İçeriğe atla

"Beyaz Gelincik" sayfasının sürümleri arasındaki fark

değişiklik özeti yok
 
=== Ömer Aslanbaş ===
32 yaşında. Motor Meslek Lisesi mezunu. ABD'de work and travel yapmış. Batılı yetişmiş bir doğulu. Askerliğini Ankara Polatlı da topçu birliğinde yapmıştır. Ağabeyi Halil, işledenişlerden elini çekmiş, tüm holdingin yönetimini ona bırakmıştır.Erkan Petekkaya tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Mustafa Aslanbaş ===
28 yaşında. Okul hayatını yarım bırakmış. Ailenin en deli dolusu. Hayatı günü gününe yaşamayı seviyor. Otomobillere, motosikletlere ve benzer büyük oyuncaklara düşkün. Sürekli gazipaşadaGazipaşa'da (Bulvarı) piyasa yapıyor. Holding işlerine bulaşmadan hayatın tadını çıkarıyor. [[Mehmet Günsür]] tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Mehmet Ali Aslanbaş ===
 
=== Ceyhan Aslanbaş ===
17 yaşında, Halil'in ilk eşinden doğan kızı. Özel bir kolejde okuyor. Her istediğinin alınmasına alışkın, şımarık yetişmiş isyankar kişiliği ile üvey annesi Gülizar'a kafa tutuyor. Adana'dan sıkılmış durumda, asıl istediği İstanbul'da yaşamak. Ayçin Tuyun tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Zeliha Karakucak ===
19 yaşında. Güzel, zeki ve çalışkan, derslerinde başarılı, ancak içe kapanık biri olduğu için pek dikkat çekmiyor. Gülizar'a sekreterlik yapıyor. Aliş'e umutsuzca aşık. Şeyda Şaşmaz tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Diyar Kaya ===
25 yaşında. Ceren'in en yakın arkadaşı. Düzenli, tertipli, planlı, programlı ve dakik bir insan iyi bir dost. Ceren'i önemsiyor, ona yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Esra Kızıldoğan tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Aziz Kudret Tarhan ===
Anonim kullanıcı