İçeriğe atla

"Kaan Girgin" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Ulam eklendi
(Yeni sayfa: "Kaan Girgin (d. 17 Eylül 1967, Ankara), Türk Tiyatro sinema dizi oyuncusu. Akademisyen, gazeteci Prof. Dr. Atilla Girgin’in oğludur, Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Böl...")
 
(Ulam eklendi)
'''Kaan Girgin''' (d. [[17 Eylül]] 1967, [[Ankara]]), Türk Tiyatrotiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
 
Akademisyen, ve gazeteci Prof. Dr. Atilla Girgin’inGirgin'in oğludur, [[Ankara Devlet KonservatuarıKonservatuvarı]] Tiyatro Bölümünübölümünü bitirip mezun olduktan sonra [[İstanbul Şehir Tiyatroları]]'na girdi. [[Yapı Kredi bankasınınBankası]] reklamlarında ''Bay pardon'' olarak tanındı. Bir''[[Gözlerinde çokSon diziGece]]'' ve filmlerde rol aldı bunlardan en önemlisidizisinde [[Türkan Şoray`]]'la oynadığıoynadı. Gözlerinde son Gece dizisidir.[[Yavuz Özkan`]]'ın yönettiği ''[[Bir Sonbahar Hikayesi]]'' adlı filmdefilmle ödül almıştır,balerin Canan Yakacık`la ve oyuncu ceyda düvenci ile evlenip ayrilmıştır Canan Yakacık`la olan evliliğinden bir oğlu vardır ,son olarak Dr. Seran Havva Göçer ile 2005 yılında evlendi Serap adında bir kızları vardır.
 
Balerin [[Canan Yakacık]] ve oyuncu [[ceyda Düvenci]] ile evlenip ayrilmıştır. Canan Yakacık'la olan evliliğinden bir oğlu vardır. Dr. Seran Havva Göçer ile 2005 yılında evlenmiş, bu evlilikten Serap adında bir kızı olmuştur.
 
{{oyuncu-taslak}}
 
[[Kategori:1967 doğumlular]]
[[Kategori:Ankara doğumlular]]
[[Kategori:Yaşayan insanlar]]
[[Kategori:Türk oyuncular]]