"Yardım:Değişiklik özeti" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
Tanerguner.music tarafından yapılan değişiklikler geri alınarak, Madrox tarafından değiştirilmiş önceki sürüm geri getirildi.
k (düzenleme)
Etiketler: Görsel Düzenleyici değişikliği Mobil değişiklik Mobil web değişikliği Gelişmiş mobil değişikliği
k (Tanerguner.music tarafından yapılan değişiklikler geri alınarak, Madrox tarafından değiştirilmiş önceki sürüm geri getirildi.)
Etiket: Geri döndürme
{{Politika özeti|Sayfada yaptığınız değişiklikleri mümkün mertebe özet olarak belirtiniz.}}
Bütün maddelerin değiştirme sayfasında, ana değişiklik kutusunun altında; aşağıdaki resme benzeyen küçük bir "özet" kutucuğu bulunur.
[./Https://www.youtube.com/channel/UCqs9ULhiFvcTSzvCq3UKHwA Taner GünerHttps://www.youtube.com/channel/UCqs9ULhiFvcTSzvCq3UKHwA]'''<ref>25 Eylül 1995’de Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi Hatice Güner , babası Mehmet Güner olan Halfetinin çekem mahallesinde doğup büyüyen çiftin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulunu Gaziantep’teki Zekeriya Konukoğlu’nda İlköğretim okulunda okudu. Müzik yeteneğini çok küçük yaşlarda fark eden ailesi, yeteneğini ilerletmesi adına
 
gitar alarak ona yardımcı oldu. 8.sınıfta iken, müzik öğretmenleri ondaki özgüveni ve yeteneği fark etmesi üzerine onu okulun müzik kolu başkanı seçti. İlkokuldan mezun olur olmaz Güzel Sanatlar Lisesi için dersler almaya başlayan Taner Ardından Gitar öğrencisi olarak devam edip, eğitimlerini birbirinden donanımlı öğretmenleri sayesinde notasyon halinde eğitim almaya başlamıştı ve müziğin her rengiyle tanışmıştı. Enstrümanı batı müziği olduğu için, Türk müziğine merak duyan Taner, havuzunu doldurmak adına başarıyla bitirdiği Güzel sanalar lisesinden sonra , Gaziantep Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Sanat Müziği Ses Eğitimi bölümünü kazandı. Tabii bu süreçte her okulda , her toplantılarda, konserlerde ve şenliklerde ülkenin farklı şehirlerinde konserler vererek çevresini büyütmüştü. Bar çalışmaları da devam etmekteydi, fakat istediği her zaman halkın içinde olup, kalabalık kitleye şarkılar söylemekti. Bunu her gittiği ilde kendi çabalarıyla başarmıştı. Müziğin yeni bir dalı; Türk Sanat Müziği. Çıktığı bu yolda ailesini, dostlarını ve sevdiklerini gururlandırmak için uğraşan Taner’in tek umudu ; Kalıcı bir Rock sanatçısı olmak</ref>''' maddelerin değiştirme sayfasında, ana değişiklik kutusunun altında; aşağıdaki resme benzeyen küçük bir "özet" kutucuğu bulunur.
:[[Dosya:Edit Summary-tr.png|Özet kutucuğu]]
Maddedeki değişikliklerinizi bitirdiğinizde "sayfayı kaydet" butonuna basmadan önce bu kutucuğu doldurmanız tavsiye edilir. Bu sayede sayfanın geçmişini inceleyen diğer kullanıcılar maddenin gelişimi hakkında fikir sahibi olabilecekler ve vandallarla editörleri kolayca ayırt edebileceklerdir. Maddenin sadece herhangi bir alt bölümünde değişiklik yapmışsanız (ilgili bölümün "değiştir" bağlantısına tıklayarak), sistem otomatik olarak değişiklik yaptığınız bölümün adını /* ve */ işaretleri arasına yazacaktır. Yine bu durumda da yaptığınız değişiklik hakkındaki bilgiyi bölüm adının yanına eklemeniz tavsiye edilir. Bu özet kutucuğunu boş bıraktığınızda sistemin sizi uyarmasını istiyorsanız [[Özel:Preferences|Tercihlerim]] sayfanıza giderek "sayfa yazma alanı" sekmesinin altındaki ilgili ayara ulaşabilirsiniz.
 
== Arama ==
Gerek Vikipedi'nin [[Vikipedi:Arama|Tanerarama Günerfonksiyonu]], gerekse de hâricî arama motorları özetleri aramasına dâhil etmez.
 
[[Kategori:Vikipedi Yardım]]

Gezinti menüsü