İçeriğe atla

"Vikipedi tartışma:Hizmetli yetkilerinin geri alınması" sayfasının sürümleri arasındaki fark

k
::Öyleyse süre konulursa eğer, bu durumu engellemeye yönelik bazı istisnaları olmalı. --[[Kullanıcı:KediÇobanı|<font face="Courier" color="turquoise"><b>''KediÇobanı''</b></font>]]<sup>[[Kullanıcı mesaj:KediÇobanı|<font face="Courier" color="turquoise"><b>''İleti''</b></font>]]</sup> 21:50, 25 Eylül 2015 (UTC)
:::Vandalizm gibi bir ihtimal düşük bir ihtimal bence ama imkansız da değil. --[[Kullanıcı:Turgut46|<span style="color: red;">'''''Turgut46'''''</span>]]<sup> [[Kullanıcı mesaj:Turgut46|<span style="color: red;">✉</span>]]</sup> 21:55, 25 Eylül 2015 (UTC)
* Yedi farklı konu içerisinde hizmetlilere "gelin politikayı geçirelim" çağrısı yaptım. Uğurkent dışında kimseden cevap gelmedi(açıkçası Uğurkent'in mesajı da doğrudan bir çözüm sunmadı). Bu politika ile ilgilenen kullanıcılar olarak artık durum topluluğun elindedir. Ortak sonuç çıkmadığı için ve bir senedir bekleyen bir politika olduğu için oylama yapabiliriz diye düşünüyorum. [[kullanıcı:İncelemeelemani]] politikayı teklif eden kişi olarak oylamayı başlatabilir ve bu haliyle oylayabiliriz. [[kullanıcı:Stultiwikia]] kuklacılıktan engellenmiş, ne oldu hiç bilmiyorum. [https://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=%C3%96zel:G%C3%BCnl%C3%BCk/block&page=User%3AStultiwikia] burada engellendiği söyleniyor ama ne denetçi talebi var, ne kukla talebi var. Denetçilik kuralına göre bir denetçi kendi isteğiyle bu şekilde denetleyemez. Görüldüğü üzere ne denetim var, ne kural var birşeyler oluyor ancak kimse haberdar değil. Bu şekilde gayrı ciddi yönetim olmaz, artık bu işleri bir kurala çekelim diyorum.
 
Yorum yapanlardan yola çıkıyorum:
[[Kullanıcı:BSRF]], [[Kullanıcı:Bermanya]], [[kullanıcı:Rapsar]], [[Kullanıcı:Turgut46]], [[Kullanıcı:KediÇobanı]], [[Kullanıcı:Yagmurlukorfez]], [[Kullanıcı:Uğurkent]], [[Kullanıcı:Eldarion]] Bu kullanıcıların tek ortak noktası bu sayfaya mesaj atmalarıdır. Sizler bu sayfa ile ilgilendiğiniz için, ortak bir oylama ve karar sonucunda politika hayata geçirilebilir.
 
İlk başta hizmetli kuralını geçirelim, sonra benden başka biraktif denetçi seçelim, reklamcılık politikasını geçirelim. [[Kullanıcı:Reob|<FONT COLOR="0066FF"><b>reob</b></FONT>]] 02:32, 10 Ekim 2015 (UTC)
2.577

değişiklik