"Windows 10" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
değişiklik özeti yok
k (İndirilebilirlik kısmı düzenlendi. Çıkış tarihi kesin olmamakla beraber Yıldönümü güncellemesi olacağından dolayı 29 temmuzdan sonra çıkacağı düşünülmekte.)
2015
|
* Spartan projesinin asıl ismi olan Microsoft Edge, bu yapı ile birlikte yeni ismini PC sürümüne getirdi. Yenilenen sekme sayfası ve daha birçok özellik bu yapıda PC için Edge’e getirildi. Popüler siteler; MSN sayfaları ve daha bir çokbirçok ilginizi çekecek site Edge ile birlikte çalışabiliyor. Okuma modu ikonu yenilenirken, InPrivate (gizli sayfa modu) geliştirildi. Edge’in altyapısında yapılan yenilikler ile Chakra motoru artık 64 bit Google’ın Octane 2.0 benchmark ve Apple Jet Stream ile rekabet edecek duruma geldi.
* Win32 uygulamalarında yani standart programlarda uygulama uzantısının hangi program ile açılacağı artık eskisinde de olduğu gibi Windows tarafından soruluyor.
* Wİndows 10’u deneyimleyen kullanıcıları bir araya getiren Insider Hub artık daha sosyal. Yeni görünüme kavuşan uygulama, profiller ve daha bir çok yeniliği beraberinde getiriyor.
32.476

değişiklik

Gezinti menüsü