir bilinçli vandalizmine denk gelmedim, aksine, oldukça faydalı bir kullanıcı. Belki II. Niveles, yalnızca trollük yapma amacıyla açılan bir hesaptı, belki kendisi değişti ve katkı vermeye başladı, bilemeyiz. II. Niveles'in trol olduğu açıktı, hizmetliler uzun süre boyunca göremedi yalnızca. Bizzat kendim çok mücadele ettim, sosyal medya hesaplarımdan da taciz edildim. Aynı kişi olsalar dahi inan bunun tespiti de zor olacaktır, tacizlerden biliyorum. Ali Haydar, üslubunu bozmazsan daha iyi olur bu arada, ufak bir not.--[[Kullanıcı:Nanahuatl|Nanahuatl]]<sup>[[Kullanıcı mesaj:Nanahuatl|Efendim?]]</sup> 20.55, 3 Mart 2020 (UTC)
::Türkçe vikipediye en çok zararı verenlerden birinin kuklası olmak yasak değilse engellenmez zaten. Bu kadar büyütecek bir durum yok. Hele ki "kötü amaçlı kukla kullanımı" yok diyorsan. Kendisi ilk davada çok içerlemişti. Şu an da öyle. Durum netlik kazansın ki özür dilemem gerekiyorsa özrümü dileyeyim. İyi çalışmalar. --[[Kullanıcı:Pragdon|<font color="#800000">'''Pragdon'''</font>]][[Kullanıcı mesaj:Pragdon|<font color="#900020"><sup>'''mesaj'''</sup></font>]] 07.42, 4 Mart 2020 (UTC)
 
{{onaylanmış}} Belirtilen kullanıcılara dair davranışsal iz süreci işlettik. İki kullanıcının da aynı kişi olduğu, Ali Haydar kullanıcısının katkı süreçlerine de destek vererek Niveles tarafından oluşturulan negatif algıyı sildiği, sonrasında ise benzer bir tavra büründüğü görülmektedir. Denetçi olarak; kendisinin engel süreci bittikten sonra:
 
''katkılarına negatif olmayacak şekilde devam edeceğine dair teminat vermesi, teminatını bozması dahilinde de yaptırım uygulanmasını öneriyorum.''
 
Engel sonrası bu durumu tekrar görüşmek üzere davayı kapatıyorum. Sevgiler. [[Kullanıcı:Elmacenderesi|e.c.]] 19.41, 5 Nisan 2020 (UTC)

Gezinti menüsü