İçeriğe atla

"Rumi takvim" sayfasının sürümleri arasındaki fark

31.223.17.137 tarafından yapılan 14662500 sayılı değişiklik geri alınıyor.
(31.223.17.137 tarafından yapılan 14662504 sayılı değişiklik geri alınıyor.)
(31.223.17.137 tarafından yapılan 14662500 sayılı değişiklik geri alınıyor.)
'''Rumî Takvim''', [[Hicret]]'i (Miladî 622) başlangıç kabul eden güneş yılı esasına dayalı bir [[takvim]]. Dünya'nın Güneş etrafında dolanımını esas alan [[Şemsî Takvim]] düzeninde, 13 Mart 1840'ta uygulanmaya başladı. Kamerî takvim sisteminde 1 yıl 354 gün, Şemsî takvim sisteminde ise Dünya'nın Güneş etrafında dolanımı esas alındığından bir yıl 365 gün olarak hesaplanır.
NEO SOCKET İNANILMAZ AMA GERCEK % 30 KADAR VARAN YAKIT TASARRUFU 
ET BASİT BİR İŞLEMLE %30 'A Kadar YAKIT TASARRUFU SAĞLAYACAKSINIZ. 
NASIL MI? 
SADECE BU CİHAZI ÇAKMAKLIK BÖLÜMÜNE TAKARAK 
 
 
O SOCKET NEDİR ? 
Bugün benzersiz bir teknik yaklaşım ve bir süper basit yükleme işlemi ile herhangi bir araçta yakıt tasarrufu hedefleniyor dünya pazarında power neo socket yeni bir ürün olarak yerini almıştır. 
Power Neo Soket iyileştirilmiş yakıt ekonomisi i teknolojinin inanılmaz bir yeni parçasıdır. 
Yakıt hattı mıknatıslar, yağ katkı maddeleri ve hava giriş aygıtları gibi diğer yakıt tasarrufu sağlayan ürünlerin aksine Power Neo Soket yakıt tasarrufunda yeni bir yaklaşım mıştır. Bu yakıt tasarruf cihazı etkinliği ve kolay kullanımı nedeniyle popüler hale gelmektedir. 
 
Power Neo Soket anında otomobilin elektrik sistemi dengeler, çok çlı bir gerilim cihazdır. Power Neo Soket daha iyi yakıt verimliliği ve genel performansı ile sonuçlanan, dengeli bir elektrik sistemi oluşturur. 
 
Dünya genelinde üretimine başlandığından beri 1 milyonu aşkın araç kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. 
 
 
%30’a varan yakıt tasarrufu ve uygun fiyatı bakım gerektirmeyen özelliğiyle Power Neo Socket araç kullanıcıların vazgeçilmezi haline kısa sürede gelecektir. 
Tüm benzinli,dizel ve lpg ' li aracınızın çakmaklığına takın arabanızı çalıştırın. 
Neosocket aracınızdaki marş motoru, klima, far ve hoparlör gibi sistemlerin ihtiyaç duyduğu elektrik enerji ihtiyacını bünyesinde depolayarak yakıt ve enerji tasarrufu, temiz emisyon ve daha fazla akü ömrü’ne çevirir çevrilen bu enerjide aracınızın yakıt maliyetini %30’lara düşmesini sağlar. 
 
== Rumî Takvime Geçiş ==
2.767

değişiklik