İçeriğe atla

"Vikipedi:Köy çeşmesi (ilginize)" sayfasının sürümleri arasındaki fark

→‎Kullanıcı:Nedim Ardoğa'nın engeli: ve altıncı hafta seçkin madde
(→‎Kullanıcı:Nedim Ardoğa'nın engeli: ve altıncı hafta seçkin madde)
::Bu konu daha önce hizmetliler arasında konuşuldu, mutabakat sağlandı, ama sonra niye işlem yapılmadı hatırlayamıyorum. Sanırım tek çekince talebin bizzat kullanıcıdan gelmemiş olmasıydı. Biraz Nerval'in durumu gibi o açıdan (her ne kadar kendisi [https://eksisozluk.com/entry/82973655 farklı] hatırlasa da). Neyse, Çizer'in topluluk görüşü ifadesine, geçmişte büyük tartışmalara yol açan büyük yanılgılarla paralellik taşıdığı için şerhimi düşüyor (çok önemli, atla deve bir konu değil; sadece bir gün "Çizer böyle demişti, dolayısıyla topluluğa sormak zorundaydınız" denmesin diye not düşmek istedim), geçmişteki fikir birliği doğrultusunda engeli kaldırıyorum.
::[[Kullanıcı:Vito Genovese|<font color="#008000">'''Vito Genovese'''</font>]] 17.46, 31 Ocak 2019 (UTC)
: Ben bu şekilde süresiz engellemelerin sadece küfür, tehdit, vikipediyi bozma gibi  &nbsp;örneklerle sınırlı olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle katkı yapmaktan zevk alan kullanicilarin vikipediden bir sebeple uzaklastirilmasini dogru bulmuyorum. Kuklacilik faaliyeti oldugu soylenmis. bununla ilgili engeller gozden gecirilmeli. suresiz engel uç durumlarda verilmelidir. [[Kullanıcı:Thecatcherintherye|<font face="Monotype Corsiva" size="4" color="#0000ff">thecatcherintherye</font>]][[Kullanıcı mesaj:Thecatcherintherye|<font color="#FF0000"><sup>'''mesaj'''</sup></font>]] 09.03, 1 Şubat 2019 (UTC)
 
: Engelin kaldırılması konusuna katılıyorum. Benzer durumlarda birileri daha varsa, onlar da dile getirilebilir. [[Kullanıcı:Bulgu|Deniz]] ([[Kullanıcı mesaj:Bulgu|mesaj]]) 22.10, 1 Şubat 2019 (UTC)
 
== Altıncı hafta seçkin madde ==
 
[[Vikipedi:Haftanın seçkin maddesi/6. Hafta 2019]] sayfası henüz oluşturulmamış. Birkaç günümüz kaldı. [[Kullanıcı:Bulgu|Deniz]] ([[Kullanıcı mesaj:Bulgu|mesaj]]) 22.10, 1 Şubat 2019 (UTC)
36.755

değişiklik