İçeriğe atla

"Çocukluk (film)" sayfasının sürümleri arasındaki fark

(Arşiv bağlantısı eklendi)
2004 yılında Mason'ın babası Mason (Ethan Hawke) Houstona ziyarete gelir ve çocukları dışarıya bowling oynamaya çıkarır. Çocuklarla daha fazla zaman geçireceğine dair söz verir. Çocukları eve geri bıraktıktan sonra Olivia ile tartışırlar ve gider. Tabii bu olayları Mason ve Samantha camdan izlemişlerdir. Bir gün Olivia Mason'ı evde yalnız bırakamaz ve üniversiteye ders götürür, ve onu orada professorü Bill Welbrock (Marco Perella) ile tanıştırır. Mason, Olivia ve Bill'in flört edişlerini görmüş olur.
 
2005 yılında Olivia ve Bill evlenirler ve aileleri birleşir, aileye Bill'in önceki evliliğinden olan iki çocuğu da eklenir. Çocuklar beraber zaman geçirirler, beraber video oyunlarıoyunlarısikişmişler oynarlar vvv eferinde çocukları Houston'da beraber zaman geçirmek için dışarı çıkarır, beraber Houston Astros maçı izlerler ve Harrybaba PotterMason'nın evinde yatıya kalırlar. Bu olayda sonrasında çocuklar babaları ile biraz daha kaynaşmıştır. Olivia eğitimine devam eder ve MelezBill'in Prenskatı Kitabınınebeveynliğini gecedestekler, yarısıbuna çocukların ev işleri yapmaları ve Mason'ın saçının uzaması durumunda zorla kesilmesi dahildir. Bill alkol bağımlısı olur ve zorbalaşır. Bir gün şarhoşken Olivia'ya saldırır. 2007 yılı olduğunda Olivia çocuklarla beraber bir arkadaşının yanına taşınır ve satışaboşanma çıkışınadavası giderleraçar.
 
2006 yılında baba Mason çocuklar ile zaman geçirmeye geldiği bir seferinde çocukları Houston'da beraber zaman geçirmek için dışarı çıkarır, beraber Houston Astros maçı izlerler ve baba Mason'nın evinde yatıya kalırlar. Bu olayda sonrasında çocuklar babaları ile biraz daha kaynaşmıştır. Olivia eğitimine devam eder ve Bill'in katı ebeveynliğini destekler, buna çocukların ev işleri yapmaları ve Mason'ın saçının uzaması durumunda zorla kesilmesi dahildir. Bill alkol bağımlısı olur ve zorbalaşır. Bir gün şarhoşken Olivia'ya saldırır. 2007 yılı olduğunda Olivia çocuklarla beraber bir arkadaşının yanına taşınır ve boşanma davası açar.
 
2008 yılında baba Mason Samantha'nın bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenir ve bunu üzerine çocukların ikisi ile doğum kontrolü hakkında konuşur. Daha sonra Mason ve babası Pedernales Falls Eyalet Parkına kamp yapmaya giderler ve müzik, Star Wars ve Mason'ın kızlara olan ilgisinden konuşurlar ve kaynaşırlar.
Anonim kullanıcı