İçeriğe atla

Vikipedi:Kullanıcı engelleme talepleri: Revizyonlar arasındaki fark

::Niye herkesin sana kastı mı var ? Sırf kürtlerin kökeni KM adaylığında karşı dediğim için bir çuval hakaretine maruz kaldım. Ayrıca devriyeliği kendine takıntı yapmışsın, sanki bunun bir yaptırım gücü varmış gibi davranıyorsun, birisi kaynağı kaldırıyorsa gidersin tartışma sayfasında tartışırsın.. Sen ise şikayet sayfasının her şeyin çözüm noktası olduğunu düşünüp sana karşı olan kişilere ne söylerlerse söylesinler saldırıyorsun. hizmetlileri göreve davet ediyorum gibi hiçbir sonuç alamayacağın yollara sapıyorsun. Herkese hakaret ediyorsun. Bence beyaz listeden çıkartılmalısın. Hiç bir politikaya hakim olduğunu zannetmiyorum.--[[Kullanıcı:Nihan|Boyalikus]] ([[Kullanıcı mesaj:Nihan|mesaj]]) 18:21, 4 Nisan 2016 (UTC)
:Siz kendinize dair en son ne zaman "öz eleştiri" yaptınız? Yapmadınız, çünkü "öz eleştiri" nedir bilmiyorsunuz."Devriyelik" benim için anlamı yok.Ama sizler öylesine kapılmışsınız ki her noktasında bunu kullanıyorsunuz.Daha bugün gördük ve hala görüyoruz.----[[Kullanıcı:Aamir Khan Lepzerrin|Aamir Khan Lepzerrin]] 18:26, 4 Nisan 2016 (UTC)
::Öz eleştiri mi ? Seninle karşılaştığımız anda milliyetçisin de ondan diyorsun :) sorun maddeye kaynak eklemen , ya da filancaoğullarını kürt kökenli yapman değil. Tartışma üslubun kötü. Nasıl olur ? Bir şeyi yazarsın sonra biri gelir siler, tartışma sayfasında haklı bir gerekçe sunarsın. Kaynaklarını ispatlarsın vs. Dön kendi mesaj sayfana bak kaç kişiye şikayet sayfasını işaret etmişsin, kaç kişi seninle iletişim kurmaya çalışmış kaç kişiyi terslemişsin. Sana evet diyen, üstüne gidiyorlar diyen kişilere "sayın" diye hitap ediyorsun ve uzlaşıyorsun ya diğerleri ? Evet kavga edilir de ilk anda başlamaz, tırmanır tırmanır en sonunda dayanamazsın bir şeyler yazarsın. İthamda bulunuyorsun +3 fonksiyondan başka hiçbir fazlası olmayan hizmetlileri ya da burada emek harcamış ve devriyelik yapmayı bilen insanlara hakaret ediyorsun. Bak mesela son değişikliklerde bir hizmetli görüyorum. Belki okumuyordur bile yaptıklarını... Seninle aynı görüşü paylaşmayanları "at koşturmakla" " kahvehane ağızlı olmakla suçluyorsun da zaten vikipedi insanlar at koştursun diye oluşturulmuş bir mecra.. Eğer farklı düşünüyordan çok yanlış düşünüyorsun bence . O zaman özeleştirini ver kendi kendine...--[[Kullanıcı:Nihan|Boyalikus]] ([[Kullanıcı mesaj:Nihan|mesaj]]) 18:37, 4 Nisan 2016 (UTC)
<!--* '''Sonuç:'''-->
 
18.521

düzenleme